Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 25.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Чакай, аз да те питам...нови [re: illusion_]  
Автор Trendi ()
Публикувано27.02.04 16:54



Подобни методи на заблуда със стари снимки има и при жените. А за возилозто - това се търси като цяло в чата. В чата на 10-тото изречение ме питат каква кола карам и дали печеля добре. Една даже директно ме пита (не в чата а при запознанство от моя обява) колко струва жилището ми, това на моите родители и дали имам нещо друго и на каква цена е. Вярно, това беше фрапиращ случай, но все пак ставаше дума за доцентка......

За съжаление меркантилноста е много разпространена. Но има и свестни хора и не трябва заради боклука да се нарочват всички. Гъстият перчем, колата.... - това са най-преходните неща в един човек. Еднакво е и за двата пола.



Тема Re: Така е,нови [re: kate_]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.02.04 20:22



ако имаш нужда от любов ще повярваш ...
Но дали това е любов, или просто илюзия, можеш да установиш, единствено ,ако първо се избавиш от нуждата.
В тоя смисъл - откажи се от нещо - за да имаш шанс да го намериш...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
АвторЩacтливa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.04 01:24



Да,вярвам!!! Преди около година срещнах човека,който сега е всичко за мен, в ICQ.Щастлива съм,безумно влюбена,а той ме боготвори!И двамата сме благодарни на сътбата!



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор white rabbit (минаващ)
Публикувано28.02.04 11:51



запознах се по Ай Си Кю с мъж от чужбина ..отидох там
нямаше материални интереси , моя живот в България е много по-добър от неговия там ( не че съм богата , но ходя на кафе ,кино , пица , купувам си книги , списания , дрехи .., докато там не само той а и всички хора които видях не правеха нищо от тези неща )
да не разказвам дългата история , но човека се оказа психически болен ..
и досега не мога да повярвам колко изобретателни могат да бъдат !!!!
шизофренията не било само раздвоение на личността , ама аз после го разбрах !!
бях там 2 месеца и половина ..и се върнах така стресирана, че едва ли ще го забравя до края на живота си ( то няма да го забравя, ама поне да го преживея )
моя съвет е - ако се запознаете с някой от чужбина , нека той да дойде тук , и изобщо започне ли да се държи все едно вас е чакал цял живот не му вярвайте ..!!!



Тема Re: Уф!нови [re: white rabbit]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.02.04 12:59



Това много ме стресна, честно.
Трябва незабавно да го взема предвид!

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Уф!нови [re: Mama Netty]  
Автор white rabbit (минаващ)
Публикувано28.02.04 22:33



ама си е истина ..приказките с които се започва е как той много иска брак , ( това според мен не е мъжкия приоритет , а идва в последствие ) и о боже как всички жени досега са били лоши и човек се увлича без да иска ..
моя случай е изключение все пак , но от това не ми става по-добре ..просто психическия тормоз направо ме съсипа..винаги съм си мислела , че психично болните си личат отдалеч, но не е така ..ти си лекар и знаеш по-добре ..
а има една група хора, които си търсят просто развлечения - идва жената или те отиват за 1-2 седмици ,ей така да мине времето ..а тя си мечтае и се старае и дава всичко от себе си ..



Тема Re: Уф!нови [re: white rabbit]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано28.02.04 23:37



Тъжно наистина.
И май си права, че повечето, дето постъпват така са мъже. На жените по не им дава сърце да се изгаврят с някого...

Qui scribit, bis legit.


Тема Аааа... да ме прощаваш Мамченови [re: Mama Netty]  
Автор SNAPE FOR EVER (непознат)
Публикувано28.02.04 23:54



ама всеки с опита си. Аз пък бих казал обратното но и мен това изсказване ме стресна но не го подлагам под съмнение.То просто потвърждава някои неща които съм подозирал.

Пусть вечно мой друг защищает мне спину,
Как в этом последнем бою.


Тема Re: Уф!нови [re: white rabbit]  
Автор Leah (непознат )
Публикувано29.02.04 12:48



Mozhe bi ne si popadnala na podhodiashtia chovek.Moiat sluchai e analogichen s tvoia,no sas shtastlivo prodalzhenie.Sled 9 mesechna korespondentzia az zaminah pri nego,sled oshte 4 se ozhenihme i veche imame edno sladko bebe.Ako ne se biah prestrashila da otida mozhe bi shtiah da se razmina s ljubovta na zhivota si.Toi ne mozheshe da doide,zashtoto beshe pretrupan s rabota i vsichkite mi preiatelki me obiaviha za luda.Vazhnoto e da slushash vatreshnia si glas i da opitash,koeto ti veche si napravila.Ne se otchaivai ot neuspeha,iavno e bilo za dobro.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.