Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Къде по дяволите се дяна Assassin-чо?  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 06:43



Абе нещо взе да липсва в тоя клуб и това определено не може да е друго освен неизчерпаемия Аssassin-чо....Не че не ме дразни с някои от безумните си идеи за жените, обаче от друга страна е доста спонтанен и има таланта да пише забавно за сериозни неща. Определено си беше добре като пишеше. Пък и човек някак няма с кого да се сръфа, така като го няма. /Един Стефан просто не стига/ Та....надявам се, че оня "Сблъсък" да не го е шокирал толкова много, че да не може да пише, нито пък да е взел насериозно безумията на "модератор", които човек със здрав разум просто трябва да си спести, а не да им отговаря по мое мнение.



Тема Наде, Надеее, вятър те вее на бяла кобиланови [re: Haдя]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано15.12.03 08:48



"Та....надявам се, че оня "Сблъсък" да не го е шокирал толкова много, че да не може да пише, нито пък да е взел насериозно безумията на "модератор", които човек със здрав разум просто трябва да си спести, а не да им отговаря по мое мнение. "


Как да го разбирам това "...безумията на модератор"? "...човек със здрав разум трябва да си спести"? "... а не да им отговаря по мое мнение."

Абе, ти добре ли си? Какви са тия безсмислени дрънканици??? Не пий твърд алкохол! Карай кротичко на бира или пина-колада.

---------------------

Чисто и просто, (като къпан милиционер) бях в болница!!! Там телевизор даже нямаше, камо ли компютър, а като чуха думата Интернет ме погледнаха като извънземно и за малко да ме вкарат в психиатричното отделение.

Задоволена ли си от отговора ми или искаш още...

-------------------

ПС Ела ми пиленце, ела в темата за "Сблъсък", че да ти се разхвърчи перушината!
Да не се разсърдиш, брееей! Аз, само така, нямам какво да правя.

-----------------

Още едно ПС. Прощавай, не съм схванал кавичките на "мадератор". "Модератор"-ката имаш предвид, чак сега забелязах. Мани я тая. Психясало хлапе. Драсва един ред и чака поток от отговори. Всички модератори без кавички са писнали от нея. Ама, нека си пише момичето, няма какво да прави. Веднъж тя попита какво би направила една съпруга, ако разбере, че мъжа й е гей? Аз, пък, я попитах какво би направила ТЯ в такъв случай?

Колкото ти отговори ей-онуй дърво, дето го виждаш през прозореца, толкова и тя ми отговори.

Прости ми, още веднъж, че не съм те разбрар ясно, ама все пак е трябвало да напишеш "moderator".

Редактирано от ASSASSlN на 15.12.03 13:50.



Тема Re: Наде, Надеее, вятър те вее на бяла кобиланови [re: ASSASSlN]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано15.12.03 21:32



Бре то се обади....че ми се и накара /естествено без да прочете внимателно какво бях написала, добре че после му блеснало какво съм имала предвид/ Е, да се надяваме, че вече са ти махнали усмирителната риза /пардон, болничната пижама/ и че вече си добре...ама то щом веднага за "сблъсъци" мисли, значи вече си е наред...което е добре;-)))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.