Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: me,nai nakrai ti prosvetnaнови [re: Пepceфoнa]  
Автор veverica (горска)
Публикувано27.02.04 08:16



Да, това е много тънка разлика - като се има предвид, че природата е предвидила точно секса като кулминация на любовта... а също така и, че много хора правят секс без любов. Противоречие, а? Аз специално отдавна приключих с това - тоест, наистина не съм способна да го правя. Очевидно има хора, които са... и ако тръгнем да раздаваме присъди, сигурно ще ги заклеймим. Това обаче си е тяхна работа... А аз защитавам това, на което аз държа - тоест, правото на хората да решават сами за себе си... точно защото никой отстрани не може да знае по-добре от тях как стоят нещата, когато става дума за чувства (или липсата им), и да ги етикетира въз основата на морал, остарял поне с десетилетия.

Луд умора няма



Тема Re: Ангел Каралийчев.нови [re: dePhil]  
АвторGreshnitza (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 09:57



DePhil,no kidding?
Az pak si misleh che e ot Bibliata.

ne che ia cheta redovno de.

kakvo obshto ima karaliichev?!?!?



Тема Re: любов и влюбване-разводи и ненови [re: veverica]  
Автор Пepceфoнa (жена)
Публикувано27.02.04 10:53



Говорех само за извънбрачните връзки, които траят ден до пладне. А после нова и любовницата съответно си намира нов.
Отвращава ме идеята това да се нарича любов и да се защитава като свобода на избора.
Защото любовта е нещо рядко и наистина трябва да се цени-независимо кога се случва.
Но ме изумяват малките грешници, които се опитват всичките си похождения да поставят под знака на любовта.
Категорично съм против идеята за изневярата да се защитава априори чрез любовта.
За това говорех и мисля, че се разбрахме.
Защото всеки случай е наистина различен, но много мъже и жени използват този факт, за да защитават похожденията си.



Тема Re: me,nai nakrai ti prosvetnaнови [re: veverica]  
Автор Пepceфoнa (жена)
Публикувано27.02.04 10:57



Ами виждаш ли кое е лошото в случая-че моралът бил остарял и аз не бивало да заклеймявам хората, които използват любовта за прикритие на обикновена похот или секс.
Обаче пък тия хора ме заклеймяват мен заради остарелия ми морал.
Те могат и го правят, аз-не.
Нещо ми се губи.
И освен това не виждам изобщо защо да не заклеймявам свободията в нравите, тя не е довела досега до нищо добро.
Освен ако ти не мислиш другояче и не ми посочиш до какво друго, освен до разпадане на семейства, безразборен секс, сексуална революция-от която пък не знам да са произлезли други последствия, освен венерически болести и спин.



Тема Персефона,нови [re: Пepceфoнa]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 11:09



с това ме разби! Венерическите болести и СПИН - произлезли от сексуалната революция!?!
И още ти сама казваш "да задържа мъжа си" - помисли за това - не обичам го и го искам, а да го задържа...
И моя остарял морал - никой не е критикувал морала ти, но така ти изнася да го възприемеш! Всички само ти казахме, че ако мъжа ти не те обича няма как да го задържиш и че искаш да го задържиш със силови методи и че може би въобще не го обичаш, а само не искаш да си сама и че всеки човек сам прави своя избор и т.н. и т.н.



Тема Re: Персефона,нови [re: Kpиcтинa]  
Автор Пepceфoнa (жена)
Публикувано27.02.04 11:14



Че откъде произлезе спина и бума на венерическите болести?
Ти на бялото черно ще кажеш и ще настояваш, че мислиш адекватно ли?
Както затлъстяването е следствие от заседналия живот, така и венерическите болести са следствие на безразборния секс-не са следствие на четенето на библията, примерно.

Какво лошо виждаш в това да искаш да задържиш нещо, без да крещиш колко обичаш? Елементарно разсъждаваш, малката.
Ти пък на всяка цена искаш да задържиш идеята си за свободата на нравите като върхово постижение на съвременността. И съм сигурна, че не обичаш това, което искаш да задържиш, а само себе си и удоволствията си.

И стига вече с моя мъж, отдавна прескочихме в общочовешки проблеми, всички, които казахте това и онова, изглежда не ме и прочетохте, камо ли разбрахте.
Сега говоря за това дали еблите са прави или не.



Тема заебинови [re: Пepceфoнa]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано27.02.04 11:52



еблите...
не са толкова интересни. (те си намират майстора... щото нали знаеш - Jedem das Seine)... /ooops, сега ще ме изкарат познай каква ...ама знаеш ли колко ми дреме....

на мен пък ми беше интересно принципно как мислят хората. темичката се поразрасна, става дори за статистически заключения.

кефя се адски на Хел и me - жени, които държат здраво юздите на живота, браво!

на теб ти пожелавам кураж. лични съвети не давам, а и ти предполагам не искаш. пожелавам ти спокойствие... и то по-скоро. тъй като когато човек се реши да направи това, което му казва сърцето, го обладава вселенско спокойствие...

лек ден!

====
You're much better than this. Don't think you are KNOW YOU ARE.

Редактирано от kate_ на 27.02.04 12:32.



Тема Re: заебинови [re: kate_]  
Автор Пepceфoнa (жена)
Публикувано27.02.04 12:02




мерси за пожеланията.
Аз спокойствие си имам. Ако е любов, ще оцелее, но само с помощ от мен и него. Ако не е любов, ще се разсипе, но пък ще освободи живота ми.

Но не мога да не се дразня от тия малки пикли. Едно време сигурно пак ги е имало, но поне са си траели гузно и са вършели, каквото вършат, в сянка.
А сега са станали толкова нагли, че не само се опитват да изкарат чешането на гениталите си любов и свобода, но и смеят да наричат останалите морални лелки.
Накъде върви това човечество, щом еблите започнаха да налагат модели на поведение и да люслят инакомислещите като динозаври.



Тема налагат чушки:)нови [re: Пepceфoнa]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано27.02.04 12:12



никой нищо не може да ти наложи.
мъжете да не са коне с капаци? еблите никой не ги ебе (освен по предназначение). то и затва са тия горещини напоследък, щото търсят поле за изява. така получават шанса да се покажат (уж), да се почувстват значими.

както казах, еблите са ми безинтересни. (мъжките ебли - също)

====
You're much better than this. Don't think you are KNOW YOU ARE.


Тема помията на Персефонанови [re: Пepceфoнa]  
АвторCлyчaйнa минyвaчka (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 12:15



цитат:
=====
Но не мога да не се дразня от тия малки пикли. Едно време сигурно пак ги е имало, но поне са си траели гузно и са вършели, каквото вършат, в сянка.
А сега са станали толкова нагли, че не само се опитват да изкарат чешането на гениталите си любов и свобода, но и смеят да наричат останалите морални лелки.
Накъде върви това човечество, щом еблите започнаха да налагат модели на поведение и да люслят инакомислещите като динозаври.
край на цитата
============

Доста гнусно звучи, нямам желание да коментирам. И това същество говори за морал и възвишена любов пак със същата уста. Боже опази. Драйфа ми се като те чета.

Хайде със здраве, голям късмет съм извадила, че не те познавам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.