Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема abe kolko...  
АвторMu6morok (Нерегистриран)
Публикувано20.10.03 11:58



Vuprosa mi e slednia.

Kolko vreme hodihte s biv6ia ili biv6ata polovinka predi da se ojenite (omujite) ve4e sam na 21 i 5 godini hodia s edno momi4e dori ve4e jivee v ku6ti no vse o6te hi4 ne mislim i za brak. Pone spored men niama smisal tolkova rano i sled 3-4 godini da se razdelim vie kakvo mislite:)



Тема Две годининови [re: Mu6morok]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано20.10.03 12:11



Което според обвинителния ми акт не било достатъчно, не сме се били опознали преди да се оженим.

Вий си помислете дали изобщо да сключвате брак. Не знам за другите, ама на мен ми беше много добре да си живеем без брак. Ама, родителските тела гледаха на нас като престъпници иии... Изслушахме менделсон...

Само дето после нас нямаше кой да ни слуша какви ги вършим...

Познавам една двойка, дето не са женени, ама си живеят заедно без да им пука. Дъщеря им тази година тръгна на училище. Много са готини. Направо им завиждам. Благородно де. Пфу да не им е уроки!



Тема Re: abe kolko...нови [re: Mu6morok]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано20.10.03 15:36



почти 2 години.
Малко се мотахме с дивотиите около свадбата, че трябваше Великден да мине и свадбите на 2-ма приятели :))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.