Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема не бе не ;)нови [re: ASSASSlN]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 15:14



само проби... виртуални :)
човека сърчва за онлайн представители на нежния пол в определена възраст и пробва да ги заговаря, докато разглежда детайлите :)
Изчете ми един списък с интереси на поредената девойка: автомобили (стига някой да й ги купи), мобилни телефони (тук важи същото условие), фитнес (естествено някой друг да плати за това), кино и телевизия (разбирай сапунки некви)...

е немаше как да не се изхиля на това :)
то останалите 24 бяха в същия стил




Тема Защо не го...нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 15:18



... бъзнеш от съседния компютър? Вече знаеш какво се търси и предлага, та голям майтап може да падне..



Тема гадно ми енови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 15:24



готин тип е и добро момче, ама все попада на кучки.
Всъщност... докато не престане да ги оглежда все едно ще ги купува, явно все на такива ще попада

Некой мъже не вдяват, че девойките в еротичните списания не са критерий за красота... а просто илюстрират фотографското майсторство :)
Дай ми един хубав фотоапарат и ме пусни после на компа и ще видиш каква секс бомба ще ти направя от коя да е жена на улицата :) Даже и от Айшето на магистралата :)))




Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: La tempesta]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 15:25



Сори, не е за мене, не мога да си говоря две години с някой по ISQ, ако ме е впечатлил достатъчно:)))))))



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: La tempesta]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано25.02.04 15:30



Аз лично не го разбирам. И не бих се осмелила. Но е напълно възможно. Моя приятелка си чати 2 или 3 месеца с чужденец, след 7-8 месеца се ожениха...
Някои го могат явно...

_________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Ти го раздаваш много скъпичко.нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 15:36



Бутилка алкохол върши същата работа...

Права си, че жените по журнал са нагласени - нещо което всяка може да направи със себе си за да се хареса.

Най-красивата жена /като пропорции, кожа и т.н. /, която съм виждал беше една негърка. Топ моделите ряпа да ядат пред нея. Имах усещането, че не е живо същество, а някаква невероятна скулптура и ако не я бях видял да се движи, навярно бих я пипнал с пръст за да се уверя, че е живо същество. Но тази жена излъчваше всичкият студ на този свят. Нямаше капка чар в нея. А има толкова много чаровни жени, които са много далече от общоприетите представи за красота...



Тема ходи му го обясни ти :)нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 17:48



цяла година му пиля на главата и не вдява... сума ти свестни момичета напъди, щото на снимката, дето му пращат, не изглеждали добре.

Като че ли със снимката им ще живее после.




Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано26.02.04 01:33



Определено вярвам, че в интернет човек може да се запознае с други хора....а какво се получава след това - въпрос на случайност



Тема Чакай, аз да те питам...нови [re: Trendi]  
Автор illusion_ ()
Публикувано26.02.04 02:04



...щото си мъж.
Ами какви са тия навици при мъжете, да пращат снимки от преди 10 години, а...то буен перчем, то спортна снага.....
Ако пък случайно е актуална, половината са скрити, зад някое луксозно возило, което по правило после се оказва, че току що са продали.

Я сподели малко впечатление от любимите женски пози във фотографията



Тема ако имаш... [re: cиcи]  
Автор kate_ (дива)
Публикувано27.02.04 09:46



болезнена нужда от любов,
ще повярваш и в Дядо Коледа....

да, вярвам, че любовта може да се срещне навсякъде... и колкото по-необичайни изглеждат местата, толкова е по-голям шанса да е истинска. Понякога

====
You're much better than this. Don't think you are KNOW YOU ARE.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.