Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Дали той ще ме намрази?нови  
Авторlrra (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 16:51



Здравейте,
тревожи ме това, че доста често укорявам приятеля си за различни неща в разнообразни житейски ситуации, в които попадаме, но не се сдържам и не възприемам грешните му позиции. Привидно, той не ми се сърди, но имам чувството, че тайничко не намразва. Какво да правя, като съм напълно искрена с него и сматам, че това, което правя е само за негово добро



Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: lrra]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано01.11.03 18:06



:-/ Прочети "Мъжете са от Марс, жените от Венера" и там ще намериш много от отговорите.
Опасението ти може да е само призрак на страхове от миналото......или защото си от Венера



Тема Това, което ти смяташнови [re: lrra]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано01.11.03 23:40



за негово добро, едва ли има много общо с действителността. Бъди по-снизходителна! Съвършения мъж-приятел едва ли ще го срещнеш под слънцето (поне не и в този живот) - тъй че ако не харесваш своя приятел в комплект с недостатъците му (най-вече с тях, разбира се!) - просто си вземи time-out и се позагледай в себе си. Погледни се и в огледалото! - Бъди сигурна, че тогава ще се усетиш колко си несъвършена и колко съвършен е човека, когото обичаш.

Пък и ако те дразни толкова, че все да се вживяваш в ролята на коректив на поведението му - позамисли се, дали наистина го обичаш и дали той тебе!



Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: lrra]  
АвторTommy (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 23:51



Putj kum ada e postlan s dobri namerenij...I az misleh kato teb i ...se razvedoh!



Тема Re: i pri menнови [re: Tommy]  
Автор tihon (тъгуващ)
Публикувано02.11.03 18:44



И моята основна причина за раздялата с човека, с който съм се чувствал най-комфортно /и когото все още обичам/ е същата . Опитай се да вземеш мерки докато можеш. Хората се събират заедно преди всичко за да се подкрепят емоционално. Чак след това си поправят грешките



Любовта е сладка и превръща човека в патка. (Личен опит: па-па-па ).


Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: lrra]  
АвторAлфa (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 19:24



И аз съм пряма, като теб. Това, обаче, не е правилния начин да покажеш недостатъците на един човек /било то мъж или жена/. Макар и да го правим, защото го обичаме и искаме да му помогнем да стане по-добър.
Спрямо мъжа най-успешния начин е да го накараш да мисли, че една добра идея, родена от твоята глава, си е всъщност негова!!! Ти просто си му "помогнала" да я извади на бял свят... Стига да си способна на такова снизхождение спрямо себе си. Аз лично не съм, но ще опитам... че нещо взе да ми омръзва да произнасям: "Видя ли, бе. Аз ти казах, че така ще стане." Демек - вари го, печи го, той докато не се убеди сам - не става. Ей за това - ставам вече хитра манипулаторка...



Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: Aлфa]  
Автор Ryan ()
Публикувано02.11.03 21:15



Това върви само ако си толкова добра в манипулирането, че другия човек не го осъзнава или пък не му пука...

Прямотата е хубаво нещо, сигурно би било неотразимо ако е съчетана и с усещане за място и време на проявяване и липса на чувство за непогрешимост... Така няма да има нужда от манипулация, а нещата пак ще бъдат казани...

_________________
Per aspera ad astra!


Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: Ryan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано02.11.03 23:37



не е ли по-добре просто да сме с точния човек?
Този, който няма нужда да го коригираме непрекъснато... т.е. не ни дразни чак толкова?

Колко по-сладко е съвсем прямо да кажеш на някой: "Супер си! Много добре се получи това!"
(без значение за какво всъщност става дума)

Тогава и тактичните забележки за нещо дребно ще се възприемат правилно и без цупене. А сериозните - ще се взимат под внимание.



Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: Hell]  
Автор Ryan ()
Публикувано02.11.03 23:52



Най-добре е :-)
Сигурно е много хубаво двама човека да си бъдат взаимно точни.
Ама... Колко са тези късметлии пък дори и извън този клуб...

_________________
Per aspera ad astra!


Тема Re: Дали той ще ме намрази?нови [re: Ryan]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано03.11.03 00:10



е точно тези късметлии имат стабилни връзки и щастливи бракове.

Другите или се уморяват от компромиси или спира изобщо да им пука и стават безразлични.
По-добре ли е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.