Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какво мислят родителите Винови  
Автор MAMA x 2 (сладурана)
Публикувано04.02.04 11:21



Кажете ми как Вашите родители приеха решението да се разведете? Не се ли опитаха да ви спрат, да ви посъветват да изчакате в името на семейството?
А после след развода не ви ли натякват, че е можело и по друг начин да решите проблемите си, че не е трябвало да се развеждате и т.н.



Тема Напротивнови [re: MAMA x 2]  
Автор Trendi ()
Публикувано04.02.04 12:14



Моите раодители изцяло застанаха зад мене. Те ми помогнаха финансово да си взема жилище и да започна нов живот. Даже чувам намеци за булка



Тема Ти пък!нови [re: MAMA x 2]  
Авторillusion (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 12:35



Ами разбира се, че веднага се проведе родова среща. Те и още не могат да разберат, че няма връщане назад.
Не ми натякват уж, но все там им се върти приказката. Едва ги удържам, за да не оплюват бившия пред сина ми.
А иначе и те накрая казаха, че застават зад мен



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: MAMA x 2]  
Авторocичka (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 13:08



От родителите си бях подкрепена на 100 %, макар че в родата до този момент разведени нямаше. И по-важното, не само че нямаше никакви неприятни намеци за развода, но също така нямаше и за избора, който съм направила решавайки да се омъжа за този човек. Безкрайно съм благодарна на родителите си за подкрепата и в онзи момент и сега, защото по един или друг начин те продължават да ми дават своята подкрепа и сега - 10 години след развода.



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: MAMA x 2]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано04.02.04 17:11



подкрепиха ме, не ми задаваха излишни въпроси....приеха, че щом съм решила, значи така трябва. Дори и сега, година по-късно, понякога им става кофти, че ми е трудно, но никога не са ми казали или намекнали, че трябва да съжалявам, че съм го направила. Много съм им благодарна



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: MAMA x 2]  
АвторTatko*1 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 17:26



Хубав въпрос!!!! От друга страна пък, какво значение има????? В общи линии, аз като им казах бяха като замаяни. От тогава не сме се виждали и почти не сме се чували. Прекалено много ще ми дойде да ги изслушам и тях. Сигурно ще ме подкрепят, но дали аз търся подкрепа????



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: MAMA x 2]  
Автор Moan ()
Публикувано04.02.04 18:29



Ами майка ми беше шокирана. В началото много ядове ми създаде :)
Но после разбра постъпката ми и сега ме подкрепя изцяло. Като всеки родител, предпоагам. Детето му е най-важно :)



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: MAMA x 2]  
Автор kaki4ka (непознат)
Публикувано04.02.04 20:40



Баща ми ме подкрепи безрезервно, майка ми се опита да ми обяснява "какво щели да кажат хората" /ха ха ха / и защо така сме направили? Но в крайна сметка и двамата и брат ми застанаха зад мен и много много ми помагат!!!



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: kaki4ka]  
АвторCъни (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 13:47



Майка ми е разведена от доста време.Мислех,че ще ми каже"Какво ще кажат хората?Крушката не пада по-далече ...и т.н.".Е,не й стана приятно ,но каза;"Е,щом дотам сме я докарали ,аз съм стеб!' Камък ми падна от гърба.



Тема Re: Какво мислят родителите Винови [re: Cъни]  
Автор NetBuster (Bad Mada facka)
Публикувано06.02.04 12:49



ии, браво на вас, добре че родителите ви са зад вас. При мен обаче не е така. Не съм разведен, но майка ми се държи с жена ми толкова лошо сякаш тя иска да се разведем. Уж обеща да не се меси в брака ни, но сега само се държи лошо, сякаш жена ми е никой. Проблема е че преди време стана спречкване, и майка ми още не го забравя дори и да съм сигурен, в правотата на жена си и на майка си. Кофти положение , за това за сега си правим пас.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.