Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re:За любовницатанови [re: Bestski]  
АвторOли (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 17:26



за съжаления няма да я забравиш...
освен ако не се разочароваш от нея.
Ще мине време и отново ще си спомняш за нея особено в кризисни моменти. Тя отново ще ти се вижда най-желана. Ама така е. Всичко е илюзия. Представи си, че заживееш с нея (любовницата де) след време всичко ще избледнее и дори може да придобие съвсем други цветове.
Според мен остани при жена си и детето си.

Преди да се омъжа имах една такава бурна любов. Той беше наистина страхотен. Дето се вика "жените се обръщаха след него" (понеже жените по принцип не се обръщат) Много мил, красив, атлетичен и ..разведен
Искаше да се оженим, но аз не бях готова. Живота който се очертаваше след брака не ми харесваше. Сега съм омъжена за друг и имам дете. И си признавам, че понякога си мисля за него. Той ми се обаждаше няколко пъти когато вече бях омъжена....за да ми каже, че много му липсвам. Ако се бях разочаровала от него нямаше сега да се сещам изобщо. Тоест според мен неизконсумираната любов много дълго тлее и лесно може а се разпали пак. Внимавай!



Тема Re:За любовницатанови [re: Oли]  
АвторBини (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 18:32



Вярно е,и на мен ми се е случвало.
И мен ме е яд,че не се разочаровах навремето,а не сега да мисля...

В края на краищата се касае за доброто на две деца,защото любовницата също има дете.



Тема Много приятна картинка стенови [re: Bestski]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано17.12.03 21:55



двамата - а булката си е направо шестица...
Виждам, че разполагате - това е хубаво. Но все пак си дръж пред очите и факта, че парите развалят човека - не им отдавайте това значение, с което те ви привикват.
Ако искаш да обичаш момичето - трябва все пак да си наясно и със себе си - какво означава тя за теб и как нейното присъствие се вързва с твоите амбиции и представи за щастие. Като ги наместиш тези неща в главата си (като пъзел) - ще видиш, че просто тя е най-добрата и най-подходящата за да си прекараш дните спокойно и с усмивка. Жените са гъвкави - те умеят да обичат по-дълбоко и искрено от нас - мъжете - и затова могат да бъдат безценни и незаменими за всяка наша прищявка и идея. Дай си кураж и бъди себе си и само себе си - това е печелившата карта, че нещата с момичето ще бървят безоткатно.
Каквато и цена да платим за любовта, ние никога не можем да я надценим - сиреч тя винаги струва много повече. Затова си е и нещо като дар божи.


Love should be everything or not at all...

Редактирано от Stefan на 17.12.03 21:58.



Тема Re: Много приятна картинка стенови [re: Stefan]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано18.12.03 13:30



Аз вече съм направил избора си - и това ще бъде. Но не мога да диктувам на чувствата си. Изпитвам привързаност към жена ми, както и уважение, обаче за страст - не. Мислите ми са обсебени от другата жена. Правим го с жена ми а си мисля за другата... Още веднъж казвам - дано да я забравя по-скоро.



Тема Re:нови [re: Bestski]  
Автор ЛиTaMaлиTa (*-чка)
Публикувано18.12.03 17:53



Не съм в течение на цялата история, липсва ми паратекст, обаче след изчитане на цялата тема ми се струва, че жена ти просто е едно заблудено момиче. С тази външност определено би могла да седи в по-добра кола и до по-качествен мъж.

Честно, приказките ти за слушането на песничката, гордостта, с която изричаш, че любовницата ти е била говорителка по телевизията(което, да бъдем честни, изобщо не я вкарва автоматично в графата "хубавици"), обясненията как го "правите" с жена ти, докато си мислиш за другата, са толкова сантиментално инфантилни, че даже не са и за порицание. Тази картинка е жалка и достойна за съжаление.

Твоето решение не е семейна терапия, а лична такава, защото очевидно страдаш от някакво емоционално разстройство, свързано със самоидентифицирането като личност. Доказателство за това е и абсолютно ненужно лепнатата снимка на кола, в която дори не се вижда кой е зад волана, а емоция от преживяване съвсем няма, ама целият клуб ти видя возилото, като че ли ние с каруци ходим по горите.

Потърси помощ, нещата не са съвсем изгубени.

ЛиТа Мали


Тема Млад си и затова бързашнови [re: Bestski]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано18.12.03 20:16



към другата грешка - и докога така - само ти си знаеш.
Синко, не ти ли е минало през ума, че сега както си мислиш за "другата" - след 3-4 години чукайки въпросната "друга" - ще си мислиш за следващата и прочее повтаряемост (до време все пак), която показва, че един мъж не узрява никога, а си стои на 20-те си години?

Жените всички една майка ги е раждала. Могат да бъдат много влюбени и гальовни, също и внимателтни и грижливи - само от теб като мъж зависи как ще провокраш (толкова е лесно) тези сентименти в душата на момичето до теб. И нима сексът е всичко в живота ти? Ти на 16 години ли си?


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Определено ме разсмянови [re: ЛиTaMaлиTa]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 11:13



Виж сега моето момиче. Всичко това, което казах беше по повод на въпросите на другите членове от клуба. Те питаха как съм прежалил любовницата и т.н. Така че ни най-малко не искам да се изтъквам. Имам си достатъчно самочувствие за да ми е нужно да го набавям от тук. Просто това наистина са снимки от сдобряването ни. Ако съм искал да парадирам с нещо щях да сложа снимки от места за които ти само можеш да си мечтаеш. Защото за моята жена съм правил неща, които други никога няма да преживеят. Така че не бързай с оценките кой кого заслужава. Но както и да е. Предполагам че просто си била зарязана наскоро или нещо подобно и за това така се нахвърляш.
П.С. 99 % от мъжете си мислят за други докато го правят с жените си. Така че ако не си го разбрала до сега - има много да учиш. Просто мъжете не са моногамни. До този извод стигам съдейки по всички мои познати а и от собствен опит...

No hard feelings . OK ?



Тема Re: Млад си и затова бързашнови [re: Stefan]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 11:27



може и да си прав.Но кажи ми - това означава ли че трябва да вървим срещу природата си? Когато се ожених жена ми държеше да прочета една книга: "Бракът е аморален" . Там ставаше въпрос че бракът е основан на взаимни изгоди. Как според теб е възможно един мъж да бъде цял живот с една жена? Ако ти си го постигнал - как става това ?



Тема Re: Определено ме разсмя...и ти също...нови [re: Bestski]  
Авторillusion (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 14:15



Първо - хората не са моногамни....не само мъжете. Страстта за съжаление умира и трябва да си подклаждаме фантазиите по някакъв начин. Ти си избрал този.....

Добре, че не можем да си четем мислите, защото ще изпаднеш в ужасен шок, ако някога прочетеш мислите на жена си, докато го "правиш" с нея

А ако можеше да разбереш, къде и при кого я отнасят фантазиите й преди да заспииии

P.P. A жена ти наистина е за шестица....и отгоре на това е ТВОЯ.
Каквото и да си направил за нея, съм съгурна, че тя го е оценила



Тема Re: Знаеш ли ...нови [re: illusion]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 16:29



Не страдам от илюзии че съм всичко за жена ми. Когато отношенията ни бяха в криза, се надявах да си намери друг. Исках да спра да чувствам вина и тя да спре да бъде толкова натякващо съвършена и благоразумна за разлика от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.