Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:52 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Има ли нещо, ....нови  
Автор Trendi ()
Публикувано12.02.04 19:05



... което не бихте простили никога на своето дете, на което сте дали целият си живот и сте боготворили?

Нещо, което да ви накара да го откъснете изцяло от сърцето си и да го отрежете, като тумор?

Нещо, поради което бихте го изгонили на улицата в студ и мраз, ако ви потърси някога в нужда?





Тема Re: Има ли нещо, ....нови [re: Trendi]  
Автор illusion_ ()
Публикувано12.02.04 20:28



Направо настръхнах

Няма такова нещо, което да го откъсне от сърцето ми!!!
Може да ми отнеме време, но бих му простила!!!

Пази, Боже!!! Дано да не изпадам в такава ситуация!



Тема Re: Има ли нещо, .... [re: illusion_]  
Авторeми (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 20:41



Не знам Тренди
мисля,че майката винаги ще обича детето си и винаги би простила.



Тема Re: Има ли нещо, ....нови [re: Trendi]  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 21:52



Май няма такова нещо.Нали е плът и кръв от плътта ми и кръвта ми? Бих се замислила ако ми посегне с оръжие.Дано никога не ми се слу4ва.



Тема има, данови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано12.02.04 23:03



не бих простила на сериен убиец примерно.
На някаква животинска жестокост, хладнокръвно унищожаване на хиляди хора ... нещо подобно.
Не само ще го откъсна от сърцето си, а и лично, с двете си ръце ще го убия... най-вече заради това, че е моя плът и моя отговорност.
Пък после - след него.



Тема Re: Има ли нещо, ....нови [re: Trendi]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано13.02.04 01:39



Защо последните ти две теми са толкова болезнени за мен? Ще си загубя трайно съня докато се ровиш в най-далечните ъгли на подсъзнателните ми страхове...
Съгласна съм с Hell и вече съм мислила за това Боже опази ме от тоя кошмар и съхрани детето ми!

............

Trendi, ако говориш за кастрация пред мъже ще ги нараниш по-малко отколкото, ако задаваш въпрос като тоя пред майки.
......или аз съм много сензитивна



Тема Всички до един казахте...нови [re: Trendi]  
Автор Trendi ()
Публикувано13.02.04 10:07



..."Дано да не ми се случи!"

Ами ако ви се случи? Как ще я карате нататък? Къде остава смисълът на живота? Ще можете ли да живеете в позицията на човек, който няма какво да губи?

Тогава какво остава? Тези неща като лавина повличат всичко.

/Дано наистина не ви се случи!/



Тема Re: Има ли нещо, .... [re: Trendi]  
АвторTpa-лa-лa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 10:10



Като майка на две деца, които направо обожавам, мисля, че няма такова нещо - освен аргументите които посочва Хел,разбира се .

При бащите е някак си по-различно. Те все гледат да пазят дистанция, да не се принизяват до нивото на детето, знам ли. Но познавам мъже, които например биха изгонили сина си, ако той си сложи обица на ухото?!?!?!?! Било признак на хомосексуалност (Моят син да не е педи!) Докато една майка едва ли ще стигне чак до там .

Може някой да не се съгласи с мен, но това си е мое мнение................



Тема Re: Всички до един казахте... [re: Trendi]  
Автор RAYAR ()
Публикувано13.02.04 10:34



Когато на лошотията на дъщеря ни отвърнахме с лошо, тя ния свъртя такъв номер, че ще ми е обица за цял живот. Ние сме тези, които показваме на децата ни, как бихме искали те да се държат. Каквото и да са направили, трябва да кажем мнението си без емоция, да говорим върху това какво бихме очаквали като правилно действие, но да не правим крайни неща. Ако не мога да понеса направеното от дъщеря ми, променям нещо в мен. Нещо в начина ми на живот. Например, започвам да живея отделно или я изпращам тя да живее отделно от мен. Но тази тема боли много повече от например личния ми интимен живот.
За отказване от детето - невъзможно е. Засега приемам детето, че е дете, докато е до 18 г. Не знам по-нататък как е, когато наистина живее самостоятелно. Не че няма да я чувствам пак като мое дете, но като си вади сама хляба, може би няма да ме боли така силно и няма да си мисля, че всичко зависи от мен, че аз сам виновна и т.н. Но смятам, че трябва да живее самостоятелно след училище и аз ще й осугуря квартирата.



Тема Re: Всички до един казахте... [re: Trendi]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано13.02.04 11:01



Има ли нещо, което би искал да споделиш с нас?
Да ти призная не мога да повярвам, 4e въпросите ти се раждат така от нищото...

Продължавам да настоявам, че евентуална малка група би ни била полезна за справяне със стреса, тренинг група или както там я наречем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.