Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Днешният "Сблъсък" ме шокира!нови  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано07.12.03 12:03



Темата беше "Хиперсексуален ли е българския мъж или това е мит?"

Баси! Руса лесбийка и черна незадоволена дама и дългокос гларус и белокос доктор дрънкаха глупости цял час.

Българката била такава-онакава, българинът - такъв-онакъв.

Абе ееееееееей! По цели месеци не съм посягал на жена си да искам секс. Как да го искам, като ми е изпилила нервите преди това??? Как тя да иска секс от мен, като аз съм й наранил душата преди това???

Като се разведох го ударих през просото. Секс на екс! Без задръжки! Всеки ден и по много! Рекорда ми беше 7 пъти на вечер. НЕЙНИ оргазми! На сутринта ми целува ръка и ми призна, че я болят хълбоците от разкрачената стойка през нощта.

Не може да се обобщават нещата, ей така с лека ръка! Не може, бре! Не бива. То, хубаво че сте шоу, ама чак толкова безмозъчно ли??? Какви са тия изпълнения - ШЕСТ човека говорят ЕДНОВРЕМЕННО ???


--------------

Знам, брееее, знам, че като не ми харесва, мога са цъкна копчето на дистанционното. Знам. Само НЕ знам защо така загадъчно завърши предаването! Какви бяха тия оправдания за сатанизъм? Какво беше това декламиране, защо намесихте Мърдок!? От какъв зор? Та незапознат човек какво ще разбере???

----------------

Да не би да са прочели това, а? Ако е така, защо гузно се оправдават? А? Защо не заведат дело, а?



Да не би да ме познават и да са се уплашили от мен? А? Може, може! Че нали аз скарах миналата година парламент и премиер! Че нали заради такива говеда като мен отново се раздухва въпроса за АЕЦ Козлодуй... Мамка й държава и управници! Всичко е загнило от главата, а ние искаме семействата ни да са добре!!! Вятър и мъгла!



Редактирано от ASSASSlN на 07.12.03 12:06.



Тема Re: Днешният "Сблъсък" ме шокира!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.12.03 13:12



Браво бе, ти си станал звезда на небосклона на обществените медии!
Колкото до Сблъсък - то нали за това е шоу - да се говорят забавни глупости, за да е интересно на масите Чудя се , как още на съм попаднала на предаване за разводите - так сигурно още повече щяха да обобщават...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Днешният "Сблъсък" ме шокира!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Taйнa (загадъчнааа)
Публикувано08.12.03 16:50



Значи знаеш за какво става въпрос,защо се чудиш?



Тема Re: Днешният "Сблъсък" ме шокира!нови [re: ASSASSlN]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано08.12.03 17:38



Верно бе! Как да я праснеш, като след като ти е ходила три дни из къщи като парен локомотив - пуфтяла ти е, вдигала ти в кръвното за простотии и понеже знае, че те дразни, нарочно е ходила из апартамента като повлекана.
Па и отделно, някога, преди време си клатил като нерез, без да успееш изобщо да й привлечеш вниманието, а сега - тя се сетила, че требва да си иска и - юруш.
Чакай, мойто момиче! Не става така! Ха сега влез в банята, вземи си един душ, махни тоя скапан пеньоар и поне малко се среши, че в главата мязаш на една същинска Холера. Пък направи нещо за хапване, че от тия сандвичи, дето ги жвакам, откак си се нцупила, ми се възпалиха хемороидите, капни по ракийка, и дай да си поговорим като мъж и жена - любовно . После ще се извиним взаимно, ще се гушнем, ще преспим, пък от утре - каквото сабя покаже - ако си блага и ме радваш, ония в гащите сам ще те поиска, а ако си същата харпия - имам в сакото, онова старото 50 лева. Бях ги скътал да пия по няколко ракии с приятелите, ама ги вземи ти и иди та си напазарувай един мъжец на батерии - по-лесно ще ти е с него - ни вода иска, ни храна, ни блага дума



Тема Re: Днешният "Сблъсък" ме шокира!нови [re: lngonyama]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 21:41



Хахаха, понякога обсъжданите въпроси са сериозни, ама някои от реакциите направо ме карат да се смея на глас........



Тема Че, Маме, да взема да те поканя да се сблъснем [re: Mama Netty]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано09.12.03 08:58



На мен ще ми е добре да съм с брата Ryan. Ти с коя би искала да се бориш срещу нас? Ще ви направим страхотно шоу. Само на жени ще ми станете. Перушина ще хвърчи! Хе-хееееее!

Редактирано от ASSASSlN на 09.12.03 09:01.



Тема Смей се, смей се! То кво друго му остава на човекнови [re: Haдя]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано09.12.03 09:14



- Стига си врякала кат заклана коза, ма! Дай да се начукаме, дай да свършим нещо полезно! Знаеш ли, че ако се събере енергията от приказването на цялото човечество едва ще стигне да запали крушката на най-обикновено джобно фенерче?
- Простак, ти само за това мислиш. Идиот. И за твоя мръсен парцал нямам намерение да пускам цяла пералня!
- Ако щеш, гъско проскубана, ще си го изпера на ръка!

----------------

След поредната караница ми вика
- Хайде, мили, да си легнем голички.
- Лягай си гола, а аз ще си облека даже балтона.
- Защо си такъв гад?
- Защото одеве ми потроши нервите, всичко ми умря, всичко ми увисна и кран да извикаш няма да помогне!

Редактирано от ASSASSlN на 09.12.03 09:16.



Тема Ех, сладурче..нови [re: lngonyama]  
Автор Pocи ()
Публикувано09.12.03 11:31



Не знаеш ти какви мъже има, от един такъв особен тип..

Чистичка, лакирана, епилирана - това редовно. Пеньоар ли? Няма такова нещо. Е, подомашному през зимата - с анцуг, кво да прайш? Вкъщи трябва хем да ти е удобно, хем топло. Че със зимата шега няма! Пазиш си половите органи от студа, че гадости стават, ако не го правиш. Лятоска - с полички, роклички и прашки ;-)
Сготвенко? Ами, че да Ама готвим заедно, щото... обстоятелствата са такива. Подробности просто.

Не толкова редовно - усмихната, весела, с желание за секс.

И като за капак - мъж, който все чака ти да поемеш инициативата. Да не би случайно да сбърка, като покаже, че те желае. И ни веднъж той да те потърси..

Ай ся, моля ти се, тия твоите правила ги разправяй в клуб "20-30" или някъде другаде, дето ще им свършат работа. Ние тук не сме хванати от гората, и ние в бял свят сме живели. Правили сме и правилни, и неправилни неща, за да спасим връзката от скука. Дали не ни е това проблемът?

Редактирано от Pocи на 09.12.03 11:31.



Тема ще си такова таковата обаченови [re: ASSASSlN]  
Автор Ryan ()
Публикувано09.12.03 14:24



Брато,
Ако ние с теб се появим там ще се случат следните неща:
1. Ще им вземем хляба на онези момченца
2. Теб ще дойдат антитерористите да те приберат
3. Аз ще се включа във въргала
4. Ще ни приберат двамцата
5. Мърдок ще дойде лично да ни плати гаранциите и да ни врънка да му правим шоуто
6. И той ще го отнесе
:)))

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Днешният "Сблъсък" ме шокира!нови [re: Haдя]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано09.12.03 17:33



То па не е смешно, ами си е направо за плач! Тая еманципация ви изцеди и последната молекула естроген!

"Пай се! Апем лошо!"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.