Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема ами... защо заешко?нови [re: erika]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано06.12.03 21:35



бъди котка :)))
В една застаряваща котка няма нищо грозно... тя си е все котка - е вярно, може да е леко понаедряла и мързелива, но види ли мишка, се раздвижва :))))

това ми напомни за лафа, който ми каза веднъж един познат.

Не разбирам защо жените се цупят, когато им кажа маце или коте? Какво нежно обръщение да използвам? Пиленце? Ми то пиленцето като порастне в какво се превръща - в кокошка. Агънце - още по-лошо... в овца. Патенцето става патка, гуценцето (ако е по-сочничка) - свиня...
А котенцето какво става, като порасне? Котка. Нещо обидно ти виждаш ли в това, да ти кажат "котка"?


ами нямаше как да не се съглася с това... та оттогава приемам само "котешките" обръщения за нежни :)))) В останалите виждам скрит умисъл :)))))
Е... и "слънчице", че е неутрално :)))



Тема Аз изобщо не сенови [re: erika]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.12.03 13:53



справям ...
Просто нямам личен живот в смисъла, в който се подразбира обикновенно. Работа, домакинство, детенце, сън и пак работа....Има мъже около мен, но не съм готова за какъвто и да е контакт от трети вид...

Qui scribit, bis legit.


Тема Извинявай, но колконови [re: lngonyama]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано07.12.03 13:59



е годишно детето ти / не съм обърнала внимание, ако си писал преди/?
Питам, за да си представя ситуацията по- добре.
Щото и аз съм с дете, но мъжете обикновенно не се интересуват особено от това - те по принцип искат само да спят с мен. Може би дори, това че вече си имам дете, някак си ги кара да се чувстват по-свободни, че няма да искам да ги " обвържа" примерно...Не знам...

Qui scribit, bis legit.


Тема Много "умна"нови [re: alein]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано07.12.03 14:51



глупост си написала - няма що! Очевидно имаш "много високо" мнение за мъжете...


Love should be everything or not at all...

Тема Зависи само от теб -нови [re: erika]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано07.12.03 15:00



как ще се държиш и - което и по-важно - какво самочувствие ще излъчваш и покажеш пред същите тези мъже всеки ден около теб, които - когато си сред тях - понякога те разсъбличат с поглед (в това число и душата ти на момиче).
Нашата кума се омъжи два пъти след първия развод. Единият път за мъж 6 години по-млад от нея - е, и с него се разведе след като му роди момиченце (това са си нрави човешки). Думата ми е, че колкото по-малко мислиш за мъжете или колкото по-малко им обръщаш внимание - толкова повече ще ги имаш и то само за себе си. Дай си воля за това и бъди търпелива - тази карта (на търпеливите, де) винаги е печеливша, повярвай ми, Ерика!

С добри чувства: Стефан


Love should be everything or not at all...

Редактирано от Stefan на 07.12.03 15:05.



Тема Re: Ще ми се да поговорим занови [re: erika]  
АвторSunny (Нерегистриран)
Публикувано07.12.03 18:50



iskash d akjesh che bne te vzemat na seriozno li



Тема Re: raz...нови [re: lngonyama]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 11:49



po-dobre bez "mnenie"


... не можело! ...
прекрасна - ужасна - се тая!резултатът е съсипващ!

Редактирано от ha! на 08.12.03 15:58.



Тема Re: Много "умна"нови [re: Stefan]  
Автор alein ( позитивна)
Публикувано08.12.03 13:21



mnogo si "mil"... blagodarja ti



Тема Е, не е лично -нови [re: alein]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано08.12.03 21:54



да си знаеш де!
Пък и като си помисля какви мъже има - никак не си далеч от истината. Приеми, че съм го написал съвсем първосигнално... И нещата ще си дойдат на мястото.

От Бургас край едно настръхнало от студ море ти се усмихва: Стефан


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Ще ми се да поговорим занови [re: lngonyama]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 22:10



Абе, гледай сега....мисля, че като цяло не си в толкова лоша позиция. Мъжете с малко дете събуждат всичко най-нежно у една жена по мое мнение. Просто не сих попаднал на подходяща...То това не е свързано с това, че си сам с дете, а просто, че не си срещнал жена, която да приеме такава ситуация нормално. Както и да е....ще се повторя вероятно ако кажа, че ситуацията на една разведена жена е много по-неблагоприятна от гледна точка на това как я възприема светът от тази на мъжа. Просто за един мъж е по-скоро нормално да е е някаква форма на ерген" било то с един два или пет брака и същото количество деца....докато за жените един развод често си е просто ...дамгосване. Семейните приятели те гледат с уплах, макар и скрит - сякаш е заразно и ще го предадеш като лош късмет и на тяхното семейство. Новите познати - просто не те възприемат като пълноценна и нормална жена, а колкото до гаджетата....е, там всичко е ясно - приятно е с теб, но никакво обвързване дори и несериозно. Това е. Етикетът разведен и етикетът разведена са за различни по качество стоки. Мамка му, сто хиляди пъти съм си казвала, че да се родиш мъж си е къде къде по-изгодно....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.