Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За жените, преследващи женени мъженови  
Автор kate_ (дива)
Публикувано25.02.04 10:18



Не знам защо отварям тази тема - изобщо заслужават ли тези жени да им се обръща толкова внимание?...

Но без да искам, тази нощ попаднах на профила на пишеща в клубовете (не знам в кой точно) с ник BoдoБлeйka .
разгледах профила, защото и аз съм Водолей и ми стана интересно... така стигнах до следната страница:



е, може и да е изкуство, но ми се додрайфа....

и не защото съм омъжена. винаги, през целия си живот съм изпитвала отвращение към подобни същества... не произлиза от някакви лични драми, а от собственото кредо. може би ще кажат, че съм "консерва" или "сухарка" или ... и аз не знам как още биха ме нарекли тези, дето си крадат щастието...

но според мен една уважаваща себе си жена не може да има връзка с женен мъж.

а вие как мислите?...

П.С. сетих се за един стар филм - "Неприлично предложение", където героят на Уди Харълсън сравнява тези хора с кукувици - неспособни да имат свое гнездо, разрушават чуждото... не помня точно как беше формулирано. запомнила съм обаче мисълта на Даяна (с която започва филма) -

If you ever want something badly, let it go. If it comes back to you, then it's yours forever. If it doesn't, then it was never yours to begin with.

Не бих искала да ви развалям настроението. Просто ме интересува какво мислите (повечето)? Не живея в България в момента, но ми прави впечатление от форумите, че "ходенето" със семейни мъже/жени е доста разпространено и се счита за нормално... как си го обяснявате? според мен е от липса на работа... и тъпотия. (с извинение)

====
You have to let it all go, Neo. Fear, doubt, and
disbelief. Free your mind.

Редактирано от kate_ на 17.02.04 08:57.



Тема Re: За жените, преследващи женени мъженови [re: kate_]  
Автор kaki4ka (новак)
Публикувано17.02.04 09:08



Малко си крайна в преценката си, но това е твоето мнение!
Човек като е женен не може ли да се влюби? Срещаш някой и изведнъж те блъска чувството ,че това е той/тя! И се хвърляш. Или не се хвърляш, но си казваш, ами ако пропуснах истинската , голямата Любов?
Не бих казала, че е някаква тенденция или още по малко, че е от липса на работа и ангажименти. Ходя с женен мъж, приятелката ми ходи с женен мъж и повярвай ми нито ние двете, нито мъжете сме без ангажименти и то доста!!
Понякога се чувствам гузно, много гузно и виновно! Не съм искала да му развалям семейството, всъщност от самото начало сме се разбрали за това, че не желая да се развежда ,още по-малко ще се омъжа за него. Просто се случи! А и да ходиш с женен мъж не е лесно!



Тема тръгвам от идеята,нови [re: kaki4ka]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано17.02.04 09:22



че бракът е по любов.
за каква "истинска голяма любов" тогава се притесняваш, че ще изпуснеш?

несъмнено човек среща интересни хора по пътя си - хора, които го привличат, които харесва... има една граница, обаче, която ако не прекрачваш съзнателно, не можеш да затънеш повече, т.е. влюбването е личен избор.

не знам дали съм в състояние да се влюбя в женен мъж. мисля, че не бих си го позволила. просто от уважение към семейството му и лоялност някаква. а и от уважение към себе си.

абе не съдя никого. има си кой да прави това. интересно ми е какво мислят повечето от пишещите в клуба, понеже това е един от малкото клубове с интелигентни обитатели

благодаря ти за мнението.

====
You have to let it all go, Neo. Fear, doubt, and
disbelief. Free your mind.


Тема Срещи по часовник...нови [re: kate_]  
Автор Trendi ()
Публикувано17.02.04 09:26



Това не е малка цена за подобна връзка. Гадно е да си с някой и да си гледате чсовниците, да се заличават следите и т.н. И най-вече празниците и почивните дни, каквито и ангажименти да има човек през тях. Каква е такава връзка - Ад или Рай?

Жалкото е когато става дума за влюбване. Тогава си е изпепеляващо...

/Защо най-често нещата не са идеални?/



Тема Re: Срещи по часовник...нови [re: Trendi]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано17.02.04 09:30



знаеш ли кое е най-гадното, Тренди?

лъжата...

а ако е влюбване (изпепеляващо), как може да го скриеш?...

====
You have to let it all go, Neo. Fear, doubt, and
disbelief. Free your mind.


Тема правиш ...нови [re: kate_]  
Автор minky (amorous)
Публикувано17.02.04 09:38



една основна грешка. влюбването НЕ е личен избор. ако е избор - НЕ е любов. онази, за която говориш. не мислиш ли?

Run, rabbit, run! Don't sit down, forget the sun ...


Тема Re: Срещи по часовник...нови [re: kate_]  
Автор Trendi ()
Публикувано17.02.04 09:38



Права си за лъжата.

При влюбването си е трагедия за всички - семейството и влюбените.



Тема не можеш!!! [re: kate_]  
Автор minky (amorous)
Публикувано17.02.04 09:40



обикновено в такава ситуация си принуден да направиш избор. вярно е обаче, че е гадно. много гадно.

Run, rabbit, run! Don't sit down, forget the sun ...


Тема влюбването не е любов [re: minky]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано17.02.04 09:46



все още
и какво ще стане по-нататък - дали ще се превърне в любов или ще отлети, както и многото други влюбвания, зависи от нас.

за мен "влюбване" не е обяснение за "кръшкане", лъжене или както го наричат там...

ако става дума за любовта на живота ти, мисля, че пътят е ясен - разделяш се достойно с човека, с когото си споделял живота си, и живееш с любовта си.

криениците и лъжите какво общо имат?

====
You have to let it all go, Neo. Fear, doubt, and
disbelief. Free your mind.


Тема Re: влюбването не е любов [re: kate_]  
Автор minky (amorous)
Публикувано17.02.04 10:03



"и какво ще стане по-нататък - дали ще се превърне в любов или ще отлети, както и многото други влюбвания, зависи от нас. "
мисля, че не си права. от нас зависи не дали ще се превърне в любов. не. от нас зависи, след като ни е сполетяла, дали ще я запазим. а това са две различни неща.
за лъжите си права. те нямат място в любовта. пък и където и да било.

Run, rabbit, run! Don't sit down, forget the sun ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.