Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми * *Кратък преглед

Тема Клуб  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 15:54



на най-привилегированите?
Йес.

Сатут на почтени, които могат да дишат и да живеят спокойно, че са го направили - имам предвид - насватбили са се до козирката.
Заключение: тва, че се разведох - и не се жертвах наново, беше най-умната ми постъпка отпреди...ъ-ъ-ъ... няма ка кажа колко години.

Разводът е кофти тръпка, но Свободата, Санчо, е велико нещо.
Някой да ми възрази?



Тема аз не :))))нови [re: ъ]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано10.10.03 16:03



определено не се каня да ти възразявам ;)))

Баси. Като си спомня, че точно по същото време миналата година излизането ми с приятели на бира се съпровождаше от безумни неприятности след това...



Тема Re: аз не :))))нови [re: Hell]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 16:11



В деня, в който се разведох, баси, танцувах и пях, вервай ми, такова щастие и лекота не се забравят.
И тая одврат - сватбата с измислените ритуали и плюскането, просто ми приличаше на погребална церемония.
Всяка нервна клетка, загубена по повод развода, регенерира хилядократно по време на свободното съществуване.




Тема И аз - не!нови [re: Hell]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано10.10.03 16:24



Мдааа, хубяво е да знаеш, че ако седнеш с жена, която не е съпругата ти, после няма да има скандал.

Че, то кво беше преди??? Затова, че съм погледнал продавачката - скандал! Затова, че някаква си на улицата ме погледнала - разпит до зори коя е тая?

Това, че като сме се оженили тя е била девствена, а аз - не, е основание за изтощителен нощен разпит, повтарящ се през ден!

Смъртен грях било да се движа стотина метра с колежката си след работа, защото ни съвпаднали пътищата....

Абе, до сутринта мога да ви ги приказвам такива. Бедна ви е фантазията да предположите всичко...

Чао! По-здрави!



Тема Re: И аз - не!нови [re: ASSASSlN]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано10.10.03 18:18



Екстрите са безбройно повече, шефе:)
Впрочем, тва за хорото го казах, щото никога повече не ми се е случвало, дойде ми отвътре - изконно, българско - баси, беше велико - като полет над кукувиче гнездо.
Не на тъпия досаден скучен гаден договор, наречен брак!
Nеэеи повече!
И който е тръгнал да се тръшка, просто не бива да го прави.
Тва е стахът от свободата, ще мине.
Насладете й се!!!!!!!!
Засега чао, готини!




Тема Re: Пич,нови [re: Pocu]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано11.10.03 09:34



Не си падам по тъжните обсъждания на минали неща и по ровенето в подробности.
Гот ми е, че си имам всичко - и нямам обвързаности, които не желая.
Ти обърна темата по много фин начин, това е много дълбоко и вярно, което казваш.
Когато си с неподходящия човек, и хубавите нещо ти изглеждат грозни - чудесно казано.
А когато става дума за брак, нещата придобиват формата на пирамида - когато си с неподходящата рода, семейство, клан - както и скаш го наречи. Защото най-обременяващото в брака като институция е клановата обвързаност.
Хубаво, ако имаш проблеми само с индивида, но адски се скапват нещата, когато проблемите са с цяла сребърна и т. н. линия на клан, който ти е чужд.



Тема Много хубаво казано!нови [re: Pocu]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано11.10.03 10:05



Не че институцията брак, е съвсем без значение, но когато връзката загние отвътре, това като черна дупка изкривява ЦЕЛИЯ свят около нас...

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Така енови [re: Pocu]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 14:28



Басирам се, че тя няма да пита сина си. Защото голяма работа е ореолът на съвършената майка.




Тема Re: Така енови [re: ъ]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано12.10.03 21:50



Точно така - няма да посмее да разпитва сина си, защото това неизбежно ще прозвучи като упрек.
Все пак, аз лично мисля, че е за предпочитане родата да се интересува, какво става при развод, от това да не се интересува изобщо - особено, ако се налага да се вземе страна или да се защитят интересите на децата..

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Така енови [re: Mama Netty]  
Авторъ (Нерегистриран)
Публикувано13.10.03 10:48



Абсолютише - да.
Но без преигравания и прекалявания, мисля, че не си против доуточнението.





Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.