Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
АвторXXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 12:45



Ей сега пак отивам



Тема Re: Бре, кви новаци се навъдили!нови [re: Avenir]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 13:56



Като цитираш, редно е да слагаш кавички. Извлечението е мота-мо от сайта на една лесбийка, при това доста ерудирана, но и от мъж не звучи зле.



Тема Re: Бре, кви новаци се навъдили!нови [re: Илиянa]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 15:24



Лесбийката цитирала ли е? Щото аз го четох на друг сайт това

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: Абе, въобще...нови [re: Avenir]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 16:39



манджа с грозде:)))))))))))



Тема други вълнения относно...нови [re: Илиянa]  
Автор Avenir (новак)
Публикувано26.01.04 17:06



...новаците имате ли?

Идиотите са мъдро творение на природата позволяващо на глупаците да се смятат за хитри.


Тема Re: други вълнения относно...нови [re: Avenir]  
АвторИлиянa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 11:34



Ся, като разтоварих от тия, ще дебна за следващите и щи обадя!



Тема За СИСИнови [re: cиcи]  
Автор Mr.N (непознат)
Публикувано14.02.04 17:17



Здравей, не мисля че всички са такива. Виж обявата ми за - сериозно запознанство с цел брак, там има адреса ми,ако искаш ми пиши.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Авторчoвek (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 22:49



А ти отговаряш ли на писмата на тези на които си се обадила или си търсиш нещо изключително?
Нека все пак ти кажа че колкото е по-висока летвата толкова по-трудно е тя да бъде прескочена.Нека ти кажа още нещо-когато човек търси запознанство трябва да гледа не само тези с които иска да се запознае а и себе си.Успех от мен и си направи труда да отговаряш на писмата които получаваш.



Тема Re: Вярвате ли в запознанства в интернетнови [re: cиcи]  
Автор minky (amorous)
Публикувано16.02.04 09:12



мисля, че запознанствата в нета вече са нещо съвсем нормално. вярно е, че има много хора, които тук са много различни, но има и такива, които наистина си заслужава да познаваш. освен това има ли значение къде ще се запознаеш с някого - на улицата, на кръчма, на купон или в нета ... не е ли по-важното, че го познаваш?

Run, rabbit, run! Don't sit down, forget the sun ...


Тема Не,но [re: cиcи]  
Автор Ckpитa (непознат )
Публикувано16.02.04 14:26



...винаги мога да си променя мнението.Имам двама много добри приятели.За съжаление и двамата семейни/не знам,като че ли с магнит ги привличам/С единия се срещнах на живо-беше голямо разочарование,но все пак продължих да си пиша и с него.Все повече се замислям за запознанство - брак ,за да се махна от тук.Много комерсиално звучи,но ако си допаднем по характер,защо не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.