Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:07 10.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Хе-хе-хеее! Много вярно!нови [re: Илиянa]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано21.11.03 15:56



А, за собснвения мъж няма ли нещо подобно?



Тема Според една стара мома мъжете са три виданови [re: нямa_знaчeниe]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано21.11.03 16:07



Грозни, глупави или женени.

Дрга реккла

- Оф, вече и на разведен съм съгласна.

-----
А, сред старите моми дали има нещо като за мен?



Тема Re: Хе-хе-хеее! Много вярно!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Илиянa ()
Публикувано21.11.03 16:10



Моят, току рече: "Да го духаш!"... и аз си знам, че си бъбри с вентилатора.




Тема Лесно, ама ще ме послушаш ли...нови [re: ASSASSlN]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано21.11.03 19:15



Само стой кротко и нищо не прави!
Като дойде синът ти - приеми го, щом толкова иска, но както се приема квартирант - не го глези, имам предвид - нека спазва правилата на доброто съжителство.
Ако подир сина ти се домъкне и жената - мълчи и ги остави те да се оправят...Като се изхаби емоционалната им енергия просто посочи вратата на единия или и на двамата, според изхода от спора.
Обаче, като те гледам, няма да се въздържиш и на направо ще се развихриш в създалата се спорна ситуация, нъл тъй?!

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Хе-хе-хее! Направо ме развеселинови [re: ASSASSlN]  
АвторHaдя (Нерегистриран)
Публикувано21.11.03 21:18



Добре де, признавам, че не съм чела темата за мъжа съпруг. Ще взема да й хвърля едно око. Може пък и мнение да изпраскам ако се вдъхновя. Ама темата за съпрузите като цяло ми е малко болна, та може и да се въздържа. От друга страна ако наистина съм те развеселила, че това е хфубаво даже...щом не каза "събуди у мен желание да ти извия врата", това вече си е нещо.



Тема Re: опита е непредаваем :)нови [re: Aлфa]  
Автор Ryan ()
Публикувано22.11.03 00:43



Опитах преди известно време. Сега вече май бих го направил по друг начин. Или не бих го направил - едно е да ти поискат помощ, друго е да я натрапиш пък било то и някак си уместно. При нас мъжете на тия теми най-вече се мълчи. И си мисля, че съвет по-лесно приемаме от жена, не от друг мъж.

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Re: Всеки, май, трябва да си строши главата самнови [re: ASSASSlN]  
Автор Ryan ()
Публикувано22.11.03 00:53



Джон Грей и сие вършат перфектна работа след като се е обърнала колата. Да си обясниш, кое точно е било камъчето, как си му се натресъл и какво е трябвало да направиш, за да го избегнеш...

Ама превантивно - не знам. Има примери, че превантивното запознаване с тая литература не помага, което идва да рече, че семейното щастие опира не само до знаенето, ами и до моженето...

Има някаква друга субстанция там дето да помага... От възпитанието ли идва, генетика ли е - не знам.

Или просто трябва да си паснат хората, каквото и да означава това. Може наистина да е вярно, че всеки си има човек, с когото да си пасне и както и да се развиват и променят двамата това да не им пречи, някакво синхронизиране да се получава...

______________________________________
~~~ C'est la vie ~~~ Per aspera ad astra! ~~~


Тема Мерси, Маменови [re: Mama Netty]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано22.11.03 17:33



Ще мълча и ще стискам зъби. Толкова съм смотан, че този прост вариант не ми беше идвал на акъла.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.