Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:42 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Много е изгодно -нови [re: Haдя]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано08.12.03 22:16



няма що!
Мойта съпруга винаги казва: ти си мъжът - ти трябва да ни гледаш. И Стефан плаща сметките и кара до където може. И понеже е много "изгодно" да си мъж на този свят - затова мъжете си отиват рано-рано от инфаркти и от рак на простатата и бог знае къде още - а жените, които постоянно мърморят и се оплакват - те си живеят средно по 80 годинки на облака на набедената неизгодност да си жена...


Love should be everything or not at all...

Тема Re: я си представи...нови [re: lngonyama]  
АвторБeз знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано09.12.03 10:51



Ами какво да ти кажа, аз съм на 35 и с много дългогодишното ми гадже все още живеем отделно, може би това за момента спасява връзката ни. Иначе отношението на мъжете към мен за последните 10 години не се е променило изобщо. Още като бях на 25 един доста по-възрастен ми обясняваше, че трябва да се омъжа. За момент го сбърках с баща ми:)))))))) Иначе миналата година се бях запознала с едно страшно симпатично момче с няколко месеца по-малко от мен и въпреки, че си бях обявила предварително възрастта се притеснявах как ще реагира, защото той явно беше забравил и ме попита, пък той се изкефи много. Така, че всичко си е до човека.



Тема Re: Ще ми се да поговорим занови [re: erika]  
Автор kamy_33 (вечният пациент)
Публикувано09.12.03 14:25



...Интересна тема....май се оказва най-важната за всички нас....Аз все още не съм разведена...нещата отиват към финалната права....сама съм от 8 месеца....и все още не съм престанала да се чувствам самотна......въпреки, че се втурнах към всякакъв род запознанства, флиртове....безумни авантюри....които ме промениха адски, но ....ме правят още по-самотна...
Факт е, че мъжете гледат на мен само като на сексуален обект.
Предполагам, че и сама предизвиквам това. Аз просто не умея да живея сама. Не съм си достатъчна сама на себе си. Мразя самотните занимания. Безсилието ми в определени ситуации, изискващи мъжко присъствие, ме озлобява....
Поради това нямам притеснения да каня мъже, с които току що съм се запознала в кюто, на вечеря, или да ми бъдат инструктори по шофиране, или просто да спят до мен. Не ме интересува какво ще си помислят, не ми пука ако ми откажат, убедена съм, че нямам право да очаквам каквото и да било от тях.....Просто съм си внушила, че го правя от грижа за себе си и от любов към мъжете.....аз наистина ги харесвам.....
И все пак....боли ме, че не се интересуват от мен, че не ме питат за нищо лично....сякаш за тях е достатъчен етикетът - разведена с дете и от тук нататъка е ясно докъде може да се стигне.....
Истината е че се преситих на празни срещи с нови хора, които ми стават всичко друго, но не и близки.....
Имам крещяща нужда до мен да има един мъж, с който да се чувстваме един друг без думи, да ни е достатъчно просто да гледаме заедно телевизия, завити с одеало, да топлим краката си докато спим, да......
Почти не вярвам, че ще го срещна, а по-лошото е че усещам как постепенно закърнява склонността ми към сантименти....дали няма да се превърна в една вечно мърмореща, груба и злобна "стара мома"......не искам и да си го помисля......

Who cares?!?


Тема И аз почти не вярвамнови [re: kamy_33]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано09.12.03 16:09



в това, за което копнея, но каквото и да правя си е все тая....Ками, положението не е много розово, но едно е сигурно - НИЕ НИКОГА НЯМА ДА СМЕ ГРУБИ И ЗЛОБНИ СТАРИ МОМИ, защото сме РАЗВЕДЕНИ.
За добро ще да е
А, онова за "всякакъв род запознанства, флиртове....безумни авантюри....които ме промениха адски, но ....ме правят още по-самотна..."...Знам за какво говориш, но на мен не ми помогна. Работеше до време, сега вече не. Май така ще я караме.....



Тема Re: И аз почти не вярвамнови [re: erika]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано09.12.03 17:54



А замисляли ли сте се върху възможността самите ние да си причиняваме тия неприятни изживявания?
Няма да сме прави, ако само се оплачем и оставим нещата така.
Дали пък ние с поведението си - донякъде резервирано, но на моменти даже нападателно - не навяваме у избраника/избраницата ни ей такива едни мисли от сорта на "Все още го/я боли от случилото се и не е готов/а за нова сериозна връзка", или по-лошата версия - "Тоя човек явно е гърмян заек и няма смисъл да гоня дивото".

Вярвам, че никой от нас няма да се изцепи, че няма никакви остатъци от неприятни емоции и известна доза чувство за малоценност. Няма и как да бъде, ако изходжаме от разбирането, че за развалянето на една връзка или семейство вина имат и двамата замесени. Според мен тези неща, съчетани с плахост или прекалена устременост създават типичния образ на разведения човек - или е много "муняв", или е абсолютна хала.
Доколкото имам наблюдения, нито едното, нито другото се търси под дърво и камък .

"Пай се! Апем лошо!"


Тема Re: Извинявай, но колконови [re: Mama Netty]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано09.12.03 17:59



Малкия е на 5 години.

"Пай се! Апем лошо!"


Тема Всеки ден го умувам,нови [re: lngonyama]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано09.12.03 18:29



но какво от това. Край - станала съм плаха и неуверена, и търпелива, и мълчалива, и уязвима и ...........проклета дори.Как да си помогна? Тъкмо ахаааа да повярвам на някой и той вземе, че забегне. Виновна съм разбира се, но нищо не мога да измисля.
Какво стана с груповата терапия?



Тема Re: Всеки ден го умувам,нови [re: erika]  
Автор lngonyama (радикален)
Публикувано09.12.03 18:34



Човек не може да ви събере с кучета и суха храна за три дни . Айде! От кога писукам, че ми се пие бира с компания, а никой не ще да забележи даже.

"Пай се! Апем лошо!"


Тема Re: Е, не е лично -нови [re: Stefan]  
Автор Freude (радостна)
Публикувано10.12.03 15:45



syvsem pyrvosignalno ot Praga i se usmihvam Az:- do v4era Alein, dnes Freude
prati celuvka na nastryhnaloto more ot men



Тема Re: Е, не е лично -нови [re: Stefan]  
Автор Freude (радостна)
Публикувано10.12.03 15:48



Izvini me, no koee e tova neverojatno hlape?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.