Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще умра от смях....................  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 17:09



като ви гледам как сте се хванали за косите. Едната казва - Жена му не го възбуждала. ЩО? Да не би да са се любили за първи път в деня на сватбата си? На мен пък ми се повдига от такива мъже. Свободните жени използват слабите им ангели и хоп - пращали ги на седмото небе. Да, ама НЕ.
Всяка жена е курва, всяка!!!! Само аз си знам каква курва съм, но само с моят мъж.
И какви са тия компромиси - година, две да се освести. Я се стегнете малко! Биеш шута, мъже колкото щеш. Щом се е случило това и ти си разочарована, значи той не е това, което ти искаш и да речем заслужаваш.
Що се отнася до жените, които ходят с женени мъже - ще ви кажа само едно:
Винаги се поставяйте на мястото на другият, дори и когато се държите надменно с продавача на пазара!



Тема I prez um ne mi minavaнови [re: Paя]  
АвторGreshnitza (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 17:30



....da se darja nadmenno s prodavacha na pazara ?!?!

Razbira se nikoi ne e vechno v pozitziata na po silnia.

No,Dokato E,mojesh li da mu se sardish che ia izpolzva?



Тема Re: Ще умра от смях....................нови [re: Paя]  
Автор Emily (любознателна)
Публикувано24.02.04 18:33



Ами има нещо гротескно в цялата суматоха през последните дни :)
И най-чудновато е че всички грехове се приписват на жените, "които преследват чужди мъже" и на другите - които не "възбуждат мъжете си".
А мъжете, сякаш по презумпция не могат да бъдат същества с воля...
Ей това ми е жално и смешно като го чуя - че тези, дето ги съблазнявали били виновни :) И между впрочем - много мъже се възползват от това оправдание,
защото то не битува от днес или вчера в обществото.
И жалко :) Защото има и верни мъже :) Които знаят какво искат :)



Тема Verno e che ima i verni majeнови [re: Emily]  
АвторGreshnitza (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 21:58



Dva vida:
1.Takiva koito prosto ne mogat da si pozboliat jenite koito biha iskali
2.Takiva koito ne mogat da si gi pozvoliat i v dobavka sa dostatachno umni da si go znait i da ne se nadiavat



Тема Re: Verno e che ima i verni majeнови [re: Greshnitza]  
Автор Emily (любознателна)
Публикувано24.02.04 23:05



Разбира се :)
Но има и трети вид - такива, които са с жената, която искат :)
и тя им стига :)



Тема Re: Ще умра от смях....................нови [re: Emily]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 08:54



Точно това имах предвид. За една изневяра трябват двама и защо мъжете винаги да са оправдани.



Тема Re: Verno e che ima i verni majeнови [re: Emily]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 09:03



Пропусна да кажеш - най-умните екземпляри Странно, защо ли всички казват - Свестните вече са женени?
Вместо да гледат в чуждата чиния, да се поогледат. Аз все още виждам що годе свестни неженени мъже(
А, сетих се една случица с моят обичан съпруг: Имаме една позната, която има доста партньори наведнъж / нямам предвид групов секс / не за кратко време, без да иска финансови облаги. Та тя му беше казала, че ако му омръзне семейният живот, може да и се обади Как ще наречете такава жена?



Тема Хе-хе-хееее! Явно, отскоро си в този клубнови [re: Paя]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано25.02.04 10:58



Тоя проблем вече го решихме. Математически. Защото по човешки не става.

Глей ся, елементарна алгебра. Както казваш

"За една изневяра трябват двама..."

Като изключим лесбийството и гейовщината се подразбира, че тези двамката са мъж и жена. Следователно: 1=1. Още по-следователно, квит сме!!! Мъжете и жените, де! Най-следователно - не трябва да се мрънка в такива случаи!

Хм, на всичко отгоре жените са повече от мъжете. Най на всичко отгоре живеят повече от мъжете. Супер следователно: Тези излишни жени нали някой трябва да ги обслужва??????????? Физиологически, де! Сексуално, казано по научному.

Много си права, точна си, учудващо е за една жена...

Целувам те виртуално! Няма искам-не искам!

По-здрав-а!

----------------

Бреееееееей, пета бира пия и не мога да изтрезнея още.......

Редактирано от ASSASSlN на 25.02.04 11:10.



Тема Re: Хе-хе-хееее! Явно, отскоро си в този клубнови [re: ASSASSlN]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 11:29



Аз просто реших да мина, но ми стана интересно. Всички знаем, че за жената ценностите в семейството са малко по-различни от тези на мъжа. Според мен тя е много по-чувствителна на тема изневяра и т.н. Според мен мъж, който за едното чукане си играе с доверието на жената да себе си, е абсолютен тъпанар. Не оправдавам тези действия. Имало привличане.........хубаво.............ама тая глава за какво ти е. Както казва шест годишният ми син: Най-важното нещо в човека е мозакът! Ако ще Брат Пит да иска да ме изчука, заради холивудското му личице няма да позволя да загубя приятелят до себе си
Или създаваш семейство и край, или си се връткаш докато ти писне.



Тема Внимавай да не настъпиш котето за опашката!нови [re: Paя]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано25.02.04 12:53



Отдаааааааавна в този клуб сме се разбрали да НЕ обобщаваме нещата на "мъже" и "жени". Тоест, да не слагаме под общ знаменател членовете на единия и другия пол. Още по-следователно - да се научим най-после, че има разлика между мъж и мъж, между жена и жена. Каквато е разликата между 17 годишния ми син и твоя 6 годишен...


-------------------
Хе-хе-хееееееееее! Аз ако взема да ти разправям как са ме сваляли омъжени жени докато бях семеен...... Охооооооо, главата ще те заболи. Сигурен съм, че няма да ми повярваш.

А, пък, като се разведох ако знаеш какво станаааааааа... Като ти кажа, ще речеш

- Ти си перко, много лъжеш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.