Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Първо съпруга, после любовницанови  
АвторГaднa и жecтoka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 16:24



Пускам една нова тема и ми кажете мнението си.
Живях двадесет години с един мъж, от който имах деца и знаех, че има любовница. Всичко привидно беше добре за останалите около нас, но всичко в брака ни беше гнило- от секса до доверието, въпреки, че сме свестни хора и двамата . Децата са вече големи. Ние се разделихме. Сега минах от другата страна- любовница съм на един женен мъж, който е със също разбит брак от години! И да ви кажа, че изобщо не ми пука за жена му! Нито я съжалявам, нито си мисля за нея! Просто смятам, че тя също има право на избор, тъй като вероятно знае за мен! Това е! Всеки може да действа както намери за добре и нямам никакви угризиния! В момента съм щастлива с този човек и нямам никакви претенции за нещо повече!



Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Гaднa и жecтoka]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано06.02.04 16:33



Кое те притеснява повече: че толкова време си била в ролята на "мамена съпруга" или че сега си в ролята на "мамеща" ?
Или смяташ, че отмъщаваш на живота, причинявайки на някого това, което е било причинено на теб?

Никога не позволявай компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Moan]  
АвторГaднa и жecтoka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 16:41



Всъщност нищо не ме притеснява. Всичко го има в живота. Изпитвам единствено съжаление, че не съм имала късмета да попадна на подходящия мъж, с когото да преживея живота си! Нищо не отмъщавам. Просто вървя напред. Каквото ми поднесе съдбата- това приемам. но все пак като любовница се чувствам много по-щастлива отколкото като мамена съпруга!



Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Гaднa и жecтoka]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано06.02.04 16:54



За последното си права. Никой не обича да бъде нараняван.
Не мога да кажа, че си права, не мога и да кажа, че грешиш...

Не съжалявай за миналото, поговорката гласи, че всяко зло е за добро :)
Всеки има право на щастие. И право да търси начини да го постигне.

Никога не позволявай компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Гaднa и жecтoka]  
АвторCkpитa (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 16:55



Защо да си гадна и жестока?На всеки се случва да си изживее такава връзка.Дали ще е краткотрайна или не е друг въпрос.Но ЛЮБОВНИЦАТА е преди всичко приятел!Тя не ходи с пеньоар и ролки и не мирише на боб яхния!



Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Гaднa и жecтoka]  
Автормaлka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 16:55



еми госпожо, вижте си ника, той говори достатъчно. Окуражаване ли дойдохте да намерите тук или се оправдавате за нещо и пред някого? Пред кого?



Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Гaднa и жecтoka]  
Авторeднa oт вac (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 16:57



Винаги е по-добре да си любовницата-с нея са по-галъовни,загрижени и внимателни.
Но все пак ми писна от женени.Винаги краят идва неочаквано.
Пък и на празниците съм сама...



Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Ckpитa]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано06.02.04 16:58



Стига, бе! Така ли изглеждат съпругите?!?
Ако е така, няма да се омъжвам... пак :))))))

Никога не позволявай компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Ckpитa]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано06.02.04 17:03



Ти вярваш ли си за пеньоара и ролките????
Леле,все едно чух баба ми,то само по нейно време са се носели такива неща сигурно
По-съвременно го дайте,де,или ТОЙ така ти разправя а ти му вярваш?

П.С.Любовницата е преди всичко удобство,а представата за приятел е създадена за нейно(на любовницата)успокоение

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"


Тема Re: Първо съпруга, после любовницанови [re: Moan]  
Автор sylvi (мълчалива)
Публикувано06.02.04 17:12



не бой се
такава е само представата дето я градят женените мъже у любовниците си,та да си имат оправдание и да е по-достоверноИнак как ще има любовници?
Но на мен най-любимото от тези истории ми е"От години не спят заедно,той е с нея само заради децата"
Top single,и то непреходен

"Не съм съгласен с нито една дума,която казвате,но съм готов да умра за правото ви да я кажете"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.