Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема ИЗДРЪЖКАТА  
Авторedin ba6ta (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 16:05



Здравейте,има ли начин да не си плащам издръжката на собственото си дете,например ако се откажа от бащинство.Бившата ми жена иска да ме съди,но нея не я оправят 50 лв.,защото е омъжена повторно и си живее мн.добре.



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: edin ba6ta]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано03.02.04 18:02



ми то бащинството не се ли доказва с някакви тестове и т.н.?
Ако тя самата не иска да те лиши от бащинство, май трудничко ще стане - дори и в затвора да си, това не ти отнема бащинските права.

А издръжката май се определяше спрямо размера на твоите доходи, не според изискванията на бившата ти жена. То парите никога не стигат, ама като ги нямаш, няма и как да й даваш повече.

Питай си адвоката най-добре.



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: edin ba6ta]  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 19:04



Добре де ами къде остава дългът ти към детето като баща?Не става дума за парите,а за морала??? Какво е виновно то за да се откажеш от него???И няма ли един ден да зависиш то4но от това дете???



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: Hell]  
Авторedin ba6ta (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 20:25



Аз съм сигурен,че дете е от мен.Не ми трябва тест за да го докажа.Но не искам да давам 50лв.на бившата,защото знам ли за какво ги харчи.Но какво ще стане с мен ако откажа да плащам?Не съм плащал от 1 год.,защо тя чак сега се сети да ме съди.Не че нямам пари,ами не искам да и давам.



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: edin ba6ta]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.02.04 20:41



Тя ще те осъди при всички случаи с лекота, ако има пари да си позволи адвокат, който да задвижи нещата по-бързо. Но дори и да няма пари пак ще те осъди макар и с малко закъснение, докато документите минават по инстанциите на самотек. Тогава така и така, ще и даваш парите, особено ,след като ги имаш. Могат и да ти ги удържат направо от заплатата - зависи къде работиш. Защо тогава е целият този цирк?

Може би изобщо не ти е за парите и за това къде ги харчи бившата - / то пък многото пари - 50 лева - едни обувки и един анцунг да купи на детето и са отишли/.
По-вероятно е да искаш да си отмъстиш на бившата или пък просто цялата ти история е една измислица. Хм...

Qui scribit, bis legit.

Редактирано от Mama Netty на 03.02.04 20:43.



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: edin ba6ta]  
Авторcтaлkep (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:05



Виж аз не съм човек , който ще те съди. Но ми е трудно да разбера нещо. Ти сам казваш , че бившата ти жена живее много добре, а в същото време издръжката е за собственото ти дете. Щом тя живее добре , тя едва ли ще има нужда точно от твоите пари , те ще са за детето ти да му се не види. Не става въпрос за парите, а за принципа. Тези пари едва ли ще заместят присъствието ти, но поне ще покажат на детето че се грижиш за него.
Бтв, такова нещо като отказване от бащинство няма освен в случай на пълно осиновяване на детето ти от страна на втория съпруг на жена ти. Ето ти и начин , по който да избегнеш плащането на издръжка. Но на твое място мен щеше да ме е срам ако направя подобно нещо. Сериозно го казвам. Постъпи както желаеш.
.



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: cтaлkep]  
Авторedin ba6ta (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:18



Благодаря ти,че ме разбираш,но от 1 година съм вбесен на бившата ,че с лекота ме остави на произвола на съдбата първо ката се разведе с мен и второ като се омъжи повторно.Детето ми е задоволено от съпруга и.Преди дни разбрах,че е бременна от него.Направо откачам.И на всичкото отгоре да и плащам издръжка..............тая няма да я бъде



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: Mama Netty]  
Авторedin ba6ta (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:22



Права си изкам да и отмъстя,но незнам как освен да я лиша от издръжката.Да има за какво да се ядосва.



Тема Re: ИЗДРЪЖКАТАнови [re: edin ba6ta]  
АвторDMX (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 21:23



Ti ne q zaslujavash..evela na momi4eto,4e si e vzelo jivota v razete!!! Neka byde shtastliva,a ti si pomisli kolko pari sam struvash.Mai stoinostta ti ne e i kolkoto za edna izdryjka.



Тема Значи бях права. [re: edin ba6ta]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.02.04 21:32



Изобщо не ти пука за детето и отношенията ти с него - искаш само чрез него да нараниш и уязвиш бившата си жена. Ами чудесно - давай!

Така сам си залепяш етикета - комплексар, егоист и страхливец.
И имаш доста комплекси щом се дразниш , че тя си е намерила мъж и е успяла да създаде ново семейство , а ти не си в така добро положение.
Егоист - защото се интересуваш повече от собсвените си чувства, отколкото от тези на детето.
Страхливец, защото се криеш зад детето, вместо да се изправиш срещу бившата, ако имаш какво да делиш с нея.

След всичко гореизброено и още толкова премълчано, ще добавя, че е крайно време да се ориентираш към мъже, следващия път като си избираш партньор - щото явно ти, самият , не ставаш за мъж.

Qui scribit, bis legit.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.