Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тоя мъж защо не се кара с мен, а  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано21.10.03 21:10



е толкова мил напоследък? Бившия де. Баси гадното! Държи се толкова мило, гальовно, джентълменски, другарски....Толкова добре си беше като се карахме..Сега само ме обърква Това някаква фаза от адаптациата след развод ли е или какво? Какво е това чудо на чудесата?
Ето днес например дойде до службата ми - весел, дружелубен и непрекъснато искаше да ме прегръща и целува... Баси, колко гадно! А, аз се държах като ударена с нещо тежичко - така ме изненада, че реакция от моя страна всъщност липсваше. Това атака от задъгъла ли беше? Хм...да очакваш неочакваното....По-добре ми е като се караме
Вие как реагирате, ако другия откачи неузнаваемо по тоя начин и дали по дяволите не го прави инструментално за постигане на други цели? Уф, цялата съм изтъкана от недоверие май, ама изглежда така ще е докато се наместя.



Тема Re: Тоя мъж защо не се кара с мен, анови [re: erika]  
АвторJD (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 21:21



От колко време "бившия" е бивш?



Тема Re: Тоя мъж защо не се кара с мен, анови [re: JD]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано21.10.03 21:35



Януари ни напусна, а сме разведени от юли



Тема Re: Тоя мъж защо не се кара с мен, анови [re: erika]  
АвторHei Jivot! (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 22:59



Oh! Uf!
Da ne te plasha, ama vkliuchvai zastitite! Opita mi (i moia lichen i tozi na drugite mi poznati) pokazva, che takova povedenie ne e ot vnezapno prosvetlenie! Pazi se! Nesto e zamislili i kakvoto i da e, edva li ste e v tvoia polza. Ste e v tvoia iz-polza, po-skoro!
Taka che siadai i si pregledai krepostta - otkade moje da pronikne - dali kato zaloji na maichinskoto ti chuvstvo; na vazpitanieto ti; na sajalenieto ti kam nego, na "za dobroto staro vreme" i "nali si ostanahme priateli"...
Abe da me prostavat majete v kluba, ama taia rabota ne mi haresva!



Тема Ако не си му даланови [re: erika]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано22.10.03 20:36



някакъв специален повод да се държи така, според мен, бъди предпазлива и изчаквай! Нещо намирисва работата...
1.Да не би да се жени повторно?
2.Останало ли е нещо, което още да " делите"?
3.Да не е поискал детето, за да го води някъде извън града или извън страната?
4. Да не иска заем от банка и съответно - поръчител?

А може би си просто изкусително красива напоследък, а той е останал на сухо последните седмици...
Е, не ме слушай, аз съм си параноичка по отношение на " добрите новини"

Qui scribit, bis legit.


Тема споко, свиква се :))нови [re: erika]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано22.10.03 21:09



и моя го прихваща чат-пат.
Ама бързо му минава... при по-продължителна комуникация просто не може да се придържа дълго към сценария и накрая издънва работата с някоя реплика - изцепка :))

Колкото и малко да сте живели заедно, известно време сте делили един покрив. Като стар съквартирант е - простирали ли сте си гащите взаимно на простора - близостта си остава до живот. Без значение как сте се разделили.
Черното с времето избелява, бялото пожълтява... накрая всичко се превръща в едно лайняно кафяво ;)))



Тема Re: споко, свиква се :))нови [re: Hell]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано22.10.03 21:22



ха, ха - развесели ме
Направо не знам какво да кажа...Преди okoло час се обади и пак се почна: колко му липсвам, колко съм хубава, най-страхотната жена на света......
Аз не съм от желязо, но просто не му вярвам на приказките
Или наистина съм неустоимо красива и ме е преоткрил?
Ей, това не се търпи вече!
Знам, че и на него не му е лесно, но да си намери друд терапевт - то се видя, че аз едва се оправям със себе си




Тема Re: Ако не си му даланови [re: Mama Netty]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано22.10.03 21:29



Уф, какво ли не ми мина през главата...
1. няма да се жени - сигурна съм в това
2.освен бебо не, но и него не делим
3.аз го подсещам да го чуе/види - и това отпада
4.виж, за парите не знам, но малко вероятно да е това - знае, че от мен и лев повече няма да види
..........
или просто и той е човек и му липсвам наистина?
Поддавам ли? Heeeeeeeeeelp!!!!



Тема aaaнови [re: erika]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано22.10.03 21:49



възможни причини:

1. Някоя го е отсвирила и има нужда от потвърждение на неустоимостта си. Че кой друг ще му излекува наранената гордост, ако не бившата жена... ако въпреки всичко лошо вземе, че се поддаде на чара му.
Лошо няма, стига и ти да имаш нужда от същото. Като те гледам - май не


2. Нещо зимата чука на вратата... сетил се е, че ще му е студено сам в леглото.

3. Писнало му е да яде в макдоналдс или да пръска пари по кръчми - ще му се кулинарна глезотия, дето само бившата и майка му са я правили. Ако го отсвириш - ще изтърчи при майчето :)
Чуй се профилактично и с нея, ако те гризе любопитство :))

това има и вариант Б - пералнята му се е развалила.

4. Просто му се чука, а нищо чуждо не може да забие.
Пак няма лошо, ако е взаимно.

5. Вярно те е преоткрил.
По-добре никога, отколкото късно.
Късното просветление само обърква цветовата схема и внася смут в картината :) Я се придържайте към тоналността :))



Тема Re: споко, свиква се :))нови [re: erika]  
АвторB@B@ (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 21:54



Хе, голям майтап. Що не го оставиш, да видиш какво точно ще се случи. Какво пък, ти да не би да не искаш да прекарате една две нощи заедно... На третата бъди сигурна, че ще се разбере. Аз пък съм на другата крайност. Всичко това, което ти го е казал той аз го мисля абсолютно сериозно за моята бивша, обаче гледам да съм пестелив в думите, защото иначе ще е по гадно и за двамата. Ще се влезе отново в една спирала и т.н и т.н. За сметка на това бившата е желязна като теб, и всячески гледа да ме държи настрани, обаче доста време преживяхме заедно и знам, че ако съм по настойчив, ще паднат задръжките.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.