Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "Човекът до теб" -нови [re: Freude]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано12.12.03 23:23



човекът до мен: тези неща само физически ли трябва да се приемат (чисто сетивно)? Мисля, че по-скоро - и на първо място - те трябва да се приемат чисто интелектуално, а после перцептивно.
Думата ми е, че трябва адски много да желаеш нещо и някого (също и човек), за да може да го имаш наистина и ефективно до себе си. Просто мисълта ти да го повика - аз прекалено много вярвам в силата на мисълта. Това е всъщност любовта на зрелия човек. Ако се позамислиш - ще се убедиш в истинността на тези думи - не са моя инвенция - хората са стиковали това още по времето на седемте мъдреци.
Между другото и аз през Май ще си имам една 16-годишна част от мен, но тя е голямата. Прекрасна е зрелостта - тя носи спокойствие. Сигурно мислим идентично по много други въпроси.


Love should be everything or not at all...

Тема На нас - мъжете - ни отиванови [re: sirena]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано12.12.03 23:27



понякога да бъдем глупави, но вие - жените - това не можете да си го позволите...

А на въпроса ти - какво да отговоря? Просто имах късмет за някои неща в живота (за сметка на други).


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Наде, Наде -нови [re: Stefan]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано12.12.03 23:54



Тъкмо ще си изпробвам цвета на ника....
Та Стефане, не съм казала, че под клубна дама разбираш танцьорка в клуб или прочее клубни ...ъ, професии. Просто ми звучи неприятно и това е. Все едно. Колкото до зодията...ами нямам си. Чакай, обяснявам. Просто съм родена между две зодии и нито едната нито другата по мнението на всички около мен, отговарят на характера ми /козирог и стрелец/. Вече съм се примирила с това, че съм без зодия, но смятам да си издиря точния час на раждане и тогава ще си имам точен хороскоп надявам се.



Тема Приятели иманови [re: влюбeнa]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.12.03 11:28



и ще се видя с тях, както и с роднини и колеги...Не е до самото празнуване на Коледа и Нова Година...Може би не мога да го обясня добре, но по-скоро е някаква промяна в усещането за самия празник.
Знаеш, че ние жените по празниците вършим един куп неща - и важни и съмсем дребни...Сега след развода - нито едно от тези неща не тежи както е тежало преди - или важните неща ми се струват маловажни или обратното...
Най ми е тъжно, защото....ох, защото не чувствам семейството си цяло Може ли някой да го разбере това...

Qui scribit, bis legit.


Тема Това го разбирам най-добренови [re: Mama Netty]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано13.12.03 11:45



за жалост. Вярваш ли ми, че нямам хъс за нищо по тая Коледа.
Мислех, че ще се разведря от коледната украса, но това само усложни нещата. Не знам какво стана с мен, но уюта направо ме дразни!
Ще си поиграем с бебо и ще си направим безпорядък Ето така ги разбирам аз празниците



Тема Да точно!нови [re: erika]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано13.12.03 11:59



И мене ме дразни уютът, светлините и коледната украса...На моменти се усещам, че не мога да подтисна това чувство и сама не се разбирам.
А най ми тежи изборът на подаръци. Преди това беше извор на голямо, почти детинско удоволствие - много обичам да подарявам разни неща на хората, специално подбрани за всеки, но в момента имам усещането, че каквото и да избера, ще е все едно...И че каквото и да приготвя да дам някому , все едно ,че нищо нямам да дам...Чувствам се празна.

Qui scribit, bis legit.


Тема Я се усмихни!нови [re: Mama Netty]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано13.12.03 12:13



Толкова ти отива да си весела!
Знаеш, че усещането за празнота е временно и минава.....трудно, но минава. Баси гадното нещо са празниците!
Чудя се дали да не взема да направя промени във възпитанието на сина си, та от рано да си знае, че празниците са за веселби с приятели, а не с роднини. Той и без това си играе на "разведени" с едно съседче



Тема Mama Netty, Erikaнови [re: Mama Netty]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано14.12.03 22:51



Това с празниците, украсата, подготовката, подаръците тежи не само на вас....чувството за празнота ми се струва, че няма да отмине. Поне в къщи празниците винаги са били много силни като традиция, не само купонът, но и всичките му там ритуали....Аз която винаги с удоволствие се опитвах да направя къщата да изглежда възможно най-празнично, сега просто не искам да се сещам, че идва Коледа. Има обаче нещо друго....последните две години това чувство съществуваше макар, че не бях разведена....мисля, че атмосферата идва от топлината в отношенията, ако нея я няма какво значение има дали всички в комплект са в къщи и празнуват....празнотата пак е там



Тема Re: Mama Netty, Erikaнови [re: Haдя]  
Автор Ryan ()
Публикувано15.12.03 02:34



Като ти е празно отвътре, колкото и да пълниш външно няма да ти се запълни липсата... Ама как да ги напълниш тия пусти дупки дето се оформиха...

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: "Човекът до теб" -нови [re: Stefan]  
Автор Freude (радостна)
Публикувано15.12.03 15:00



така е ама знаеш ли мили ми Стефане, колко много го виках, колко енергия- положителна изпратих, как аз една малка вселена бях отворена, да дам всичко онова заради което си струва да се живее....
ама не, енергиен вампир сьм била,
Физои4еското винаги е 2 -ро място- за мен, ако я няма врьзката, ако я няма, трьпката дори само при мисьлта за човека, ако не си разменяте мисли дори когато мьлчите в мрака...
Тогава и аз и ти штяхме да се четем на друго място....
Хиляди от далечна, мрачна и студена Прага и от мен




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.