Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема 6te sajaliavam liнови  
АвторLalentze (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 09:10



Smiatam da se razveda.Ima momenti v koito naistina ne izdarjam.Laji,kasno pribirane v kashti ,gadni rodnini ot negova strana.

No znam che posle shte e po trudno.Nai malkoto -materialno.Zashtoto tova govedo majat mi ima pari.A az -ne.
No go mrazia.

Tova koeto me spira,sa detzata.Kak shte se spravia sama?Niama koi da mi pomaga.

I nai gadnoto:6te prodalja da go vijdam.I da stradam kato go znam che e s liubovnitza naprimer. Nali triabva da gi vzima pri sebe si vsiaka vtora sedmitza?

Ako mojesh da go izhvarlia ot jivota si--znam che shtiah da go zabravia za edin mesetz.I da se opraviam i bez parite mu.

NO TAKA? strah mi e .Daite mi kuraj,molia vi.



Тема То кураж лесно се дава [re: Lalentze]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано18.09.03 11:40



Акъли много лесно могат да се раздават, ама само психически могат да ти помогнат.

Колко годишни са децата?

Никой не може да знае подробностите на проблемите ви, та да ти даде ясна и точна рецепта.

Пробвала ли си да обградиш мъжа си с БЕЗРАЗЛИЧИЕ ? Усмихни се! Надживей болката!

Имал бил любовница. Много важно! Ти пък имаш деца. Това вече е важно! Много е важно даже.

Лъжел бил! Ми, що лъже? Защото го питаш, затова! А, защо го питаш, като знаеш истината? Искаш да си признае? Дори да си признае - какво от това?

Престани да го питаш каквото и да било и ща престане да лъже.

Казваш

Tova koeto me spira,sa detzata.Kak shte se spravia sama?Niama koi da mi pomaga.

А сега кой ти помага? Ако са гадните роднини, положението наистина е гадно. Не можеш ли да стискаш зъби и да ги изтърпиш? Накак си да си изключваш слуха, когато дрънкат глупости? Възможно ли е НАРОЧНО да ти лазят по нервите или са си простаци по рождение?

Абе, я се издигни НАД човешката простотия! Яааа, като Господ погледни всичко ОТГОРЕ!

Я се усмихни!


Редактирано от ASSASSlN на 18.09.03 15:55.



Тема Merci,l'Assacinнови [re: ASSASSlN]  
АвторLalentze (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 12:01



Otdavna ne biah chela neshto tolkova hubavo.Naistina mi pomogna i me razveseli

Blagodaria ti,za humora,realizma i filosovskia pogled.

Mnogo mi haresa i tova:"Mi zashto laje? Zashtoto go pitash.Spri da go pitash i niama da te laje"
Mnogo si prav.I naistina mi stana drago da go procheta.



Тема Тъй, янови [re: Lalentze]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано18.09.03 12:22



Ааааа, ще си тровиш нервите! Откъде накъде? Че животът е само един, годинките се търкалят бързо.

Хе-хе-хееееееее. Един случай много ми харесва.

Услужливи клюкари докладвали на една госпожа, че мъжа й бил имал любовница. Тя, обаче, направо разочаровала цялото квартално обществено мнение с думите си

- То пък една любовницаааааа. Джофра! Я глей нормалниге мъже какви готини мацета имат за любовници. Мойто мъжле пак показва лош вкус. Всичките му работи са такива.


Хе-хе-хеееееее! Харесва ми! Много е готино, нали?



Тема Re: 6te sajaliavam liнови [re: Lalentze]  
Автор Kpeйз ()
Публикувано18.09.03 12:46



Приличаш ми на една позната.
За един проблем обаче никога не е виновен само единият. И двамата имат вина. И за това всеки трябва да извърви своят път към другия, ако искат да съществуват заедно.
Ако не сте готови да го извървите, то явно пътищата трябва да се разделят.



Тема Има една световно известнанови [re: Lalentze]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано18.09.03 13:40



приказка:
Вярвайте си, защото ще започнете да се съмнявате един в друг. После ще започнете да се следите и най-сетне ще се хванете... - Кумовете трябваше да ви я кажат още на сватбата. Тя е много важна.
И аз мразя да питам, защото знам, че жените много лъжат. Ако има нещо да ми каже - тя сама ще дойде да ми го каже. Ама защо да питам, като знам, че жената не различава истината от лъжата. Да не съм мазохист!
Защо си допуснала той да има пари - а ти не? За какво си му жена като не знаеш как да го муфтиш? Май наистина трябва да минеш курс по женски характер или при кумата или при някоя квартална дружка. Защото аз пък съм останал с впечатлението, че вие - жените - много ги умеете тези неща: да въртите мъжките пари.
Другото ти го е написал Асасин-ът - прочети го внимателно!
Защо си допуснала да намразиш мъжа си? Може би му го показваш и той затова те отбягва... Кой обича омразата? (Я си помисли дали ти не си го хвърлила с това направо в обятията на другите жени!) И какво всъщност искаш от него? Дала си пространство за омразата - ама тя се изписва и на лицето... Да не би да си от тези жени, които се изразяват ултимативно - не умееш да говориш с равен тон, а по-скоро с повече реторически, отколкото логически аргументи (сиреч на висок глас).

Във всеки случай, като ти прочетох темичката - първото, което си помислих, беше: тая какво си мисли? Че ще намери идеален мъж ли? По-лесно е да мразим, отколкото да умее да обичаме. Но лесно щастие няма - най-малко в брака.

Редактирано от Stefan на 18.09.03 13:45.



Тема Re: 6te sajaliavam liнови [re: Lalentze]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано18.09.03 13:51



Да изхвърлиш някого от живота си не означава непременно да не го виждаш и чуваш. Пък и при развод, от който има деца, това не бива да се получава.
И къде си тръгнала да изхвърляш план А, като нямаш план Б.

                  


Тема Re: Тъй, янови [re: ASSASSlN]  
Автор magnet (лято)
Публикувано18.09.03 13:51




преди две години време. аз и мъжа ми сме разделени от година и той си има любовница. мадамата няма нищо общо с нашата раздяла. аз я приемам нормално и явно това се е отразило и на децата ни, които като ходят при баща си общуват естествено и с нея.
та в тази ситуация в къщи идва моя близка приятелка, която току що е хванала мъжа си в изневяра. като отишла да проявява снимките от семейния фотоапарат на последните кадри от лентата били снимки на любовницата. та говорим си ние с нея, тя ми плаче на рамото(и буквално , и преносно) и в този момент в стаята влиза дъщеря ми. хваща оставената на масата снимка, мята й един бърз, небрежен поглед, мимоходом казва "ХМ, НАШАТА ЛЮБОВНИЦА Е ПО-ХУБАВА ОТ ВАШАТА!" и излиза.
споглеждаме се с приятелката ми избухваме в луд кикот, който изтри всичките й сълзи.



Тема Re: 6te sajaliavam liнови [re: Lalentze]  
Авторduda (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 14:28



А ти защо не помислиш за някоя душевна терапия, за да се почувстваш по-добре след като не ти стиска да се разведеш като например и ти да си намериш любовник. Много е подмладяващо. Игледай да е по-готин от този на съседката !!!



Тема Re: 6te sajaliavam liнови [re: Lalentze]  
Автор plamache (myjdukashto)
Публикувано18.09.03 14:36



privet milo,
cheteiki te se vijdam - sebe si predi poveche ot dve godini...
... ima li treti mejdu dvamata - i to jena - podoben izhod e napravo standarten statisticheski. Za razlika ot tvoija obache, syzdatelja na detenceto mi njama i pari ... taka che opravdanieto, koeto ti vse pak namirash sega za sedeneto si pri tatkoto na decata si az go njamah...
kato ne ti se shte da go vijdash - mi, mi vyzpolzvai se ot systoijatelnostta mu - vzemi si otpusk, ostavi dechicata na baba im ili na njakoi koito sreshtu chast ot parite na mizernika da se griji za tjah pochti tolkova dobre kolkoto i ti bi, i zamini da vidish sviat - pohodi ... taka shte se razseesh i mislja bi mogla da vzemesh pravilnoto reshenie...
ot sydbata si ne mojesh da izbjagash - ne se i opitvai, misli si che vinagi gospod zatryshvaiki vrata otvarja prozorec... i byrzai bavno - neshtata nikoga ne se sluchvat izvyn vremeto si...
ako dechicata sa dostatychno golemi - mojesh da im objasnish za kakvo stava vypros - estestveno syvsem obektivno i bez da davash ocenki - za da ne bydesh obvinena v manipulacia... ako sa mynichki - prosto im go spesti zasega - i bez tova ne si gotova s kakvoto i da e reshenie ...
ta taka - mnogo izpisah... ama mai osnovnoto deto mi se shteshe da kaja e da si pokajesh na sebe si che se obichash - pyk i zashto da ne e za smetka na tatkoto na decata ti ... obichaiki se shte privlichash obich i polojitelna nastroika kym sebe si ...
pyk toi - neka si byde s liubovnicata, zabravi za nego - toi da ne bi da te misli i syobrazjava planovete i jivota si s drug osven sys sobstvenoto si ego ...
ta tva e - izjivjala sym go ... mislja che vse oshte go izjivjavam na momenti - trudno e... ama ... moje bi e poredoto izpitanie, koeto shte te napravi po-silna,

ne byrzai da reshavash kakvoto i da e - gledai da se vyzpolzvash ot situacijata edinstveno misleiki za sebe si ... decata shte si go imat za bashta, ako toi go iska, ako ne - po dobre bez takyv, otkolkoto s takyv primer ...

obichai se




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.