Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема КАК СЕ УХАЖВА РАЗВЕДЕНА ЖЕНА /МЪЖ/  
Автор Trendi ()
Публикувано03.02.04 01:45



Давайте акъл и идеи!
Иде пролет.
Да не сгафи вехтото......!





Тема Страхотна тема!нови [re: Trendi]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано03.02.04 08:52



Поздравявам те!
Бих искала и да ти помогна, но не би...
Мен все още, доколкото ме ухажват изобщо - е като женена жена. Изглежда все още имам подобно излъчване. Понякога съм си мислила, че трябва да си купя някаква значка или фанелка с надпис - Свободна отново!
Все пак си мисля, че най-много бих се отпуснала в компанията на един мъж, ако той успее да ме разсмее от сърце. Което при мен не-винаги става лесно...Всъщност в повечето случай аз разсмивам компанията, дори без да правя нищо особено - просто като си говоря и разсъждавам на глас, а мъжете, както вече се писа в друга тема - отбягват такива жени. Е, нека да видим какво ще те посъветват тези с повече опит...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: КАК СЕ УХАЖВА РАЗВЕДЕНА ЖЕНА /МЪЖ/нови [re: Trendi]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 09:21



всяка жена се ухажва различно
естествено

... не можело! ...
прекрасна - ужасна - се тая!резултатът е съсипващ!



Тема Re: КАК СЕ УХАЖВА РАЗВЕДЕНА ЖЕНА /МЪЖ/нови [re: Trendi]  
Автор Илиянa ()
Публикувано03.02.04 09:37



С развеждане, предполагам... Кина, кафененца, магазини, пролетни горички...
Аз, разбира се изхождам от собственото си положение на дълго омъжена и недоразведена - закована.

Обещайте се, но не обещавайте.


Тема Re: КАК СЕ УХАЖВА РАЗВЕДЕНА ЖЕНА /МЪЖ/нови [re: Trendi]  
АвторDanislav (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 09:43



Razvedena jena(muj) se uhajva s mnogo turpenie purvo, zashtoto e razvedena, tvoro s mnogo razbirane i nakraq, no ne na polsedno mqsto s mnogo uvajenie!



Тема Браво и от мен!нови [re: ha!]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано03.02.04 09:55



Идеята ти е чудесна и сега ще ти кажа какво мисля по въпроса за ухажването. Опита ми не е голям, но вече една година ме ухажват като разведена. E, резултати от ухажването все още няма, защото продължавам да съм сама, но не това е важното Та, мъжете, които имат успех в ухажването са такива, които:
1. не питат защо съм разведена
2. проявяват умерен интерес към детето ми
3. забавни са и успяват да ме разсмеят, както никога до сега
4. проявявят разбиране за ограниченото ми лично време
5. и са много мили без да се натрапват
А, има и нещо друго - жените обичаме да ни ухажват дори и мъже, които не харесваме особено, но така се чувстваме по-привлекателни от всякога
Харесвам малките жестове и ги оценявам подобаващо, и ако се появи достатъчно изобретателен мъж, склонен да прояви търпение и внимание направо грейвам Е, това е хубавата свалка!
Благодаря на ухажорите си, че ми помогнаха отново да се почувствам специална



Тема Re: КАК СЕ УХАЖВА РАЗВЕДЕНА ЖЕНА /МЪЖ/нови [re: Trendi]  
АвторTpa-лa-лa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 10:18



За жена може да пробваш с цветя. С или без повод.
Виж за мъж ще е по-трудничко, може би с повече разходки, почерпки, секс....




Тема Хубав отговорнови [re: erika]  
АвторXeй Живoт! (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 10:27



на хубава тема Много изчерпателен. И аз май съм така. Обаче - мъжете да обърнат специално внимание на търпението. Аз гледам, че съм станала подозрителна и мнителна по особен начин. Не го показвам, но определено по-трудно се поддавам на ухажване. Значи ухажването трябва да е поне два пъти по-.... и аз не знам какво. Специално? Настоятелно? Търпеливо?
Ами пътят към сърцето ми вече е мноооого дълъг
Ма пролет иде, я! И Свети Валентин също! Трябва да се готвим!



Тема ми не позна :)нови [re: Tpa-лa-лa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано03.02.04 12:07



зайби ги цветята... нито се ядат, нито се пият, а и спомен от тях не остава - бързо увяхват. Да не говорим, че ще се наложи да ги мъкне човек със себе си - за жена без кола, дето мрази да държи каквото и да било в ръцете си и по тази причина е фен на раниците... забрави за идеята за цветята :))

Напазарувай освен алкохола и нещо за ядене, което става бързо и няма да се наложи да я впрегнеш за цяла вечер в кухнята и мисля, че ще ти е благодарна :))

Мдам... Тактиката като с мъжете ми се струва малко по-успешна :))



Тема Re: КАК СЕ УХАЖВА РАЗВЕДЕНА ЖЕНА /МЪЖ/нови [re: Trendi]  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 12:19



С търпение и такт заради опарването им и Ерика го е казала доста то4но,може да го еземеш под внимание. Изглежда ми 4е е общо валидно за пове4ето опарени жени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.