Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Gertvaнови  
АвторFFF (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 15:50



Trjbva li da prenebregna sobstvenite si normi za normalen givot i da se varna pri sapruga mi i maika mu samo i samo rastj6tite mi de4itsa da poznavat ba6ta si i da givejt s nego.Ot 15 mesetsa sme razdeleni ,a ot predi6nite 3 godini bra4en givot razbrah,4e magat mi e bezotgovoren ba6ta i saprug,4e v trudni momenti ne moga da raz4itam na nego,4e toi v trudni momenti moge da raz4ita na men,4e svekarva mi se dargi kato zmij s men i me dovede do nervna kriza.Trjbva li spored vas da zabravj za sebe si i samo za6toto sam maika da se varna i otnovo da zagivej v onzi ko6mar s hora,koito ne uvagavam,a ponjkoga dori mrazj?



Тема Не , разбира се?!нови [re: FFF]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.01.04 16:00



Не трябва да се връщаш - кой ти е казал, че трябва да го направиш?
Майка ти ли?

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Не , разбира се?!нови [re: Mama Netty]  
АвторFFF (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 16:12



Не майка ми!Тя прави вс. за да сме добре аз и децата!Притесняват ме библейските закони.Ако хората ги изпълняваха щяха да живеят много пд-добре.Според тях когато мъжът се ожени трябва да остави баща си и майка си и да обича жена си и да се грижи за нея и децата.А жената трябва да го обича да го слуша и да не го напуска-само в случай на изневяра.Мъжът ми ме принуди да живеем с майка му, 3год. не работеше ,а когато аз бях бременна и нямаше какво да ям трябваше да си ходя при нашите за да не умра от глад.Как да го слушам,когато той прави глупост след глупост и чака аз да издържам семейството докато той си търси работа по вкуса!



Тема Re: Не , разбира се?!нови [re: FFF]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.01.04 16:39



Ами , права си - хубаво щеше да бъде...поне в някой отношения. Но нищо не може да се направи след като поначало изборът ти е бил погрешен.
Казваш , че сте разделени, значи ли това че вече се справяш с живота, като самотна жена? Предполагам, че още не си разведена, затова така се кахъриш, относно бъдещето на връзката ви или по точно от липсата на такова бъдеще...
Защо трябва да се връщаш при свекърва си , наистина? Поради материални причини ли, или той иска така?

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Gertvaнови [re: FFF]  
Авторeuropa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.04 16:47



Мила, според мен за децата ти е от зна4ение да живеят в спокойна обстановка.А такава могат да имат ако ти си спокойна.Едва ли в другото семейство ще е така. Направила си достатъ4но, затова не се приемай като жертва,а приеми,4е имаш право на ли4но пространство и спокойствие.И ти си 4овек!!!! Понякога е по_добре децата да са дале4 от бащата,когато от него няма какво добро да нау4ат.



Тема Re: Gertvaнови [re: FFF]  
Автор kamy_33 (вечният пациент)
Публикувано11.01.04 17:47



Не, разбира се, да не си луда?!?!
Ако е така, както го описваш - в никакъв случай! Живей си живота, грижи се за децата си, не пречи на съпруга ти и роднините му да имат контакт с тях. Желая ти късмет!

Who cares?!?


Тема Re: Gertvaнови [re: FFF]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 11:22



Три години и побърза да създадеш невръстни дечица... Ами ти вече си постигнала за каквото си се омъжила. Живей си сама!



Тема Re: Gertva [re: FFF]  
Авторskorpio (Нерегистриран)
Публикувано12.01.04 19:02



Az niamam deza oste, no sum ubedena che ako imax pak stiax da kaza:

NEEEEE!!! NE se vrustai!



Тема Re: Gertvaнови [re: aз]  
АвторFFF (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 16:56



Ne sam barzala .Първото го родих на 28, а второто не беше планувано и аз все още вярвах в брака ни и не направих аборт.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.