Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Не,нонови [re: Ckpитa]  
Автор Moan (таквоз едно...)
Публикувано16.02.04 15:16



Ако си допаднете по характер, защо не наистина?
Но какво значи да "се махна оттук"?


_____________
Никога не позволявай Компромисът да унищожи мечтите ти!


Тема Re: Не,нонови [re: Moan]  
Автор Ckpитa (непознат )
Публикувано17.02.04 11:15



Да се махна от тъпия град,в който живея,който е като едно село,въпреки че е областен



Тема вярно е това :)нови [re: skorpio]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 11:50



след 30 мин разговор си наясно имаш ли какво да си кажеш с въпросния човек изобщо или ще се гледате умно и ще пушите/пиете кафе като се срещнете на живо и повече няма да повторите.

Спестява време, казах го и преди... но и друго е вярно: за да получиш отговорите, първо трябва да измислиш въпросите :))




Тема По-важно е ...нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 11:57



... не какво ще ти отговори другата страна, а какво тя ще те пита.

Въпреки многото боклук по чатовете има и свестни хора. Аз лично познавам такива.



Тема Какво значи "кьорфишек"?нови [re: cиcи]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано25.02.04 13:19



К'ва е тая дума, бре, чадо? Кьорав съм, значи знам какво е "кьор". И "фишек" знам какво е. Ама в комбинация - нещо не ми се получава, та затуй питам. Да не би да е нещо като "кьорсофра"?

------------
Тааа, на темата ти да се върна... (Хм, как ще се върна като не съм тръгвал. Ааа, забравих да ти кажа, че си позволих да ти променя една буква...)

Нямам оплаквания от запознанствата си с жени в Интернета. Много ми е гот даже. Снимки си разменяме, опит обменяме, дискове заменяме, характерите си взаимно променяме, живота си изменяме... Нямам проблеми...

Ти като казваш "Всички до един ..."

Хм, да не би ти нещо да бъркаш??? Хм, ако се беше регистрирала, щях да ти пиша искрено и лично и със сблъсък щях да те вкарам в море от любов...



Тема Re: По-важно е ...нови [re: Trendi]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано25.02.04 14:26



то това важи и за двете страни :)
ама аз нещо се пробвам да бачкам и чатя едновременно и днес много не ми се отдава... това слънчице много мързеливо блести навън :-<

Боклука го има навсякъде. Процентно даже е същото... просто виртуално се запознаваш с много повече хора за кратко време.

Мдам... колегата ми днес направи бройка 25 и е направо отчаян...





Тема 25.....!!!!!!нови [re: Hell]  
Автор Trendi ()
Публикувано25.02.04 14:40



Мнжко ще са ми....



Тема Какви бройки, бре???нови [re: Trendi]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано25.02.04 14:50



Виртуялни или сексуалви?

Хм, от виртуални бройки, напоследък, не ми остава време за сексуални... Да взема да си отрежа нет-а ли?



Тема Re: По-важно е ...нови [re: Hell]  
Автор Ryan ()
Публикувано25.02.04 14:50



Хм...
Какво ще рече направи 25??
А що се отчая? В смисъл как успя да отдели достатъчно време, за да се отчае или той по шрифта ги разпознава? :)

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернет [re: cиcи]  
АвторLa tempesta (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 15:14



Zapoznah se sas sapruga si v Icq i sled dve godishno pisane i razgovori po telefona se omajih za maja za koito sam mechtala cial jivot.Strahotno e da se sabujdash do mechtata si i da useshtash toplinata i.Pojelavam na vsichki forumci da izpitat tova chuvstvo!
Izkliuchitelno e.........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.