Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: Bestski]  
Авторlia (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 09:13



Поздравления и от мен. Жела я ви много щастие и нека любовта във вашите сърца никога да не изчезва .



Тема Re: РЕШЕНИЕТОнови [re: lia]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:16



А пък аз не разбрах как така изведнъж лудо влюбеният в любовницата каза тряс и край и хоп, боже колко си обичам пак съпругата .... ми не разбрах....



Тема аз пък друго не разбирам...нови [re: Пaтицa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.12.03 12:32



такова красиво момиче зарязва ли се?! :))))

Тази любовница като богиня ще да е била :)))



Тема Re: аз пък друго не разбирам...нови [re: Hell]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 12:45



Точно де ....

каква е тая любов, какво е това чудо, що аз така не мога да се влюбвам и да спирам идведнъж!!!

Като се върне ще трябва да попитам, да се поуча ....



Тема Хихи, сетих сенови [re: Hell]  
Автор Pocи ()
Публикувано17.12.03 13:00



за един жесток лаф на Стефан. Този лаф наистина го признавам!

"А бе хубава жена - ама и тя е омръзнала на някого!"

Не че той дава отговор на въпроса ти, де



Тема мдам :)нови [re: Пaтицa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано17.12.03 13:02



освен това трябва да се развие и другата сюжетна линия - любовницата.
Е не мога да спя вече като не знам какво става с нея пъъъък... искам си сериалчето за лека нощ! :)))



Тема Re: мдам :)нови [re: Hell]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 13:10



Мдааа, някак си излъгана се чувствам, никой нищо не каза за любовницата, дето е (беше) лудо влюбен в нея?? Късмет, любов, бъдете щастливи, дрън,дрън .... ами СПИН??? Муш тук, муш там и пак тук и после чакай сега да видиме къде.

ами тя, ами плановете им, ами ....


ееех, я да се съсредоточа върху моите си грижи ...


п..п. помота се и тук една глупава патица ... голяма бледожълта птица



Тема Re:За любовницатанови [re: Bestski]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:34



Привет !
Прекъснахме нашата връзка. Но аз все още съм влюбен в нея. И то много. И въпреки, че се стремим да не се засичаме, всеки път като срещна кола като нейната, сърцето ми ще се пръсне от туптене. С нея толкова много задълбочихме нещата, че изобщо не виждам как ще я забравя. Имахме си наша песен. Онзи ден не издържах, седнах в колата и я слушах около час. Вместо с времето всичко да отминава, то сякаш се задълбочава. Решението, което взехме с жена ми беше единственото правилно. Но противно на всяка логика, има моменти в които ми идва да зарежа всичко и просто да изчезна с жената която обичам. Знаейки какви по-големи глупости съм правил за жени... мисля че ако сега тя ми се обади и каже "Ела при мен и да се махнем от тук" ще го направя. Знам че след време и с нея може да се чувствам гадно, но ... Как да го кажа на сърцето ми. То не слуша разума. Това е и една от причините да искам да се махна от България изобщо. Искам да съм 100 % сигурен че няма да я срещна. Тук във всяка жена виждам нея. Всеки ресторант, всеки ъгъл ми напомнят за нашите срещи. Дано по-скоро да я забравя. Знам, че сега повечето ще се нахвърлят върху мен, но ... така се чувствам.
П.С. И тя е много хубава жена - била е телевизионна говорителка ...



Тема Re:За любовницатанови [re: Bestski]  
АвторПaтицa (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:39



...


е, сега се поуспокоих ....



Тема Re: Моята кариеранови [re: ani]  
АвторBestski (Нерегистриран)
Публикувано17.12.03 14:57



Смятам да направя магазин за компютри в Серес. Оказа се че поне в северната част на Гърция IT технологиите не са много навлезнали. А това е моята специалност. Мисля даже че там ще имам много по-голям шанс. Те имат парите и само чакат някой да им ги вземе. Един голям неразработен пазар.
Но както се казва : "Поживьом - увидим ". Може и на друга страна да ме завее вятъра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.