Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:57 18.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано09.12.03 18:20



PO POVOD OTGOVORa NA TEMATA MI RAZVOD,,
ne smiatam za eticno nacina po koito mi e otgovoril
i znam ce vsiocki pocti ste me napadnat zastoto sam as,, no znaite ce ako tova e moderator znaci ste protiv otnoscenie covescko
egati kvo e tyi bre assasine ti ot kade na kade ste mi razdavasc nakazania i razni komenti po povod na maga mi i men pak oste po malko za evr. saiuz ili italia...bre ti izobsto nared li si?''
i mai zabrai ce blagodarenie na moito predlogenie stana moderator na kluba i da ti e oste po iasno zabraniavam ti po vseki pтovod da postaviasc imeto na maga mi ili men v temite tyk..nikoga ne sam te obidila i ne smiatam za octivo dase zaiagdasc i to tocno tyk v kluba
p.p i vse pak kvo tolkova te zasegna temata mi?
i kvo iskasc ot men?'
nima samo sas tezi koito sa ednakvi se radvasc na texnite temi kato dete s bengalski ogan v gaza are sektir kur zaspal

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=162&Board=ekzotic


Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: moderator]  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано09.12.03 18:22



i nedei tri temata neka vsicki iaprocetat ta da razberat za kvo staaa dyma marda zaspala eto sega te obigdam ponege mi pisna ot teb kelesc zadrasten

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=162&Board=ekzotic


Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: moderator]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано09.12.03 18:52



1. Темата, която беше постнала тук беше абсолютно лишена от смисъл.

RAZVOD?
=NAKAKVO RAZDIALA LI?


Постинг от едно изречение може и да се смята за смислен отговор, но да пускаш нова тема, чието съдържание е едно единствено безсмислено изречение... аз това го тълкувам единствено като желание ника ти отново да се намърда на първа страница. Ти още ли не си вдянала, че политиката на Мулето му носи повече черни точки и подигравки, отколкото реклама.
Ако искаш да те вземат на сериозно - не говори, когато нямаш какво да кажеш.

2. Твоето има, както и името на мъжа ти ти сама ги беше казала кажи речи в почти всички клубове в дир-а... на личната ти страница също ги имаше.

Ако не искаш да посочваш лична информация - не го прави, това си е твое право. Но ако някога си писала нещо за теб или си пуснала линк за твой личен сайт в обществен форум - мислиш ли, че след като махнеш линка или мине един месец, хората ще забравят за какво е ставало дума?

3. Преди да пуснеш нова тема, прегледай дали няма някоя със сходно съдържание на това, което искаш да поставиш като проблем. Задължение на модератора освен всичко друго е и да не допуска разводняване на форума с десетки еднакви по проблематика теми с по 1-2 отговора в тях, предимно на собственика им.

иначе нищо лично :)
тези правила си важат за всеки, не само за теб... доколкто виждам, на никой тук не му е проблем да ги спазва.
Това по твоята тема, иначе какво ти е отговорил Ассасин - ми той си отговаря за това :)

Редактирано от Hell на 09.12.03 18:55.



Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: Hell]  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано10.12.03 15:00



PROSTO SAM ZASEGNATA I TOVA SIE MERSI ZA OTGOVORA NO SE NADIAVAX LICNO aSASSINA DA MI OTGOVORI...
A KOLKOTO DO TEMATA MI VSE AS VI SE NABIVAM V OCITE ...IMA TOLKOVA DRYGI TAPIZMI IZ KLUBA NO DO SEGA NE ZABELIAZAX NIAKOI DA BADE TAKA OPLIUT..ARE SAS ZDRAVE IZGUBIXTE EDIN CLEN VAV VASCIA KLUB

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=162&Board=ekzotic


Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: moderator]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.12.03 17:00



що член бе?
ти нали няма да се развеждаш все пак?

другите тъпизми отминаха одавна... от онзи голям спам на футболистите насам, други странни теми не е имало.

А ти пиши все пак малко по-разбрано.
Така и не можах да разбера що я пусна тази тема... речник на българския език ли съставяш? :)



Тема Присъединявам сенови [re: moderator]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано10.12.03 21:10



към съветите, които ти е дала Хел. И аз не бих ги написала по-добре...
Не мисля, че към момента е необходимо Асасин да ти отговаря лично, това само ще раздуха една ненужна полемика - кой , какво , защо...и прочие клюкарски истории.
Колкото до мъжът ти - целият Дир, благодарение на теб, вече знае, че той е едно " екзотично животно" и че ти много, много го обичаш...
Дано и той да те обича така - тогава няма да има смисъл изобщо да посещаваш този клуб - много по- подходящо ще бъде да те срещаме в Семейство , Деца и родители или Бъдещи родители...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: moderator]  
Авторsomeone (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 10:22



Abe ne ti li pisna be?! Murzi me da rovia inak shtiah da izvadia onia posting na Kiro deto taka hubavo te be oharakteriziral na vremeto v popurjnite - Eleno ..... arhiprotivna Ei tova prostotiata kato si niama rabota hodi po horata Na miastoto na ASSASIN otdavna da sum ti udaril bana forever. Gledai si Italiata tam i se zaiajdai s jabarite a nai-dobre e da idesh na psihar da te ogleda



Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: moderator]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано11.12.03 18:58



Забележителен постинг! За да го схвана го кирилизирах :

ПО ПОВОД ОТГОВОРа НА ТЕМАТА МИ РАЗВОД,,
не смятам за етицно нацина по които ми е отговорил
и знам це всиоцки поцти сте ме нападнат застото сам ас,, но знаите це ако това е модератор знаци сте против относцение цовесцко
егати кво е тъи бре ассасине ти от каде на каде сте ми раздавасц наказаня и разни коменти по повод на мага ми и мен пак осте по малко за евр. саюз или италя...бре ти изобсто наред ли си?''
и маи забраи це благодарение на моито предлогение стана модератор на клуба и да ти е осте по ясно забранявам ти по всеки птовод да поставясц името на мага ми или мен в темите тък..никога не сам те обидила и не смятам за оцтиво дасе заягдасц и то тоцно тък в клуба
п.п и все пак кво толкова те засегна темата ми?
и кво искасц от мен?'
нима само сас тези които са еднакви се радвасц на техните теми като дете с бенгалски оган в газа аре сектир кур заспал




Тема Re: predlagam DA SE MAXNE MODERATORA ASSASINнови [re: kakata]  
Автор bebbles (непознат )
Публикувано12.12.03 12:28



Половин час не спирам да се хиля истерично....браво на Каката!



Тема Re: Присъединявам се [re: Mama Netty]  
Автор moderator (xydognik)
Публикувано14.12.03 01:12



xm ot koga tyka e zabranen dostapa za vliubeni kato men..
naprotiv ako se vslusvaxte vav xora kato men nadali stesce izobsto da ima takav klub na razvedenite..no yvi..
pak nii triabva vi davamer kyrag i saveti
i badete blagodarni
ne zvistlivi na tezi koito se obicat i sa stastlivi
p.p a kolkoto do assasina boli me gaza dali ste mi pisce ili ne..
vagnoto e ce ste si praznuvam novata godina a tpoi ste davce davka ot 10 stotinki i ste slusca vasil naidenov...ceteiki knigata ,,po gicata,,

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=162&Board=ekzotic



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.