Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 15.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Тема Лицемерието-или струва ли си да лъжем в брака  
Автор only_me (nobody's wife)
Публикувано10.02.04 17:08



Видях тази тема в подобен форум и наистина ме накара да се замисля за живота си до този момент, мразя лицемерието, а изневярата за мен е предателство, нещо ужасно, но парадоксът е в това че аз бих изневерявала, но не бих приела човека до мен да ми изневери.Знам че звучи адски егоистично, но е така. Живеех с един човек, тогава бях различна,по-добра и глупава, имам дете от него, което е вече на 8 години и е прекрасно момиченце, напуснах този човек преди 6 години, точно защото той изневеряваше непрекъснато, посягаше, пиеше. Твърде млада съм, за да пропилея живота си с човек, който не заслужава да съм до него. Трудно ми е, много, но поне не живея в лицемерие, живея в хармония със себе си и околните. Но защо ли се промених и то към лошо? Имам непоносимост към мъжете, с които съм повече от една вечер!
Сигурна съм че има безброй жени, които се опитват сами да отглеждат децата си, интересно ми е как е при тях, споделете

Tell me the meaning of love


Тема Re: Лицемерието-или струва ли си да лъжем в браканови [re: only_me]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 23:14



не питай мен за някои неща.за моя голяма изненада се оказа че съм много далеч в мислите си от това което представлява обществото та дори и по отношение на секса но ти просто си живей живота както можеш и се радвай на малките радости защото на този свят има хора които и това нямат.Бъди здрава.
във всеки случай аз не бих лъгал и с риск да те обидя ще ти кажа че не бих легнал с жена ако зная че ще бъде само за една нощ.



Тема Re: Лицемерието-или струва ли си да лъжем в браканови [re: only_me]  
Автор RAYAR ()
Публикувано11.02.04 11:44



Наистина най-важното е да имаш вътрешен мир и да живееш в хармония с околните. Но една приятна непризаната пред другия забежка не трябва да тежи на съвестта ти. Тя те обогатява, а е и единична. Ако другия разбере, би следвало да иска да узнае причината. Бих простила, ако не се е повторила и ако виждам любовта към мен.



Тема Re: Лицемерието-или струва ли си да лъжем в браканови [re: only_me]  
Автор kamy_33 (вечният пациент)
Публикувано11.02.04 17:38



Аз инициирах развода си, защото също не понесох изневярата. Също смятам, че тя е предателство. Известно време се опитвах да възстановя нещата, но това беше просто инерция, болка по загубеното. Убедена съм, че нищо нямаше да се получи, нищо нямаше да бъде както преди.
Преживях доста авантюри за по една нощ. Търсех ги, забравях ги начаса, изобщо не се впечатлявах.....защото усещах, че го правя, за да излекувам егото си....
Сега се срещам с мъж, който е много различен от всички досега (след раздялата с мъжа ми) и усещам, че действам по съвсем различен начин. Той не излъчва секс, не ме кара да обезумявам, не ме настройва консуматорски,....а ми носи спокойствие...Всичко е все още в началото, не зная какво ще бъде продължението, но мисълта ми е, че ще усетиш когато се появи човека, от когото може би действително имаш нужда и с когото си струва да се почувстваш истински близка.

Who cares?!?



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.