Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Взаимопомощ тук?нови  
АвторXмм... (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 22:39



Нито съм женен, нито съм развеждан, по случайност се зачетох и забелязах че доста хора търсят съвет за отношенията си тук. Най-често даваните съвети пък са за разпадане на тези отношения... а не е ли това причината поради която всички сте тук? Не сте се разбрали с партньора си или не сте намерили подходящия. При това положение дали съветите ви в това отношение са стойностни?

Не ме разбирайте погрешно, знам че много хора просто търпят отношения в които се чувстват нещастни и това не е добре. Просто ми се ще преди да дадете следващия съвет "Зарежи го/я!" да се замислите за това и дали е добре да бъдете толкова категорични. Иначе съм сигурен че няма по-добро място от това за обсъждане на живота след раздяла.



Тема Ами просто не си чел [re: Xмм...]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано16.01.04 21:34



достатъчно подробно или достатъчно назад във времето.
Има случаи ,когато питащи и търсещи съвет хора са получавали точно такъва мнение - да почакат, да помислят, да внимават да не се засегнат интересите на децата, да говорят помеду си , да говорят с психолог и с адвокат пък тогава да се развеждат и прочие... А имаше и поне 3 теми, в които пишещите открито се застъпиха за разклатената връзка. Спомнете си - Бестски.
Благодарение на такива съвети някои хора с разклатени бракове направиха втори опит - доколкото си спмням при Вятър бяха даже няколко опита...
Така, че не прибързвай да съдиш!
Пък и какво значение има, дали са стойностни съветите ни?! Повечето пишещи тук са разведени и това е единствената им " квалификация". Но нима мислиш, че ако някой потърси помощ от хора в реалното си обкръжение, ще попадне на по-квалифицирани - едва ли...
Ако е необходим квалифициран съвет се ходи напсихоаналитик или семейна терапия. Тук си помагаме, колкото можем, всеки според житейския си опит.

Qui scribit, bis legit.


Тема И к'во?нови [re: Xмм...]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано19.01.04 09:28



Явно съм много тъп, щом не разбрах защо си си губил времето да пишеш тук...


Съвсем не мога да разбера, пък, защо аз ни губя времето да ти отговарям...

Ха, де! Познай сам...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.