Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 14.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема РЕШЕНИЕТО  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 14:40



Привет.

Понеже предишната тема стана много голяма, пренасям в нова:
Първо благодаря на всички , които ми отговорихте. Наистина ми беше от полза да науча как се чувстват хората преживели развод.
Второ - вече направих своя избор. Обсъдихме ситуацията с професионалист. Разбрахме много неща, които не сме знаели един за друг - като това че жена ми се изнервя от факта, че не е постигнала нищо сама. Тя наистина работи, но в моето барче... Освен това осъзнах че нашето общество е много жестоко към жените. Разбрах че етикета "разведена" ще я следва постоянно. Мъжът след развод има много по-големи шансове да изгради живота си наново, отколкото жената. Защото тя ще трябва да прави много компромиси. А сърце не ми даде да я обрека на такова бъдеще. Анализирайки всичко, решихме да си дадем шанс и да поставим наистина НОВО начало. Решихме да емигрираме. По този начин ще можем да запазим стандарта си на живот, но без да жертваме семейството си. Даже ходихме до мои роднини в Гърция и огледахме няколко къщи за купуване. Сега продавам всичко тук, включително цеха за мебели който наследих от баща ми. Оставяме си само къщата. А Гърция избрахме заради специалността на жена ми - тя е агроном, и там ще има добро развитие.
Ето и малко снимки от тази малка екскурзия :




П.С. А довечера заминаваме за Македония Много имам да се реванширам за ядовете, които и причиних.






Тема Re: ?????????нови [re: Bestski]  
Авторmariasofi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 15:55



shapka vi svaliam i na dvamata, shtom ste uspeli da sednete kato normalni hora i da obsydite vsicko, dori da se obyrnete kum konsultant. I shtom ste precenili che vyv vashata vruzka ima potenzial, chudesno. Az tova nikoga ne uspiah da go postigna, vypreki che ne mislia che vinata e moia.
Ei veche se biah otchaiala che niama bulgarski muje deto da broiat jenata za chovek i da imat malko evropeisko chuvstvo, otsystvashto po princip ot nashite geografski shirini.
Vsicko hubavo vi jelaia, prekrasen nov start!



Тема Успех!нови [re: Bestski]  
Автор Pocи ()
Публикувано12.12.03 15:58



И да пишете по-нататък как се развиват нещата.



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Автор JDs ()
Публикувано12.12.03 16:02



Вие наистина сте постъпили като разумни и отговорни хора! Поздравления и успех!



Тема Re: браво!нови [re: Bestski]  
Автор24O5 (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 16:44



Успех, приятел, ще се справите!



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Авторвлюбeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 21:30



Страхотно-о-о-о-о!
Дай боже да се преоткриете двамата!
Много щастие,любов и късмет във вашето ново начало!



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано13.12.03 09:17



Ха! Честито и от мен! Новината за вас е чудесна и си струва да е като нова тема. Желая ви много радост и щастие!



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано13.12.03 09:21



Поздравления!!!!!!!!!!!!
И пожелания за най-хубави неща....И забравете всичко лошо и всички съмнения и колебания. Взели сте едно добро решение! Сега гледайте напред. Успех в новите начинания!



Тема Чудесно!нови [re: Bestski]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.12.03 10:58



Искрено се радвам за вас - такава хубава двойка изглеждате заедно. Жена ти е много красива и с позитивно излъчване. А ти - с решението, което си взел, си един европейски мъж и мога само да се възхищавам на ценностната ти система и на чувството ти за мярка. Успех и на двама ви!

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано13.12.03 16:49



pozdraviavam te i mnogo shtastie i lubov.
strahoten si!!!!!!
iskah d akaja i oshte no drugote veche sa go kazali.

****

no ne zabravia i sebe si i svoeto razvitie za da ne se okajesh v neinoto segashno polojenie sled niakolko godini.



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Авторlia (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 09:13



Поздравления и от мен. Жела я ви много щастие и нека любовта във вашите сърца никога да не изчезва .



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: lia]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:16



А пък аз не разбрах как така изведнъж лудо влюбеният в любовницата каза тряс и край и хоп, боже колко си обичам пак съпругата .... ми не разбрах....



Тема аз пък друго не разбирам...нови [re: Пaтицa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.12.03 12:32



такова красиво момиче зарязва ли се?! :))))

Тази любовница като богиня ще да е била :)))



Тема Re: аз пък друго не разбирам...нови [re: Hell]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:45



Точно де ....

каква е тая любов, какво е това чудо, що аз така не мога да се влюбвам и да спирам идведнъж!!!

Като се върне ще трябва да попитам, да се поуча ....



Тема Хихи, сетих сенови [re: Hell]  
Автор Pocи ()
Публикувано17.12.03 13:00



за един жесток лаф на Стефан. Този лаф наистина го признавам!

"А бе хубава жена - ама и тя е омръзнала на някого!"

Не че той дава отговор на въпроса ти, де



Тема мдам :)нови [re: Пaтицa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.12.03 13:02



освен това трябва да се развие и другата сюжетна линия - любовницата.
Е не мога да спя вече като не знам какво става с нея пъъъък... искам си сериалчето за лека нощ! :)))



Тема Re: мдам :)нови [re: Hell]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 13:10



Мдааа, някак си излъгана се чувствам, никой нищо не каза за любовницата, дето е (беше) лудо влюбен в нея?? Късмет, любов, бъдете щастливи, дрън,дрън .... ами СПИН??? Муш тук, муш там и пак тук и после чакай сега да видиме къде.

ами тя, ами плановете им, ами ....


ееех, я да се съсредоточа върху моите си грижи ...


п..п. помота се и тук една глупава патица ... голяма бледожълта птица



Тема Re:За любовницатанови [re: Bestski]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:34



Привет !
Прекъснахме нашата връзка. Но аз все още съм влюбен в нея. И то много. И въпреки, че се стремим да не се засичаме, всеки път като срещна кола като нейната, сърцето ми ще се пръсне от туптене. С нея толкова много задълбочихме нещата, че изобщо не виждам как ще я забравя. Имахме си наша песен. Онзи ден не издържах, седнах в колата и я слушах около час. Вместо с времето всичко да отминава, то сякаш се задълбочава. Решението, което взехме с жена ми беше единственото правилно. Но противно на всяка логика, има моменти в които ми идва да зарежа всичко и просто да изчезна с жената която обичам. Знаейки какви по-големи глупости съм правил за жени... мисля че ако сега тя ми се обади и каже "Ела при мен и да се махнем от тук" ще го направя. Знам че след време и с нея може да се чувствам гадно, но ... Как да го кажа на сърцето ми. То не слуша разума. Това е и една от причините да искам да се махна от България изобщо. Искам да съм 100 % сигурен че няма да я срещна. Тук във всяка жена виждам нея. Всеки ресторант, всеки ъгъл ми напомнят за нашите срещи. Дано по-скоро да я забравя. Знам, че сега повечето ще се нахвърлят върху мен, но ... така се чувствам.
П.С. И тя е много хубава жена - била е телевизионна говорителка ...



Тема Re:За любовницатанови [re: Bestski]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:39



...


е, сега се поуспокоих ....



Тема Re: Моята кариеранови [re: ani]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:57



Смятам да направя магазин за компютри в Серес. Оказа се че поне в северната част на Гърция IT технологиите не са много навлезнали. А това е моята специалност. Мисля даже че там ще имам много по-голям шанс. Те имат парите и само чакат някой да им ги вземе. Един голям неразработен пазар.
Но както се казва : "Поживьом - увидим ". Може и на друга страна да ме завее вятъра.



Тема Re:За любовницатанови [re: Bestski]  
АвторOли (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 17:26



за съжаления няма да я забравиш...
освен ако не се разочароваш от нея.
Ще мине време и отново ще си спомняш за нея особено в кризисни моменти. Тя отново ще ти се вижда най-желана. Ама така е. Всичко е илюзия. Представи си, че заживееш с нея (любовницата де) след време всичко ще избледнее и дори може да придобие съвсем други цветове.
Според мен остани при жена си и детето си.

Преди да се омъжа имах една такава бурна любов. Той беше наистина страхотен. Дето се вика "жените се обръщаха след него" (понеже жените по принцип не се обръщат) Много мил, красив, атлетичен и ..разведен
Искаше да се оженим, но аз не бях готова. Живота който се очертаваше след брака не ми харесваше. Сега съм омъжена за друг и имам дете. И си признавам, че понякога си мисля за него. Той ми се обаждаше няколко пъти когато вече бях омъжена....за да ми каже, че много му липсвам. Ако се бях разочаровала от него нямаше сега да се сещам изобщо. Тоест според мен неизконсумираната любов много дълго тлее и лесно може а се разпали пак. Внимавай!



Тема Re:За любовницатанови [re: Oли]  
АвторBини (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 18:32



Вярно е,и на мен ми се е случвало.
И мен ме е яд,че не се разочаровах навремето,а не сега да мисля...

В края на краищата се касае за доброто на две деца,защото любовницата също има дете.



Тема Много приятна картинка стенови [re: Bestski]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано17.12.03 21:55



двамата - а булката си е направо шестица...
Виждам, че разполагате - това е хубаво. Но все пак си дръж пред очите и факта, че парите развалят човека - не им отдавайте това значение, с което те ви привикват.
Ако искаш да обичаш момичето - трябва все пак да си наясно и със себе си - какво означава тя за теб и как нейното присъствие се вързва с твоите амбиции и представи за щастие. Като ги наместиш тези неща в главата си (като пъзел) - ще видиш, че просто тя е най-добрата и най-подходящата за да си прекараш дните спокойно и с усмивка. Жените са гъвкави - те умеят да обичат по-дълбоко и искрено от нас - мъжете - и затова могат да бъдат безценни и незаменими за всяка наша прищявка и идея. Дай си кураж и бъди себе си и само себе си - това е печелившата карта, че нещата с момичето ще бървят безоткатно.
Каквато и цена да платим за любовта, ние никога не можем да я надценим - сиреч тя винаги струва много повече. Затова си е и нещо като дар божи.


Love should be everything or not at all...

Редактирано от Stefan на 17.12.03 21:58.



Тема Re: Много приятна картинка стенови [re: Stefan]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 13:30



Аз вече съм направил избора си - и това ще бъде. Но не мога да диктувам на чувствата си. Изпитвам привързаност към жена ми, както и уважение, обаче за страст - не. Мислите ми са обсебени от другата жена. Правим го с жена ми а си мисля за другата... Още веднъж казвам - дано да я забравя по-скоро.



Тема Re:нови [re: Bestski]  
Автор ЛиTaMaлиTa (*-чка)
Публикувано18.12.03 17:53



Не съм в течение на цялата история, липсва ми паратекст, обаче след изчитане на цялата тема ми се струва, че жена ти просто е едно заблудено момиче. С тази външност определено би могла да седи в по-добра кола и до по-качествен мъж.

Честно, приказките ти за слушането на песничката, гордостта, с която изричаш, че любовницата ти е била говорителка по телевизията(което, да бъдем честни, изобщо не я вкарва автоматично в графата "хубавици"), обясненията как го "правите" с жена ти, докато си мислиш за другата, са толкова сантиментално инфантилни, че даже не са и за порицание. Тази картинка е жалка и достойна за съжаление.

Твоето решение не е семейна терапия, а лична такава, защото очевидно страдаш от някакво емоционално разстройство, свързано със самоидентифицирането като личност. Доказателство за това е и абсолютно ненужно лепнатата снимка на кола, в която дори не се вижда кой е зад волана, а емоция от преживяване съвсем няма, ама целият клуб ти видя возилото, като че ли ние с каруци ходим по горите.

Потърси помощ, нещата не са съвсем изгубени.

ЛиТа Мали


Тема Млад си и затова бързашнови [re: Bestski]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано18.12.03 20:16



към другата грешка - и докога така - само ти си знаеш.
Синко, не ти ли е минало през ума, че сега както си мислиш за "другата" - след 3-4 години чукайки въпросната "друга" - ще си мислиш за следващата и прочее повтаряемост (до време все пак), която показва, че един мъж не узрява никога, а си стои на 20-те си години?

Жените всички една майка ги е раждала. Могат да бъдат много влюбени и гальовни, също и внимателтни и грижливи - само от теб като мъж зависи как ще провокраш (толкова е лесно) тези сентименти в душата на момичето до теб. И нима сексът е всичко в живота ти? Ти на 16 години ли си?


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Определено ме разсмянови [re: ЛиTaMaлиTa]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 11:13



Виж сега моето момиче. Всичко това, което казах беше по повод на въпросите на другите членове от клуба. Те питаха как съм прежалил любовницата и т.н. Така че ни най-малко не искам да се изтъквам. Имам си достатъчно самочувствие за да ми е нужно да го набавям от тук. Просто това наистина са снимки от сдобряването ни. Ако съм искал да парадирам с нещо щях да сложа снимки от места за които ти само можеш да си мечтаеш. Защото за моята жена съм правил неща, които други никога няма да преживеят. Така че не бързай с оценките кой кого заслужава. Но както и да е. Предполагам че просто си била зарязана наскоро или нещо подобно и за това така се нахвърляш.
П.С. 99 % от мъжете си мислят за други докато го правят с жените си. Така че ако не си го разбрала до сега - има много да учиш. Просто мъжете не са моногамни. До този извод стигам съдейки по всички мои познати а и от собствен опит...

No hard feelings . OK ?



Тема Re: Млад си и затова бързашнови [re: Stefan]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 11:27



може и да си прав.Но кажи ми - това означава ли че трябва да вървим срещу природата си? Когато се ожених жена ми държеше да прочета една книга: "Бракът е аморален" . Там ставаше въпрос че бракът е основан на взаимни изгоди. Как според теб е възможно един мъж да бъде цял живот с една жена? Ако ти си го постигнал - как става това ?



Тема Re: Определено ме разсмя...и ти също...нови [re: Bestski]  
Авторillusion (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 14:15



Първо - хората не са моногамни....не само мъжете. Страстта за съжаление умира и трябва да си подклаждаме фантазиите по някакъв начин. Ти си избрал този.....

Добре, че не можем да си четем мислите, защото ще изпаднеш в ужасен шок, ако някога прочетеш мислите на жена си, докато го "правиш" с нея

А ако можеше да разбереш, къде и при кого я отнасят фантазиите й преди да заспииии

P.P. A жена ти наистина е за шестица....и отгоре на това е ТВОЯ.
Каквото и да си направил за нея, съм съгурна, че тя го е оценила



Тема Re: Знаеш ли ...нови [re: illusion]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 16:29



Не страдам от илюзии че съм всичко за жена ми. Когато отношенията ни бяха в криза, се надявах да си намери друг. Исках да спра да чувствам вина и тя да спре да бъде толкова натякващо съвършена и благоразумна за разлика от мен.



Тема Re: радваш ми сърцетонови [re: Bestski]  
Автор ЛиTaMaлиTa (*-чка)
Публикувано19.12.03 21:47



Виж, явно дефинирането на понятието "мъж" при нас търпи сериозни разлики.
В тази връзка, си мисля, че не е редно да правиш каквито и да било характеристики на МЪЖА, още по-малко да обощаваш от позицията на Мъж, защото в моята остойностяваща и идентифицираща понятията система, ти не си такъв. Съгласна съм, полът ти е мъжки, няма да споря, макар да не е проверено лично, но Мъж като понятие, включващо в себе си ред други понятия, за мене ти просто не си.

Извинявай драги, ама фактът, че пикаеш прав/съжалявам за грубия натурализъм/съвсем не те слага в мъжките редици. Видно е, че мечатеш да си сред "майсторите", ама що не ги питаш дали те биха изтипосали снимката на една жена пред погледите на сума народ, че ако някой я види по улиците, да си вика:"горката, е т'ва е оная, дето, докато го"правят" с мъжа си, оня мисли за нек'ва бивша говорителка.......горката".
Извинявай отново, но да изкарваш на площада мръсното си бельо, щото си мислиш, че кат' е марково, всички падат и ти струват метан, трябва да си сериозно увреден, да не казвам тъп.

Констатациите ти за полигамията са ми крайно скучни, няма да ги коментирам, чела съм други източници, тебе мисля да те пропусна, макар и да не отричам, че е възможно за някого да си авторитет, просто не си моят .

Предположенията ти за скорошното ми зарязване са добър, но твърде плах опит да бъдеш лош. За жалост отново си досадно семпъл в проявите си, защото и лошотията е изкуство, владеят го само истинските - било то мъже или жени.

И накрая, съдейки по някои лесно различими белези на благополучието, страхувам се, че местата, за които мечтая или бих мечтала, ти посмъртно не би могъл да посетиш като достоен човек, тръгнал да се забавлява и опознава света.
Уверявам те, че липсата на фантазия ти пречи да осмислиш простичкия факт, че мечтите не са места, които хората могат да си поръчат, а ако все пак можеха, то моите Ти не би могъл да имаш.

ЛиТа Мали


Тема Не знам дали бих биланови [re: ЛиTaMaлиTa]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано20.12.03 11:32



толкова сурова като теб към Бетески, но и аз в последствие , доста се замислих за това, какъв ще да е човекът сложил снимката на жена си / много е симпатична наистина/ пред толкова народ. Ами, че нали се занимава с някакъв IT бизнес - значи , ако не жена му, то поне колегите му или приятелите му имат голям шанс да видят фотото и да познаят жената...Пък и другите подробности правят анонимността на участниците в историята съвсем крехка.
Може би , трябва да я махнем тази снимка, а Бетески?

Защото ако аз съм на мястото на жена ти и прочета темите , които ме касаят тук, никога няма да мога да ти повярвам отново. Освен ако разбира се и аз не съм имала междувременно любовник, с който съм се разделила...

Qui scribit, bis legit.


Тема Разкарай ги,нови [re: Mama Netty]  
Автор Pocи ()
Публикувано20.12.03 14:43



Netty! Няма анонимност в интернет - нашият поет изглежда не го знае достатъчно добре. Нека не правим мечешка услуга на тази красива жена!



Тема Re: Не знам дали бих биланови [re: Mama Netty]  
Автортapaтaйka (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 15:37



Освен това ника е BESTski - демек най-добрия ot BEST.
Това е още една улика срещу подсъдимия (обвинен в размахване на движимо имущество с цел привличане на вниманието)
Ама наистина на тая кола хич не и беше мястото там. Ама какво сега- всички знаем, че мъжете обичат да се фукат с хубавите си жени и скъпите си коли.

Някой обаче не се сещат, че очевадното фукане им "сваля от точките".



Тема Re: E, аз не се чудянови [re: Mama Netty]  
Автор ЛиTaMaлиTa (*-чка)
Публикувано20.12.03 17:47



какъв човек си изтипосва жената и колата насред Дир-а, след като е опищял орталъка/поне така схванах, не съм съвсем в течение/ за любовта към любовницата си и е влязъл в интимни подробности за еротичните си видения, докато "го правят"/е, т'ва ми е сред фаворизираната реплика на бестски/.

И ако някой ми каже, че на втората снимка вижда нещо друго освен някаква кола, че може да схване някаква емоция от "сдобряването" или от каквото си реши, ама да е нещо, напомнящо темата на разговора, то - О.К. - нека си стоят, лошо няма.

А че злепоставя жена си, това си е съвсем ясно, но нали си четка егото, другото е без значение, все пак я е удостоил със себе си, жертвал се е милият, сега се изживява като паметник на собствената си достолепност. С благородство е пълен тоя герой, направо струи от него на талази.

ЛиТа Мали


Тема Re: Не знам дали бих биланови [re: тapaтaйka]  
Автор ЛиTaMaлиTa (*-чка)
Публикувано20.12.03 17:54



Е, не е подсъдим все още, тече следствието, търсим улики, комплексарските изяви за жалост не са мотивиран довод да го разпнем.

Абе, бестски е супер пич, то се вижда. Аз почвам сериозно да си мисля, че държи жена си под някаква наркоза, щом тя все още иска да е с него. Това обаче е непроверен факт.

ЛиТа Мали


Тема Вярно - Бестски е.нови [re: тapaтaйka]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано20.12.03 19:23



Извинявам се за грешката.
Все пак, за да махна снимката, трябва той да се обади - и няма да е проблем тогава.
Аз лично освен колата, на втората снимка виждам и косата на жената от първата... Нека не сме чак такива циници - вероятно това наистина са снимките от " сдобряването им". Но какво от това - въпросът с анонимността на трети човек е принципен и към момента остава висящ...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
АвторCтaлkep (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 09:27



Здравей Бестски. Пиша ти след като внимателно прочетох и тази и предната тема. Сега ...ще ти кажа няколко неща от които се надявам , че няма да се обидиш. Те ще са неприятни, но щом си поставил публична тема си приел , че няма да има само добри отзиви.
Първото което е , искам да ти пожелая наистина да успееш в това да поправиш живота си и да имаш успехи и любов. Много ми стана приятно като прочетох колко хора тук искрено са ти пожелали същото. Личи си че са умни, изстрадали хора, които не са се озлобили , а се радват когато видят че някой друг е щастлив.

Дано оправдаеш доверието им. Само че позволи ми да ти кажа няколко неща. От това което прочетох останах с впечатлението , че едно емоционално махало. Израза може да звучи грубо, но е верен. Люшкаш се, терзаеш се и нараняваш хората около теб. Не те обвинявам, но твоята личност не е най-важна. Съмненията са хубаво нещо ако засягат само теб. Съмненията те правят силен и ти дават възможност да осъзнаеш какво искаш.
Съмненията в твоя случай обаче са израз на безотговорност. Извинявай ама ти имаш дете. Дори и да не обичаш жена си си създал дете. За него ти не говориш. Казваш само как си наел учителка да го гледа. Хубаво. Но това дете ще копира теб след време. И няма да имаш право да му обяснваш как да си гради семейстовото след като ти не си отговорен и силен мъж.

Само не ми обяснявай колко са важни другите за теб. Самия избор на ник го показва- бестски, най-добрия тоест. За теб най-важното май е другите да кажат колко си велик и колко красива жена и любовница имаш. Без да съм психолог мога да си представа каква вътрешна несигурност и неувереност се крие за това. За холеричния темперамент няма да отварям дума.
Нямаш право обаче да изкарваш на показ публично как си изневерявал на жена си. Какъвто и да е брака ви достойнството на един човек трябва да се уважава. Прости ми , но е тъпо да слагаш снимката и, след всичко прочетено за твоята любовница и горещите ти чувства към нея.

И понеже казах , че ми напомняш емоцинално махало съм сигурен, че това решение написано с главни букви не е последното. Сигурен съм, че ще има друго, ще има нови болки, нови терзания за хората около теб. И всичко това защото не си надмогнал страстта и не си я подчинил на разума. Колкото и емоциите ни да са силни, разума ни създава чувство за дълг- дълг към децата и дълг към хората , с които сме. Дано не съм прав и се оправиш , но се съмнявам. Приеми го като съвет да се вгледаш добре в себе си и в това какъв си бил досега- защото ми се вижда , че досега си бил егоист за който жените са били средство. Завоюваш ги , после се терзаеш че не може да имаш всички които желаеш. Толкова от мен, не ми се иска да се разпростирам повече. Само ако може ..направи така, че да се махнат снимките на жена ти. Не че вече не са ги видели достатъчно хора, но поне тази услуга може да и направиш. Доверие към един човек се поддържа с уважение за достойнстовото му , а не с показване на това какво "притежава".
Ще се радвам ако съм се излъгал в преценката си. Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.