Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Има ли полза от жената-съпруга?нови  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано17.11.03 09:23



Такааа, стана ясно от една от темите, че ползата от мъжа-съпруг е да печели пари и разни физически дейности...

Добре! При мен си беше точно така. Не си знаехме парите. В който джоб да бръкнеш, все пари излизаха. То, благодарност не съм чакал, ама пък за сметка на това нервички събирах. Хм... Хем сърби, хем боли.

- Ти, такъв-онакъв, все закъсняваш, внимание не ми обръщаш.
- Ми, пари изкарвам, бре душке. С една мижава заплата нищо не става.
- Не ме интересува. Пътят ти от рабэта до къщи е 30 минути. Искам те на минутата да си тук!
- Чекай, бре...
- Казах!

Тъй ли??? Добре! Слушам и изпълнявам, че да видим докъде ще я докараме. Мина месец, минаха два.

- Ей ти душке фиша от заплатата, ей ти всичко до стотинка.
- Иии, откъде те намерих? Виж другите жени на какви мъже случиха, цветни телевизори по 1100 лева, коли... А пък ние?

Престанах с ексериментите и се върнах към нормалното си състояние.

-------------
Та, има ли полза от съпругите?

Да! Има! Извършват физическото действие раждане на дете. Общо взето - това е всичко.

Аз, ако можех, щях да си родя три деца. За какво ми е съпруга? Да ми лази по нервите с мрънканиците и претенциитее си?

Кой ще ми гледа децата ли? Гувернантка!

Кой ще ги кърми ли? Има и изкуствено хранене.

Кой ще ги възпитава ли? Като отраснат какво ще правят ли? Първо ще ги науча да си готвят и чистят сами. Както аз си знам. Второ, щях да ги науча на основни неща от живота. Грето - щях да ги пусна да се оправят сами в живота, както бях аз.

Къде ще тарся секс ли? Има къде!

------------
Дали сме квит, вече?



Редактирано от ASSASSlN на 17.11.03 10:15.



Тема Re: Има ли полза от жената-съпруга?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано17.11.03 09:43



Такааа, стана ясно от една от темите, че ползата от мъжа-съпруг е да печели пари и разни физически дейности...


Що да е станало такааа? Моето мнение защо го игнорираш? Мъжете и жените могат чудесно да се допълват. Стига да има що годе някаква прилична съвместимост на характерите и ценностите. Останалото е въпрос на добре развита комуникация. Много малко са проблемите, които не могат да бъдат разрешени при правилно поставяне от едната страна и внимателно изслушване от другата. Големия проблем е точно този - да се научим да разговаряме. И стига вече с тези пари. Парите са проблем само когато ги нямаш никакви. Когато можеш да си осигуриш що-годе нормален живот и ламтиш за още и още - това по-скоро е признак на липса от някакъв друг характер. Въобще не съм била нещастна в началото на брака ни, когато преживявахме на хляб и маргарин. Знаеш ли какво ме хранеше тогава? Смехът.



Тема Алфичке, защо се цупиш?нови [re: Aлфa]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано17.11.03 13:14



Пак разговаряме на различни езици. Аз си приказвам на чист китайски, ти ми говориш на иврит. Ми, няма да се разберем и толкоз. Аз съм си от Марс, ти си от Венера.

Ми, прочетох ти мненията. Ми, нали навремето ти казах, че сме си били един за друг, ама нещо сме се раазминали в живота. Само дето и аз, както биншият ти, щях да се намръщя, че и до скандал щеше да се стигне, ако ме надзираваш и ми даваш акъли как да се обличам.

Предизвика ме темата за съпруга. Аз, пък що да не предложа подобна тема за съпругата? Нали двата пола сме равноправни?

Казваш

И стига вече с тези пари. Парите са проблем само когато ги нямаш никакви.

Ми, да де! Нали и аз това приказвам. Тези пари нали някой трябваа да ги изкара! От небето ли да паднат? Ако твоят бившият не ти е давал 5 лв. за книга, аз какво да направя? На мен като ми поискаха 5 лв. давах 50.

И защо, по дяволите в 95% от случаите семейното жилище остава за жената??? Нали веществения свят не е толкова важен? Душата била важна.

Важна е, вярно, ама ако корема ми стърже от глад, за какво ми е тая душа?

И защо много жени като се разведат, започват да тормозят биншия за пари? Ми, да му дадаг децата и те да плащат? Както теб!

Колка са такива като теб? Аз друг такъв случай не знам.

Поздрав!



Тема Re: Алфичке, защо се цупиш?нови [re: ASSASSlN]  
Авторrazvedena za vinagi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 13:41



Мисля, че изобщо не става въпрос за пари. Assasin просто сподели едно мнение и това , че не е получил разбиране от страна на съпругата си. Изпълнявайки своите "класически" съпружески задължения. А нали те са точно това: Да носи пари в къщи. Нали така сме научени, че мъжът трябва да подсигурява семейството а жената никога да не показва че е доволна. Така казват бабите, лелите, майките: "мрънкай, дръж го за юздите/ изкъсо". Какво сега искаме и се правим, че сме пак станали жертви? Да, жертви сме на това, че не знаем какво искаме и че няма угодия!!



Тема Re: Алфичке, защо се цупиш?нови [re: ASSASSlN]  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано17.11.03 13:58



Да бе, пустите езици кой знае какво съм казала, а ти си останал с впечатление, че съм разведена и че си храня челядта. Не съм, но бих могла. Здраве да е само. Е не може, обаче, да няма други като мен. Не съм чак толкоз особена, просто съм по-силна и уверена в способностите си. Ама на едно друго място бях казала, че вие сами си търсите слаби жени, с тях се чувствате по-уверени, по-мъжествени. Пък красива да е, пък да излъчва секс, пък да ви се възхищава, пък по някое време се сещате, че опаковката трябвало да има и пълнеж. Естествено, че и жените храним много заблуди когато сме твърде млади и неопитни. Ей за това ги пуснах темите с приказките и насекомите.
Айде, че взех да си омръзвам сама

P.s. Сетих се за други две жени тук от клуба - Hell и Tay_32. Не си търсил, не си намерил свестни хора. А мършата е поравно разпределена между половете.

Редактирано от Aлфa на 17.11.03 14:20.



Тема Re: Алфичке, защо се цупиш?нови [re: razvedena za vinagi]  
Автор Ryan ()
Публикувано17.11.03 14:02



Наистина ли това казват???

________________
Per aspera ad astra!


Тема Re: Има ли полза от жената-съпруга?нови [re: ASSASSlN]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано17.11.03 14:05



zamestva maika ti plus che mojesh da spish s neia

As, ne si popadnal na kachestven exzempliar.
prodaljavai da tarsish



Тема Re: Алфичке, защо се цупиш?нови [re: Ryan]  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано17.11.03 14:15



Мани, мани ... умрях от срам, че съм жена. Къде живеете, вие бе, в кое време?... Как ще се блъска човекът като идиот, а насреща му някаква зомбирана от баба си кокошка ще прави фасони, една елементарна съпричастност няма да покаже...



Тема Абе то и аз взех да си омръзвам и усещам, ченови [re: Aлфa]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано17.11.03 15:29



ставам досаден с еднообразните си оплаквания.

Просто се заяждам от моя личен опит. Ми, и сред мъжете и сред жените има боклуци. Не бива да се обобщава. Макар че, понякога в яда си правя точно това, срещу което протестирам.

Ще взема да млъкна завинаги. Хм, не мога да се позная. Години наред се обаждах мнооого рядко. Изглежда много приказки са ми се насъбрали, та сега искат да излязат на воля.

Прости ми, ако нещо съм те засигнал. Неволно е било.



Тема Re: Абе то и аз взех да си омръзвам и усещам, че [re: ASSASSlN]  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано17.11.03 16:15



Недей да млъкваш, моля те. Имаш страхотно чувство за хумор. Не бъди такъв егоист - споделяй го по-често с нас. Или с който и да е. И яда си не е лошо да излееш. Иначе, нали знаеш, трупа се ли трупа, разяжда те. Ама виж, него, можеш и да ни го спестиш тук, в клуба, де .
Да ме засегнеш? Никога. Мнооого ми е висок прага на чувствителност. Толкоз на високо може да скочи само един черезвычайно прост човек. Щот не му тежи никакъв багаж.
Усмивки!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.