Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ревност ли, изневяра ли е?нови  
АвторN.Vasilev (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 05:34



Седя си аз тази вечер пред монитора довършвайки една простотия и гледам, че на жената ми дойде имейл изпратен от мобилния телефон от англия, отваряйки го виждам я нея на фона на панорама софия снимано отгоре и е към края на август имайки предвид облеклото по което е. Обаждайки се на този телефон и чувайки мъжки глас - затварям, още повече заради това, че знам за бившото й гадже който се е преместил в англия. И сега започвам да се чудя като знам, че жена ме беше в командировка три дни във Варна във втората половина на август.

Според вас, какво ще е най-доброто решение за мен сега, няма да коментирам опциите които са минали през главата ми тази нощ, все пак много от вас сте се сблъсквали с подобни неща и ситуации, аз просто моля за съвет за това как да постъпя в моя случай, дали да изтрая и да загубя уважение към себе си или дали да изрева и да загубя нея или нещо различно от преброеното?

А и, женени сме от една година, аз съм на 32, жена ми е на 28 и такива нещата, имайки предвид накърняване на доверието случва се за първи път в живота ми. Признавам, млад съм, още повече в семейните отношения.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 07:40



Просто не прибързвай. Замълчи и остави да ти каже. Можеш естествено да поискаш обяснение, но най-вероятно ще останеш с впечатление, че нещо те лъже.

Най-добре забрави цялата работа и не отваряй мейли, които не са за теб Шегувам се, но понякога лошите неща започват от съвсем невинни дреболии.

Направи и някакъв дребен подарък, заведи я някъде кажи и, че я обичаш. Просто е. А другото - няма безгрешни хора. Важното е да умеят да се усетят и да се поправят грешките.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 08:32



Не е добре да замълчиш според мен. Ще станеш мнителен и подозрителен. Ще се хванеш, че я следиш и не и вярваш. Не дигай и скандал. Ако и ма с какво да я отблъснеш е това. Опитай да поговориш спокойно. Това, че си отворил неин мейл не е добро начало за разговор. Надали ще я зарадва. Проникване в личното пространство е. Просто поведи разговора в посока въпросното гадже. Общо, ако въобще говорите за такива неща - бивши гаджета. Не е повод за голяма драма, но е все пак обезпокоително и от двете страни - тя е направила нещо тайно от теб. Може обаче да е невинно и да не е искала да те дразни. Ти от своя страна си и гледал пощата. Сега е моментът да говорите за такива неща. Преди да станат прегрешения. Предотврати го.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Авторнямa_знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 09:38



Знаеш, че не трябва да се пипат личните вещи, пощи, чанти и т.н. Това е липса на достатъчно доверие, достатъчно лично самочувствие и добро възпитание, наличие на нездраво любопитство. До тук те нахоках, а сега ще те поощря - признай си. Ако това "събитие" те занимава повече от три дни и не напуска твоите тайни мисли. Извини й се...Признанието няма да е признак на твоята слабост, слабост беше отварянето на нейната поща... Това ще е опит да поправиш грешката си...Кажи й, че си направил една глупост от любопитство и липса на достатъчно лично самочувствие... Попитай я дали иска да я узнае... Очаквай нейна реакция, може и нелогична, от целувки до скандал... "Изслушай" я, поискай прошка...Така ще я опознаеш по-добре, а също и себе си... Този съвет е на пук на всички по-опитни, които тук биха ти казали или ти би прочел "за нищо на света не си признавай и отричай до последния момент изневяра, ревност и т.н." Този съвет също е правилен, според мен, но не е за неопитни 1-годишни двойки.... Първо изградете здрав съюз от доверие по между си , за да може по-късно да имате силата да прощавате подобни случки с махване на една ръка...Като приятели.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
АвторN.Vasilev (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 10:53



ами, да добавя това, че тя сама ми даде право да проверявам имейла й. Както и тя може да провери моя и да ми каже какво съм получил докато аз върша някаква работа у дома за това, всичко зависи от това кой седи до семейния компютър в момента.



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 11:30



tia kazvala li ti e che se e sreshtala s nego tova liato?
snimkata ot tova liato li e? moje da e stara...
ako tia ti e pozvoliava da i preglejdash e-maila moje na shega da kajesh: o, ja vij kakvo pristigna i da pochnesh da ia maitapish



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: ani]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 11:32



taka shet podhvanesh razgovora bez da izpadash v neudobstvo: dai sega obiasnenia.... i shet chuesh neinata versia



Тема Щом сте си дали правото данови [re: N.Vasilev]  
Автор Pocи ()
Публикувано25.11.03 12:24



си проверявате взаимно пощенските кутии, значи можеш да си признаеш спокойно и да я попиташ. Щом това те тормози, какво те притеснява да я попиташ? Не е задължително да се е срещнала с бившия си приятел, за да ти изневери или за да си припомни "как е било преди". Аз също си пиша с бивш приятел, но това не е защото искам да изневерявам.

Пощенската ми кутия е достъпна за разглеждане. Нямам какво да крия. Аз назад не се връщам. А с бившия наистина бяхме приятели. Аз знам много неща за него, той знае много за мен. За няколкото години заедно може и да не успяхме да изградим НевероятнаТА любовна връзка. Но приятелство и разбирателство - 100%. Все още му вярвам, доверявам се на неговото мнение. Все още той може да повлияе с аргументи върху моето мнение. И това е първият случай в живота ми, при когото приятелството и добрите чувства си останаха след края на връзката.

Сегашният ми приятел не знае подробности просто защото ми се вижда глупаво и недостойно да му разказвам за контактите си с бившия ми. Но ако той поиска обяснение, ще го получи. Е, зависи и от начина - ако подходи с недоверие, с обиди, ще получи скандал вместо успокоение!



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: N.Vasilev]  
Авторнямa_знaчeниe (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 12:31



ами, щом пощите са ви "отворени" един за друг, тогава се успокой - най-вероятно неправилно си вадиш изводи за информацията, която си получил. Преспи три нощи и ако не си спрял да мислиш по темата, попитай я "мила, нещо ме е обхванала параноята или да, искаш ли да ми кажеш...



Тема Re: Ревност ли, изневяра ли е?нови [re: нямa_знaчeниe]  
АвторN.Vasilev (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 14:20



То в това е проблема, тя знае че съм видял снимката, предполагам че очаква някакви въпроси от страната ми. Запона ли да задавам - ще ме обвини в безпричинна ревност и ще стане един скандал. Не задам ли - ще ме обвини в безразличие към това как тя се е оказала с някой си незнам къде си като по същото време трябваше да бъде на 500 км от това място и пак ще е повод за скандал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.