Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Вярвате ли в запознанства в интернет  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 14:06



От известно време си пиша с някои мъже чрез сайтовете за запознанства. Всички до един излязоха "къорфишеци".
А вашият опит какъв е?

Редактирано от ASSASSlN на 25.02.04 13:00.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Авторillusion (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 15:57



Хайде, аз май първа ще си признавам

Тези сайтове не съм ги "ползвала", но имам запознанства от ICQ-то.
Намерих много приятели там. Когато бях в най-трудния си период, добре , че ми бяха те. Помогнаха ми много със съвети, а и адвокат ми намериха дори.

Признавам си, че още не съм готова за интимна връзка, но пък виж за Нова година не бях сама, а преди това оревах юрталъка тука. И повярвай ми, не бях прекарвала така от много време насам.

А иначе общо взето хората, каквито са във виртуала, такива са и в реала
.


Успех ти желая!!!



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 16:55



Здравей, в такива сайтове не съм влизала ,но имам много познати от чатовете, с един от който сме нещо много повече от познати...живеем вече 2 год. заедно и аз се чувствам много добре с него...Но има и много ,който изобщо не са това, за което се представят..Най-сигурният начен е да се видите на живо...Ама умната ей...,че има какви ли не ненормалници.
Късмет



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: Maя]  
АвторWW (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 18:14



В най-гнусния период, който изживявах след раздялата преди близо вече повече от две години, си говорех често със един мъж по ICQ - то.След четери-пет месеца контакт, той реши да ме посети в България и прекарахме чудесна ваканция.Плануваме да заживеем заедно в бъдеще, но имам проблеми със дъщеря си, понеже баща и не разрешава да пътува с мен в чужбина и да живее със мен там.Срещаме се през два-три месеце вече две години. По коледните и новогодишните празници бяхме заедно тук вкъщи и прекарахме чудесно. Засега връзката ни продължава. След два месеца пък аз отивам при него.Това ми е единственото запознанство по интернет и мога да кажа, че е най-хубавото нещо в живота ми за сега.Може и да е случайност, чувала съм гадни истории за запознанства по интернет, само дето тия истории ги научих след като вече се бяхме срешнали ...иначе със сигурност щях да съм много по резервирана , а и надали щях да се навия да се срешнем толкова скоро ....
Може би и в нета нещата опират до някакав късмет. Знае ли човек ?



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: WW]  
Автор agata (непознат)
Публикувано22.01.04 18:39



Бъди много предпазлива,пълно е с ненормалници.Опитай се да опознаеш човека.Има и много свестни мъже.От известно време си пиша и се виждам с един такъв.Незнам до къде ще ни доведе това но на този етап отношенията ни са прекрасни,и мога да кажа че ми е изключително приятно както да си пишем така и да се виждаме.Когато не е в нета просто ми липсва.И пак ти казвам бъди много внимателна.Пази се от такива който веднага предлагат да се видите.Успех.Дано и ти да намериш човек с когото да ти е приятно и да се чувстваш комфортно в негово присъствие



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор kaki4ka (непознат)
Публикувано22.01.04 22:39



Чувала бях какви ли не истории за запознанства в нета, за щастливи сватби у нас и най-вече в чужбина. Преди две год се хвърлих със страст в чата, много ми беше интересно в началото , но после установих че повечето са......../цензура
Сега си говоря от време на време с някого, но по скоро инцидентно...Запознавала съм се и с много интересни и интелигентни мъже, но неподходящи за мен по една или друга причина
Като цяло съм скептична към запознанствата в нета



Тема Re: Вярвам в съдбатанови [re: cиcи]  
Авторживялa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 23:29



Смата аз се запознах и живях година и половина с човек, който срещнах в BGdatae.com. Истината е, че е невероятен човек, с добри морални устои. Животът ни бесе хубав, но за съжаление при нас мръсен номер изигра социалното несходство. Аз бях по добре финансово и ако в началото това го пренебрегвахме, а той се стараеше да се чувства равен с мен ( а никога не съм повдигала въпросът ) дори опитахме да правим нещо зедно, в последствие тази разлика започна много да бърка нещата, той се узлоби и се комлицира. Ето че сме разделени вече. Но храня добри чувства и спомени от тази връзка. Лошото е, че когато има такива различия, ние правим грешка, като се надяваме те с времето да изчезнат, напротив те се задълбочават. Няма занчение, както казах вярвам в съдбата и добрият късмет. Вярвайте и Вие.
За всеки от нас ще игрее по едно щастливо слънце и по една дъга, които ще сбъднат мечтите ни. И ние ще бъдем щастливи!



Тема Re: Вярвам в съдбатанови [re: живялa]  
АвторAgnes (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 01:17



Опознаването чрез нета зависи от това,доколко хората могат да бъдат честни и да отворят душите си към 'някой' нереален. Много хора просто се забавляват,търсейки запознанства и не рядко си измислят 'портрети' с небивали качества, с една дума - лъжат. Понякога това им помага да си повдигнат самочувствието. Понякога да 'зарибят' някого.
След развода си,това ми беше единственото утешение - да общувам със сродни души, да си създавам нови приятелства по целия свят. Умишлено бягах от 'реалните' мъже около мен - бях отвратена и имах нужда просто да преживея болката си, бягайки в нереалното. И както си бягах, така срещнах един човек, с когото си пишехме в началото емейли, после взехме всяка вечер да си чатим,после си купихме уеб-камери и се гледахме като си 'говорим', после взехме да се чуваме по телефона и така докато най-после преодоляхме дистанцията (време и разстояние) и се срещнахме(след 2 години интернет). Това беше незабравимо и за двамата. От тогава минаха още 2 години и сме заедно. Ако някой беше ми казал преди години за това,което се случи с мен, бих се изсмяла...би звучало нелепо. Но сега съм обичана и обичам и мога също да кажа: вярвам в съдбата.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: WW]  
АвторArнec (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 01:19



На колко години е детето ти?



Тема Re: Вярвам в съдбатанови [re: Agnes]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 08:58



Както можах да прочета и по мое мнение,връзките в Нет-а с чужденци вървят по-добре от тези с българи...И аз имах познанства с чужденци,дори с един си пишем вече 2 години,той ми праща обувки и дрешки за детето.Но не мога да се реша-безработен е,дори в една богата държава ,каквато е Германия.Трудно ми е да преудолея страха ,който ми насади бившия безработен съпруг...Засега отказвам на поканите му да го посетя.



Тема Моя опит в чатанови [re: cиcи]  
Автор Trendi ()
Публикувано23.01.04 10:27



Здравей!
Може да се каже, че съм повече от "професионалист" в чата и ще се опитам да ти дам няколко съвета.

Почти всичко написано тука за измамата. лъжата и мошеничеството в чатовете е вярно. Моят личен опит е за жените в чата, но съм чувал, че така е и при мъжете. Това не означава, че няма свестни хора там. Когато чатиш с някого, никога не задавай въпроси в началото, колкото и да те интересуват някои дребни на пръв поглед неща! Просто остави другата страна да говори, да пита и.... да се изнерви от липсата на въпроси. Отговаряй вежливо и изчерпателно, доколкото това не разкрива самоличността ти. Ако другата страна ти предложи среща само след няколко педи чат, то бъди сигурна, че нещо не е наред.

Когато се решиш да бъдеш по-конкретна за себе си, прави го без никакви лъжи. Или казваш истината, или заобикаляш темата.

Ако усетиш, че се влюбваш в чата (виждал съм такива неща), то знай че твоите емоции са предимно не на човека отсреща, а на твоята идеализирана представа за това, какъв искаш да бъде.

В днено време жените в чатовете са по-агресивната страна. Понякога е правилна позицията човек да бъде по-деен, когато иска да ускори дадено събитие. Но ако попаднеш на опитен чатаджия, определено ще се самозаблудиш. Другата страна може да се съгласява с тебе (къде директно, къде само нюансирано), но това не означава, че ти вярва. Прави и ти така.

Технически не е проблем да се ползват едновремено повече от един ник в чата и да разговаряш с един човек в един и същи момент с няколко ника. Това се прави с цел да видиш другата страна как се държи с другите и да направиш своя извод. Аз това не го одобрявам от морална гледна точка.

За българите са два основни чата - Одиго и ICQ. Одиго се ползва предимно за първоначален контакт, след което ако събеседника е сериозен се прехвърлят в ICQ(Кю). Последното е по-затворена система поради техническите преимства.

Накрая - никога не прави обобщения за всички чатаджии по това, че си попадала само на идиоти. На тебе ти трябва един, нали? Има го някъде и е въпрос на време и съдба да се срещнете.

Питай ме за всичко по чатовете. Наистина малко хора са толкова навътре

Относно сайтовете за запознанства:
Преди година пуснах там обява за сериозна връзка. Резултата беше - 10 срещи. При 9 директно ставаше дума само за секс (половината оредлагаха платен), като от тези 9 жени 7 бяха омъжени. По време на разменените съобщения всичките се представяха, като свободни, самотни, търсещи само сериозна връзка и т.н.

Продължавай и се надявай!




Тема Re: Моя опит в чатанови [re: Trendi]  
Авторchat (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 10:49



В Айсикю се запознах със сегашния ми съпруг, той е просто един прекрасен човек. Наяве да го бях търсила такъв, нямаше да го намеря. Thank you, internet :)



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано23.01.04 12:44



Сайтовете за запознанства ми се струват тъпа идея за сериозни контакти.
Принципно непрекъснато се запознавам с хора чрез интернет... предимно в тематични форуми, където имаме какво да си кажем, общи интереси, работа, нещо такова. Обичам да съм заобиколена с хора, които са ми интересни и приятни... никога не ми е хрумвало да търся тематично, примерно "търся си мъж за брак" или "търся си мъж за неангажираща връзка"... струва ми се мега идиотско така :)
То в общи линии нещата се случват от самосебе си... няма смисъл да се насилват. Просто нета наистина е среда, в която контакта е максимално бърз и улеснен, естествено, че трябва да се използват предимствата му :) Ама чак сайт за запознанства...
Не знам, на мен определено ми куца контакта с хора, с които нямам нищо общо. Всички връзки, които съм имала след запознанство в интернет са станали случайно... а запознанството е било по друг повод всъщност :)



Тема Не знам, дали вярвямнови [re: cиcи]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано23.01.04 13:26



Нито какво би трябвало да означава точно това.

Никога не съм ползвала сайтове за запознанства, нямам идея какво има там. Но познавам доста хора, с които ми е приятно да изляза да пийна нещо, да отидем да се позабавляваме заедно или да обсъдим сериозно някоя интересна за всички тема. Познанства от Интернет, някои - дългогодишни.

В този смисъл - дали на живо, дали в интернет - хората навсякъде са едни и същи. Нищо, че някои се опитват да го прикрият в мрежата и да бъдат нещо по-различно. То и в триизмерната реалност има такива. Просто контактите в мрежата са повече, също и личните очаквания.. Оттам тръгват проблемите.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: Hell]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.01.04 01:19



100% се присъединявам към твоето мнение



Тема Re: Интересно нещо е любовта по Интернетнови [re: Avenir]  
АвторXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 08:27



Готин, по-добре да беше забил нещо:)))))))



Тема Re: Интересно нещо е любовта по Интернетнови [re: XXL]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 08:31



те сами се забиват бе

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Напротив..нови [re: Avenir]  
Автор Trendi ()
Публикувано26.01.04 09:37



... в чата има много емоции и начина на писане дава не по-малко информация от изфъфлянето, смотоляването на някоя реплика, премигването на очите или изчервяването. Между редовете може да се прочете всичко, което и в реален контакт, но по друг начин.

Чата не е като в реалния живот, но с нищо не му отстъпва по получаване на информация за другата личност. Още от самото инфо - как и какво е написано може да се правят изводи. Сетне в процеса на чатене достоверната информация се набира не по това какво е написано, а по това какво не е написано. Не по това какви въпроси са ти зададени, а по това какви не са зададени. Изпращането на снимки - не е важна самата снимка, а кога и кой проявява инициативата за тяхното разменяне. Има страшно много заобиколни начини човек да е наясно с отсрещната страна. Нима в реалния живот няма заблуди? Та там е много по-лесно да подхлъзнеш някой. Анонимноста в чата кара хората да дават субективна представа за себе си. Ако се стъпне на тази база, то не е трудно да се направи реалната преценка

Все пак бъдете много нащрек с запознанствата в чата! Преобладава измамата, фалша, лъжата.

НО НЕ ВСИЧКО Е ПОШЛО В ЧАТА

УСПЕХ!



Тема глупости си говоримнови [re: Trendi]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 09:44



света който описвате вие е измислен и нереален. там 90% думите са лъжа но пак не е трудно да прецениш кой колко струва инлайв.

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: глупости си говоримнови [re: Avenir]  
Автор Trendi ()
Публикувано26.01.04 09:59



Колкото и да е нереален, той е отражение на действителноста. Не казвам, че е лесно да се направи точна преценка, но не е невъзможно. Рядко в живота нещата се представят директно. В чата просто езика и методите за набиране на информация са други. Анонимноста е в основата и тя предопределя по-нататъшното поведение на всеки чатаджия. Разбира се, че е най-добре човек да не се потапя в чата и да е заобиколен от много реални контакти.





Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
АвторXXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 12:45



Ей сега пак отивам



Тема Re: Бре, кви новаци се навъдили!нови [re: Avenir]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 13:56



Като цитираш, редно е да слагаш кавички. Извлечението е мота-мо от сайта на една лесбийка, при това доста ерудирана, но и от мъж не звучи зле.



Тема Re: Бре, кви новаци се навъдили!нови [re: Илиянa]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 15:24



Лесбийката цитирала ли е? Щото аз го четох на друг сайт това

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: Абе, въобще...нови [re: Avenir]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 16:39



манджа с грозде:)))))))))))



Тема други вълнения относно...нови [re: Илиянa]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 17:06



...новаците имате ли?

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: други вълнения относно...нови [re: Avenir]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 11:34



Ся, като разтоварих от тия, ще дебна за следващите и щи обадя!



Тема За СИСИнови [re: cиcи]  
Автор Mr.N (непознат)
Публикувано14.02.04 17:17



Здравей, не мисля че всички са такива. Виж обявата ми за - сериозно запознанство с цел брак, там има адреса ми,ако искаш ми пиши.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 22:49



А ти отговаряш ли на писмата на тези на които си се обадила или си търсиш нещо изключително?
Нека все пак ти кажа че колкото е по-висока летвата толкова по-трудно е тя да бъде прескочена.Нека ти кажа още нещо-когато човек търси запознанство трябва да гледа не само тези с които иска да се запознае а и себе си.Успех от мен и си направи труда да отговаряш на писмата които получаваш.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор minky (amorous)
Публикувано16.02.04 09:12



мисля, че запознанствата в нета вече са нещо съвсем нормално. вярно е, че има много хора, които тук са много различни, но има и такива, които наистина си заслужава да познаваш. освен това има ли значение къде ще се запознаеш с някого - на улицата, на кръчма, на купон или в нета ... не е ли по-важното, че го познаваш?

Run, rabbit, run! Don't sit down, forget the sun ...


Тема Не,нонови [re: cиcи]  
Автор Ckpитa (непознат )
Публикувано16.02.04 14:26



...винаги мога да си променя мнението.Имам двама много добри приятели.За съжаление и двамата семейни/не знам,като че ли с магнит ги привличам/С единия се срещнах на живо-беше голямо разочарование,но все пак продължих да си пиша и с него.Все повече се замислям за запознанство - брак ,за да се махна от тук.Много комерсиално звучи,но ако си допаднем по характер,защо не.



Тема Re: Не,нонови [re: Ckpитa]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано16.02.04 15:16



Ако си допаднете по характер, защо не наистина?
Но какво значи да "се махна оттук"?


_____________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Не,нонови [re: Moan]  
Автор Ckpитa (непознат )
Публикувано17.02.04 11:15



Да се махна от тъпия град,в който живея,който е като едно село,въпреки че е областен



Тема вярно е това :)нови [re: skorpio]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 11:50



след 30 мин разговор си наясно имаш ли какво да си кажеш с въпросния човек изобщо или ще се гледате умно и ще пушите/пиете кафе като се срещнете на живо и повече няма да повторите.

Спестява време, казах го и преди... но и друго е вярно: за да получиш отговорите, първо трябва да измислиш въпросите :))




Тема По-важно е ...нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 11:57



... не какво ще ти отговори другата страна, а какво тя ще те пита.

Въпреки многото боклук по чатовете има и свестни хора. Аз лично познавам такива.



Тема Какво значи "кьорфишек"?нови [re: cиcи]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано25.02.04 13:19



К'ва е тая дума, бре, чадо? Кьорав съм, значи знам какво е "кьор". И "фишек" знам какво е. Ама в комбинация - нещо не ми се получава, та затуй питам. Да не би да е нещо като "кьорсофра"?

------------
Тааа, на темата ти да се върна... (Хм, как ще се върна като не съм тръгвал. Ааа, забравих да ти кажа, че си позволих да ти променя една буква...)

Нямам оплаквания от запознанствата си с жени в Интернета. Много ми е гот даже. Снимки си разменяме, опит обменяме, дискове заменяме, характерите си взаимно променяме, живота си изменяме... Нямам проблеми...

Ти като казваш "Всички до един ..."

Хм, да не би ти нещо да бъркаш??? Хм, ако се беше регистрирала, щях да ти пиша искрено и лично и със сблъсък щях да те вкарам в море от любов...



Тема Re: По-важно е ...нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 14:26



то това важи и за двете страни :)
ама аз нещо се пробвам да бачкам и чатя едновременно и днес много не ми се отдава... това слънчице много мързеливо блести навън :-<

Боклука го има навсякъде. Процентно даже е същото... просто виртуално се запознаваш с много повече хора за кратко време.

Мдам... колегата ми днес направи бройка 25 и е направо отчаян...





Тема 25.....!!!!!!нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 14:40



Мнжко ще са ми....



Тема Какви бройки, бре???нови [re: Trendi]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано25.02.04 14:50



Виртуялни или сексуалви?

Хм, от виртуални бройки, напоследък, не ми остава време за сексуални... Да взема да си отрежа нет-а ли?



Тема Re: По-важно е ...нови [re: Hell]  
Автор Ryan ()
Публикувано25.02.04 14:50



Хм...
Какво ще рече направи 25??
А що се отчая? В смисъл как успя да отдели достатъчно време, за да се отчае или той по шрифта ги разпознава? :)

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
АвторLa tempesta (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 15:14



Zapoznah se sas sapruga si v Icq i sled dve godishno pisane i razgovori po telefona se omajih za maja za koito sam mechtala cial jivot.Strahotno e da se sabujdash do mechtata si i da useshtash toplinata i.Pojelavam na vsichki forumci da izpitat tova chuvstvo!
Izkliuchitelno e.........



Тема не бе не ;)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 15:14



само проби... виртуални :)
човека сърчва за онлайн представители на нежния пол в определена възраст и пробва да ги заговаря, докато разглежда детайлите :)
Изчете ми един списък с интереси на поредената девойка: автомобили (стига някой да й ги купи), мобилни телефони (тук важи същото условие), фитнес (естествено някой друг да плати за това), кино и телевизия (разбирай сапунки некви)...

е немаше как да не се изхиля на това :)
то останалите 24 бяха в същия стил




Тема Защо не го...нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 15:18



... бъзнеш от съседния компютър? Вече знаеш какво се търси и предлага, та голям майтап може да падне..



Тема гадно ми енови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 15:24



готин тип е и добро момче, ама все попада на кучки.
Всъщност... докато не престане да ги оглежда все едно ще ги купува, явно все на такива ще попада

Некой мъже не вдяват, че девойките в еротичните списания не са критерий за красота... а просто илюстрират фотографското майсторство :)
Дай ми един хубав фотоапарат и ме пусни после на компа и ще видиш каква секс бомба ще ти направя от коя да е жена на улицата :) Даже и от Айшето на магистралата :)))




Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: La tempesta]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 15:25



Сори, не е за мене, не мога да си говоря две години с някой по ISQ, ако ме е впечатлил достатъчно:)))))))



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: La tempesta]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано25.02.04 15:30



Аз лично не го разбирам. И не бих се осмелила. Но е напълно възможно. Моя приятелка си чати 2 или 3 месеца с чужденец, след 7-8 месеца се ожениха...
Някои го могат явно...

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Ти го раздаваш много скъпичко.нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 15:36



Бутилка алкохол върши същата работа...

Права си, че жените по журнал са нагласени - нещо което всяка може да направи със себе си за да се хареса.

Най-красивата жена /като пропорции, кожа и т.н. /, която съм виждал беше една негърка. Топ моделите ряпа да ядат пред нея. Имах усещането, че не е живо същество, а някаква невероятна скулптура и ако не я бях видял да се движи, навярно бих я пипнал с пръст за да се уверя, че е живо същество. Но тази жена излъчваше всичкият студ на този свят. Нямаше капка чар в нея. А има толкова много чаровни жени, които са много далече от общоприетите представи за красота...



Тема ходи му го обясни ти :)нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 17:48



цяла година му пиля на главата и не вдява... сума ти свестни момичета напъди, щото на снимката, дето му пращат, не изглеждали добре.

Като че ли със снимката им ще живее после.




Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано26.02.04 01:33



Определено вярвам, че в интернет човек може да се запознае с други хора....а какво се получава след това - въпрос на случайност



Тема Чакай, аз да те питам...нови [re: Trendi]  
Автор illusion_ ()
Публикувано26.02.04 02:04



...щото си мъж.
Ами какви са тия навици при мъжете, да пращат снимки от преди 10 години, а...то буен перчем, то спортна снага.....
Ако пък случайно е актуална, половината са скрити, зад някое луксозно возило, което по правило после се оказва, че току що са продали.

Я сподели малко впечатление от любимите женски пози във фотографията



Тема ако имаш...нови [re: cиcи]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано27.02.04 09:46



болезнена нужда от любов,
ще повярваш и в Дядо Коледа....

да, вярвам, че любовта може да се срещне навсякъде... и колкото по-необичайни изглеждат местата, толкова е по-голям шанса да е истинска. Понякога

====
You're much better than this. Don't think you are KNOW YOU ARE.


Тема Re: Чакай, аз да те питам...нови [re: illusion_]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.02.04 16:54



Подобни методи на заблуда със стари снимки има и при жените. А за возилозто - това се търси като цяло в чата. В чата на 10-тото изречение ме питат каква кола карам и дали печеля добре. Една даже директно ме пита (не в чата а при запознанство от моя обява) колко струва жилището ми, това на моите родители и дали имам нещо друго и на каква цена е. Вярно, това беше фрапиращ случай, но все пак ставаше дума за доцентка......

За съжаление меркантилноста е много разпространена. Но има и свестни хора и не трябва заради боклука да се нарочват всички. Гъстият перчем, колата.... - това са най-преходните неща в един човек. Еднакво е и за двата пола.



Тема Re: Така е,нови [re: kate_]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.02.04 20:22



ако имаш нужда от любов ще повярваш ...
Но дали това е любов, или просто илюзия, можеш да установиш, единствено ,ако първо се избавиш от нуждата.
В тоя смисъл - откажи се от нещо - за да имаш шанс да го намериш...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
АвторЩacтливa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 01:24



Да,вярвам!!! Преди около година срещнах човека,който сега е всичко за мен, в ICQ.Щастлива съм,безумно влюбена,а той ме боготвори!И двамата сме благодарни на сътбата!



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор white rabbit (минаващ)
Публикувано28.02.04 11:51



запознах се по Ай Си Кю с мъж от чужбина ..отидох там
нямаше материални интереси , моя живот в България е много по-добър от неговия там ( не че съм богата , но ходя на кафе ,кино , пица , купувам си книги , списания , дрехи .., докато там не само той а и всички хора които видях не правеха нищо от тези неща )
да не разказвам дългата история , но човека се оказа психически болен ..
и досега не мога да повярвам колко изобретателни могат да бъдат !!!!
шизофренията не било само раздвоение на личността , ама аз после го разбрах !!
бях там 2 месеца и половина ..и се върнах така стресирана, че едва ли ще го забравя до края на живота си ( то няма да го забравя, ама поне да го преживея )
моя съвет е - ако се запознаете с някой от чужбина , нека той да дойде тук , и изобщо започне ли да се държи все едно вас е чакал цял живот не му вярвайте ..!!!



Тема Re: Уф!нови [re: white rabbit]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.02.04 12:59



Това много ме стресна, честно.
Трябва незабавно да го взема предвид!

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Уф!нови [re: Mama Netty]  
Автор white rabbit (минаващ)
Публикувано28.02.04 22:33



ама си е истина ..приказките с които се започва е как той много иска брак , ( това според мен не е мъжкия приоритет , а идва в последствие ) и о боже как всички жени досега са били лоши и човек се увлича без да иска ..
моя случай е изключение все пак , но от това не ми става по-добре ..просто психическия тормоз направо ме съсипа..винаги съм си мислела , че психично болните си личат отдалеч, но не е така ..ти си лекар и знаеш по-добре ..
а има една група хора, които си търсят просто развлечения - идва жената или те отиват за 1-2 седмици ,ей така да мине времето ..а тя си мечтае и се старае и дава всичко от себе си ..



Тема Re: Уф!нови [re: white rabbit]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.02.04 23:37



Тъжно наистина.
И май си права, че повечето, дето постъпват така са мъже. На жените по не им дава сърце да се изгаврят с някого...

Qui scribit, bis legit.


Тема Аааа... да ме прощаваш Мамченови [re: Mama Netty]  
Автор SNAPE FOR EVER (непознат)
Публикувано28.02.04 23:54



ама всеки с опита си. Аз пък бих казал обратното но и мен това изсказване ме стресна но не го подлагам под съмнение.То просто потвърждава някои неща които съм подозирал.

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.


Тема Re: Уф!нови [re: white rabbit]  
Автор Leah (непознат )
Публикувано29.02.04 12:48



Mozhe bi ne si popadnala na podhodiashtia chovek.Moiat sluchai e analogichen s tvoia,no sas shtastlivo prodalzhenie.Sled 9 mesechna korespondentzia az zaminah pri nego,sled oshte 4 se ozhenihme i veche imame edno sladko bebe.Ako ne se biah prestrashila da otida mozhe bi shtiah da se razmina s ljubovta na zhivota si.Toi ne mozheshe da doide,zashtoto beshe pretrupan s rabota i vsichkite mi preiatelki me obiaviha za luda.Vazhnoto e da slushash vatreshnia si glas i da opitash,koeto ti veche si napravila.Ne se otchaivai ot neuspeha,iavno e bilo za dobro.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.