Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Тема Музикален поздрав  
Автор Ryan ()
Публикувано25.12.03 15:37



Поздравявам всички с тази прекрасна песен!



______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~

Тема Re: Музикален поздравнови [re: Ryan]  
Авторillusion (Нерегистриран)
Публикувано25.12.03 23:17



Благодаря....харесвам я,въпреки, че за мен заглавието й не важи



Тема оптимизъм има тукнови [re: illusion]  
Автор Ryan ()
Публикувано26.12.03 00:09



Знаеш ли,
Докато я слушах амнайсе пъти тази песен снощи се замислих, че ей тъй на, в няколко години от живота можеш да го твърдиш това.

Дали ще са една, три или тридесет и три няма голямо значение - колкото толкова, но има точно такива години. Е тази конкретно не е била за повечето от нас, но може добра да е още следващата или следващите. Имало е и пак ще има...

Оптимизъм има тук според мен, то и за това поздравявам с тази песен... Вярно, че заглавието може да прозвучи като подигравка... Не се сетих, че може и кофти да се приеме...

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Спокоооо...нови [re: Ryan]  
Авторillusion (Нерегистриран)
Публикувано26.12.03 09:06



никой няма да го приеме така...

А аз говорех за съвсем други събития....a развода за мен беше облекчение, ама няма да взема да го празнувам, я




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.