Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Скоро стана въпрос за харемите инови  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано12.11.03 14:13



си мислех аз дали полигамията не е по-добрия вариант за семейство? Майтап, майтап, ама я си представете варианта един мъж и пет жени. То отначало много ще си помислят, че мъжът е на далавера. Кой знае? Ами жените? Пет пъти по-малко домакински задължения! Пет пъти повече свободно време! Няма такъв проблем - прави му се на него секс, пък аз не ща - има си друга. Кеф ти домакиня - кеф ти кариера. /Предполага се, обаче, че мъжът може да издържа финансово мини-харема си/. На всичко от горе жените стават дефицитна стока, защото търсенето ще бъде по-голямо от предлагането. А си я ударил - а отиде в друг харем.
Абе я да ходя да потърся някой мормонски сайт...



Тема така, както го казваш...нови [re: Aлфa]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано12.11.03 14:30



изглежда доста привлекателно :)))

Само дето идеята да живея с още 4 жени хич не ме блазни :)))
Аз цял живот се опитвам да избягам от живот с други жени, та сама да се навра в това :))))



Тема Re: така, както го казваш... [re: Hell]  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано12.11.03 14:37



ми те могат да се избират на принципа на екипа де. С първоначален период за изпробване нормата на съвместимост :))) И всяка следваща - само след гласуване на общото събрание.
То пък сега на мъжете няма да им хареса този модел :(



Тема Re: така, както го казваш...нови [re: Aлфa]  
Автор tihon (тъгуващ)
Публикувано12.11.03 16:49



Не, защо аз лично съм навит. Нали мъжът ще предлага коя да влиза в харема. Само дето не знам дали бих си взел пове4е от две.., нали се сещате. Пък и да не забравяме автобуса с тъщите...




This wasn't a way it ought to be. But it was the way it was. On the whole, he reflected, it could be a lot of worse...




Тема Re: Скоро стана въпрос за харемите инови [re: Aлфa]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано13.11.03 00:39



не съм сигурна колко ми е точна информацията, че ми е може би от повече от десет години и може да съм забравила, ама нямаше ли изискване , там , където изобщо е разрешено многоженството, мъжът сдобил се с повечеко булки да им осигури на всяка отделна къща, та да не се бутат в кухнята..хм...и в леглото
ама може и да бъркам , де



Тема Re: Скоро стана въпрос за харемите инови [re: glupcho]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано13.11.03 03:13



Ako vsjaka dama ima otdelna kasta, az sam ZA.



Тема Re: Скоро стана въпрос за харемите инови [re: glupcho]  
Автор Paя™ ()
Публикувано13.11.03 09:29



Този вариант вече и на мен ми хареса.



Тема Re: Скоро стана въпрос за харемите инови [re: glupcho]  
Автор Aлфa (любознателна)
Публикувано13.11.03 09:31



Това, дето го казваш, се отнася за някъде из арабския свят. Но няма абсолютно нищо общо с идеятя за "разделение на женския труд", защото за жените нищо няма да се промени - отново всяка една ще трябва да се грижи за едно цяло домакинство, а и на това отгоре ще ревнува от другите, защото няма да има представа какво става м/у съпруга й и другите жени.
Сетих се и още едно предимство на "моя" модел. Освен, че жените ще бъдат дефицит. Само най-свестните мъже ще се могат да свъртат хареми, така че ще отпадне и онзи женски проблем: "Оууу, защо всички свестни мъже са вече заетииии ?"
Обаче тук на сцената излизат онези запъртъци, които никоя не е пожелала и ревейки "Искаме и ние женски!" правят революция и разграбват жените.
Ех, всичко пропада... Карай, и без това си беше една измишльотина на уморен и недоспал женски мозък



Тема Re: Скоро стана въпрос за харемите инови [re: Aлфa]  
Автор magnet (лято)
Публикувано13.11.03 23:04



хех, това ми припомни един разговор между мои познати, които имат две страхотно умни, пу пу да не им е уроки, деца. и мъжът подкача жена си за трето, а тя се дърпа с думите "може, ама не от мен". тогава той казва "добре, ще си направя харем." и под свъсения й поглед започва да се обяснява
" така и на теб ще ти е добре - нали знаеш, че първата жена командва втората, втората - третата и така нататък......"



Тема Re: Скоро стана въпрос за харемите инови [re: Aлфa]  
Автор Crony ()
Публикувано13.11.03 23:17



Тази идея доста се върти из виртуалното пространство и в клубовете на Дир-а. Поне в пет клуба съм я срещала ;-). В различни варианти. Къде като въпроси, къде като споделяне : "Обичам двама мъже еднакво. Какво да правя?" или "Три жени ме обичат и аз ги обичам." Но определено темите с харемите преобладават :-))).
Да не би някой мормон да се разхожда из нета и да "пръска" идеи ;-).
Все пак за пръв път ми се случва да видя жена да подхвърля идеята за многоженство ;-).

Ще разчупиш ли черупката?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.