Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Pred razvodнови  
АвторEmigrant (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 08:15



Моля ви да ми кажете за развода ли сте или против.
Жена ми се кара непрестанно с мен всеки ден нямаме любов защото тя е тъпа и много грозна.
Мислите ли .че ще ми е по-добре без нея.Но финансово мове да съм много зле!
Незнам!
Какво бихте ми препоръчали.Вие жените сте лесни на другия ден и вече сте си намерили приятел.Но при мен не е така.
Бих взел съвет от разведен мъж!
В Америка съм сам самичък на 39



Тема Ми, брато, кой ти е крив?нови [re: Emigrant]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано15.12.03 16:24



Тъпа и грозна, казваш. Че, насила ли те жениха? Зле си щял да се чувстваш финансово. Че, тя ли те издържа? Ако е така, кой и как да ти помогне? Какъв да е този съвет?

Жените си намирали бързо приятел. Че, на теб какво ти пречи да си намериш бързо приятелка? Аз като се разведох, да видиш какво чудо стана. Даже бившата ми съпруга ми се обажда да ми се кара. По навик, де. Що съм правел така, излагал съм се пред обществото с тези мои многобройни връзки. Теглих й една майна и й казах, че нейните нравоучения не ми трябват повече.

Било каквото било! Толкоз!

Ми, приятел, имаш само два варианта! Толкова е просто!

Или си правиш добре сметката и се развеждаш или скърцаш със зъби, изключваш си слуха като дрънка глупости и се правиш, че тя е най-великото същество на света и се обричаш на бавна и мъчителна психическа смърт.

По-здрав!



Тема Goljam maitap...нови [re: Emigrant]  
Автор Freude (радостна)
Публикувано15.12.03 19:32



Ti kato se jeni kade gleda?
bankovata i smetka li? Grozna i typa- a? ei tova majete ste golemi obrazi... za6to ja vze be 4ovek, kato e typa? Aide moljate, ne ponasjam kogato se izpolzvat takiva prilagatelni otnotno na6ite biv6i polovinki.... sled 5 godini razvod ne sam upotrebila po negov adres nito, gadnjar, nito maloumnik ili kakvoto i da e bilo...
E da kazvam mu "pokoinik" ama to si ima predistorija, toi ja znaei i mnogo se zabavljava.... i koi te izlaga, 4e o6te na drugija den se mjatame na ne4ii vrat- to si e do 4oveka- ne obob6tavaj, molja te
6tom ne se ponasjate- vseki po pytja si- a parite, parite ne sa vsi4ko milo mom4e , dori i tam v USA...
Savet ot edna sama jena- razvedena, na 34 v Praga



Тема Re: Goljam maitap...нови [re: Freude]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 23:44



e kak kyde e gledal? nali e typa, omotal ia e da se jeniat, za da vzeme am. grajdanstvo i sega niama otyrvane choveche! hahaha, v kvo se zamesi, a?
taka e, kato si myrzeliv i jenata dava pasport, pari.. da si mislil. Hodi si chupi sega glavata..



Тема и като се има предвид...нови [re: haha]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано16.12.03 09:36



че жените живеят малко повече от мъжете, а за американките - със сигурност - пиши го бегал, горкия човечец :)))))))
Обречен до края на живота си на дилемата: гладен и свободен или доволно сито прасе до другото в кочинката... не се хилете бре, да не мислите, че е лесно да се избира? :)



Ей, разсмяхте ме тази сутрин ;))))



Тема Re: и като се има предвид...нови [re: Hell]  
Автор Freude (радостна)
Публикувано16.12.03 09:47



nedeite taka be hora
4oveka e s dert - savet tyrsi... pak nie go shruskahme za zakuska...
opppa az go vzeh za meze na sno6tnata si rakiika....
ai de vesel den, 4w rabota me 4aka



Тема Re: Pred razvodнови [re: Emigrant]  
АвторEн3eтka (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 11:14



И какво, ако сме за...или против развода. Ще броим гласовете ли, точки ли, тези отзад ли, отпред ли, за нея, за тебе, онче-бонче, кисело лимонче, като в детска игра

Ей, хем е тъпа и грозна, хем на другия ден веднага си намира приятел. А при теб е като при нея, пълно с противоречия и абсурдизми, хем не си тъп, хем не си грозен и на другия ден не си намираш приятел (или все пак приятелка) за без пари... Какво чакаш от тук да ти се препоръча - малко любоффф, ако може за без пари...

И ако в Хамериката си сам самичък, ела си у нас, няма да ти е скучно, всеки ден ще е екшън от битовизми, и ако имаш късмет да живееш на подходящо място, няма да се намери поне един крадец на седмица да не те посети... Те много обгрижват "клиентите" си, дори през нощта, докато спиш, ще те посещават и ще ти посвещават цялото си Фнимание... Ако пък си любител автопътешественик, по шосетата ще те обгрижват мургавки каки за по 5 лева, като без пари, нали?



Тема Re: А бе шефе... [re: ASSASSlN]  
Авторilluzion (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 13:14



що изтри онова хубаво изказване

Сега се прибирам и тъкмо си бях наточила зъбите, ама kaрай....айде



Тема Re: Pred razvodнови [re: Eн3eтka]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 17:00



slojno, slojno da se vyrne v bg - nali niama otkyde da tochi parichki
tejko neshto e to myrzelyt...



Тема Re: Pred razvod [re: haha]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 22:39



Големи сте отрепки,затова не се и учудвам че са се развели с вас!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.