Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Сюжет за виртуален сапун  
Автор Trendi ()
Публикувано10.02.04 13:29



Представете си идиотската ситуация, както си влизате в клуба, след време да се окаже, че вашият бивш съпруг /съпруга/ също влиза в този клуб!. Ви имате прекрано мнения за този човек, познавайки го само по някаквъв анонимен ник. Разменяте мнения, съвети и шеги...

...И един прекрасен ден разпознавате човека, с когото ви е приятно да общуватре тука....

Как ще реагирате? Има ли вероятност да започнете нова връзка заедно, която да е изградена на всички тези неща, които научавате тука и не сте могли да си ги кажете в семейството било поради стечение на обстоятелствата, или естествения стремеж на човек да взима надмощие при конфликтни ситуации? Може ли да се случи нещо, за да възстановите старото семейство? Никой не е безгрешен. Навярно и във нас има доста вина за семейните ни драми?



Тема Re: Сюжет за виртуален сапуннови [re: Trendi]  
АвторEдин дpyr ... (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:39



Ами мисля че трябва да прочетеш "Мъжете са от Марс, жените – от Венера" от Джон Грей , там има много отговори на въпроса ти ...



Тема been there , seen thatнови [re: Trendi]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:40



Казва се "You've got E mail" с Мег Райън и Том Ханкс



Тема Re: Сюжет за виртуален сапуннови [re: Eдин дpyr ...]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:44



Човече, ти да не си рекламен агент на тази книга ? На всички я препоръчваш...
Аз още сричам тези които ми препоръчаха от моята тема...



Тема Човече, искаш да ни подлудиш ли!?нови [re: Trendi]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано10.02.04 14:04



Всеки се опитва да избяга тук от бившия си, а ти какво ни натресе? Искаш да извадиш всичките ни страхове от нафталина ли?
Ако на мен се случи нещо такова ще ГО позная, но ако не успея, тогава най-вероятно ще си направя харакири. Не е възможно да съм чак такъв карък нали?! Веднъж да, но два пъти да се влюбя в един и същи човек........Как беше в сериалите - някой трябва да си е загубил паметта



Тема Извинявай,нови [re: erika]  
Автор Trendi ()
Публикувано10.02.04 14:10



... че съм ти причинил неволно неприятни усещания. Никога не съм искал да изнервам хората тука. Още веднъж извинявай и ако сметнеш за необходимо, обърни се към модератора да изтрие темата. Не бих се засегнал от такова нещо. За мене това ще означава, че аз куцам в някои неща...



Тема Е, споко де!нови [re: Trendi]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано10.02.04 14:20



Не си ми при4инил болка или каквото и там да било. Просто разпуснах въображението си. Нали това целеше - някой да си го представи. Аз успях и ти дадох възможен сценарии



Тема хи,хи...нови [re: Trendi]  
Автор Ckpитa (непознат )
Публикувано10.02.04 14:22



че то ще е голям купон.Обаче все си мисля,че хората се променят.Вие сте били толкова време заедно,познавате и кътните си зъби.Ако започнете отначало,начисто може и нещата да станат по-добре от първия път.
Е,х любов,любов.Защо продължавам да бъда непоправима романтичка?



Тема Re: Извинявай,нови [re: Trendi]  
АвторXeй Живoт! (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 14:32




Бе то изглежда това е тайната причина на никой да не му се ходи на срещи, а! Отиваш весел и щастлив да се видиш сродни души и хоп! на ти сега - бившия! Мноого сме наплашени ние сичките да не сънуваме пак същия сън!
Иначе и аз съм си мислила за тоя вариант... и после пресметнах вероятностите и са близки до абсолютната нула... или както когато му се ядосвам за поредната следбрачна простотия, накрая си казвам: "Бе какво искам от човека, то ако беше свестен, щях ли да се разведа!?" Та съм на същия принцип: "То ако беше свестен, щеше ли да е в тоя клуб?" и ми става спокойно...



Тема ааа, представяла съм си го това :)нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.02.04 14:42



при мен е почти невъзможно... чатя си даже в момента по кю-то с бившия и съвсем приятелски обсъждаме детето, но даже и по тази причина е много малко вероятно да не успея да го позная - просто не сме прекъсвали контакта помежду си за повече от седмица, даже и като разведени.

Нова връзка - малко вероятно. За разлика от него, аз докато съм с един мъж, останалите не ме интересуват... освен в смисъла добри познати / приятели /колеги /роднини.
Давам достатъчен аванс, прощавам, но не мога да се преструвам, че нищо не се е случило преди... така че докато и двамата сме в полово активна възраст, ще си останем само приятели, без значение кой кого преоткрил виртуално :)

Е не мога два пъти да се влюбя в един и същ човек... някакво топло чувство си остава, но не е същото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.