Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 27.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте  
АвторGerri (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 22:17



Преди време писах в клуба за проблемите със съпруга ми.Много от вас ми дадоха съвети как да преодолея отчужденито между нас.
Опитвах се дълго време да изгладя нещата да бъда най-перфекната съпруга,но без успех.
Накрая се случи нещо което ме пречупи и прогледнах след 4 години заблуда.

Взех детето и се изнесох преди месец.Сега започвам бракоразводното дело.
Мъча се да забравя всичко от миналото да гледам позитивно напред и да започна всичко на чисто.
Дали някога ще се преборя със спомените си

Е това вече съм една от вас



Тема Re: Здравейтенови [re: Gerri]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.01.04 22:25



Здравей Gerri,

Миналото си е минало - не го забравяй, просто продължи напред!
Всичко добро ти желая!

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Здравейтенови [re: Ryan]  
АвторГeppи (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 22:36



Благодаря ти за оптимизма.
Просто се чудя Сега какво?
Може би се страхувам мъничко как ще се продължа нататък
Но се старая да вярвам че всичко е за добро и животът продължава



Тема Re: Здравейтенови [re: Гeppи]  
Автор Trendi ()
Публикувано19.01.04 22:40



Здравей!

Не мога да те поздравя с подобно нещо, но щом се е наложило.....

Опитай се най-напред да бъдеш колкото е възможно повече всред хора! Няма значение какви, важното е да не се затваряш. Ще дойде момент, когато ще стане ужасно и няма да ти се живее. Но знай, че хубавото на лошото е че рано или късно свършва!
Късмет!



Тема Re: Здравейтенови [re: Гeppи]  
Автор Ryan ()
Публикувано19.01.04 22:55



Здравей,
След като не се появи повече тук навремето си помислих, че нещата са се оправили, ама явно не е можело. Нищо. Важното е ти и хората, на които държиш да са здрави!

Какво ще правиш занапред? Погледни какво пишат хората тук... Всеки си има своето минало и търси възможното си бъдеще. И ти така ще направиш :) Щом си тръгнала веднъж по-добре е да не спираш.

Eто една възможна отправна точка:



______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~

Тема Re: Здравейтенови [re: Trendi]  
АвторGerri (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 11:07



Знаеш ли може би най-трудното от всичко е адаптацията.
Повечето от семейните приятели по един или друг начин се отдръпват,все едно развода е заразен.
По време на брака си се дистанцирах от доста от познатите си просто защото съпруга ми е от по-ралична класа и те неможеха да намерят общ език с него.Аз в името на семейството прецених че е по-добре да не общувам с тях,за да не се чуства той притеснен.
През последните 2 години бях майка и домакиня и малко или много се откъснах от познатите си.
Сега започвам работа и се надявам на работното място да се откъсна от тягостната самота и отчуждение.
От друга страна нямам желание да контактувам с мъже,струва ми се слагам всички под общ знаменател и инстиктивно ме отблъскват



Тема Re: Здравейтенови [re: Ryan]  
АвторGerri (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 11:13



Благодаря!
Ще прочета постингите и надявам се да се отърва малко от напрежението.
Аз също се обнадеждавам с факта че най важно е здравето,а пък другото ще дойде от само себе си
Явно искам всичко да стане много бързо и това ме разочарова.



Тема Re: Здравейтенови [re: Gerri]  
АвторKatia (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 13:08



Zdraveite Geri!

Iskam da spodelja tuk i moja slu4ai.
Omazhih se predi 5 godini za edin lud mazh, za koeto az neznaeh. Sled dve godini se razdelihme.Be6e mnogo trudno za mene da si stapja na krakata s malko dete na 1 godinka. No imah ogromna podkrepa ot moite roditeli. Posle si namerih rabota i krizata, v kojato bjah otmina.Sled o6te edna godina poiskah razvod, za koeto mojat biv6 saprug be6e ne nasebe si. Ne iska6e da mi dava razvod. No nakraja mi dade. Sega ot edna godina sam razvedena i ot njakolko meseca 6tastlivo omazhena za 4uzhd grazhdanin.

Sinat mi sa6to e s mene, no za da doide, trjabva6e da lazha ba6ta mu.

Sled kato sklju4ih brak i kazah na biv6ija mi saprug, toi mnogo se jadosa. Sega si imam pak problemi s nego za nova deklaracia, kojato trjabva da e bez ograni4enie za izlizane ot BG za sina mi. Imam 4uvstvoto, 4e tova nikoga njama da svar6i, no kogato se ot4aivam mojat saprug me podkrepja i ute6ava. Taka 4e vse o6te izdarzham.



Тема Re: Здравейтенови [re: Gerri]  
Автор Trendi ()
Публикувано20.01.04 13:29



Приятелите наистина се разбягват. Това всъчност е най-лошото. Насажда комплекс за нещо второкачествено.... Не е така, разбира се, но човек трудно може да го подмине с безразличие. Просто започни колкото е възможно повече нови запознанства. Ще си създадеш нова и навярно по-хубава среда.

Мъжете.... Хмм....! Права си - всички са гадове с изключение на мен

Като оставиме шегата, ще видиш колко свестни мъже има. Просто изчакай и се радвай колкото е възможно. Казват, че времето лекувало. Някои дори заковават срок от 2 год. Според мене е различно.

Давай напред! Сега започва интересното в живота...




Тема Re: Здравейтенови [re: Katia]  
АвторLiza (Нерегистриран)
Публикувано20.01.04 13:49



az sahsto imam podoben problem. omajena sam za chuzd grajdanin i bivshiat mi pravi varteli s deklaratziata.
kaji molja te kak si vze deteto i kakva e tazi deklarztia bez ogranichenia




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.