Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Тъй, янови [re: magnet]  
Автор kopche (добро)
Публикувано18.09.03 14:46



Хехе, това беше много свежо!



Тема magnet, целуни дъщеря си от меннови [re: magnet]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано18.09.03 15:35



Супер е постъпила, да ти е жива и здрава!

Пък на твойта приятелка й кажи, че може да му скрои на неверника невероятни номера, вместо да се терзае и реве. Била е в шокова ситуация и не е можела да мисли.

Първото, дето ми идва на акъло е да му рече в подходящ момент

- Мъжо, като си се разгонил толкова, да ти помогнем двете с твоята любовница. Да направим тройка! Ние двете и ти в спалнята. Да те облекчим. Ама, дали ще се съгласи твоята изгора?

------------

Ще се съгласи, ама - друг път! То, първо той няма да се съгласи!

Редактирано от ASSASSlN на 18.09.03 15:38.



Тема Лаленце бе!нови [re: Lalentze]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано18.09.03 18:01



Какво значение има бившия ти съпруг ще си има ли любовница след като се разделите или не?!
Ти нали също ще си свободна?
Реално погледнато и за него може да не е удоволствие да вижда друг мъж в къщата ти, като идва за децата, но рано или късно и това може да стане.
Така че да не ти пука за чуждите мъже (и жени).

Колкото до материалната страна на въпроса - обмисли го добре. И преди да действаш (ако изобщо вземеш такова решение) първо се подсигури добре. Не разчитай, че съда ще ти присъди жилището, колата и чушкопека... и не разчитай на по-голяма от минималната издръжка за децата. Опитай се да събереш пари поне за няколко месеца напред. Спестявай :)
Ако мъжа ти се чувства гузен, можеш да използваш ситуацията и да се опиташ с някакъв собствен бизнес... с негови капитали :)))) Без угризения за това, после и без това ще му върнеш жеста, като не му създаваш грижи и излишни разходи. Важното е да си самостоятелна и да разчиташ на себе си... тогава няма да има защо да се плашиш и да съжаляваш :)

Иначе решението ти си го вземаш и последствията са за теб. И за децата... но понеже на тях ще гледаш да спестяваш неприятностите - значи всичко ще е на твоята глава.



Тема Re: Тъй, янови [re: magnet]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано20.09.03 11:16



А нашата е грознаааааа



Тема Re: 6te sajaliavam liнови [re: Lalentze]  
Автор erika (kysokoska)
Публикувано20.09.03 11:25



Ти и сега съжаляваш...Sorry, ама съвети не са ти нужни, а пари



Тема Ха! Ама той нали си я харесва!нови [re: erika]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано20.09.03 13:41




Тя и Камила е голяма маймуна в сравнение с принцеса Даяна - ама на - виж: Принц Чарлз цял живот си я харесва. А пък това харесването трудно се обяснява - даже никак...
На теб ако някой ти каже, че си грозна, нали ще ти мине покрай ушите? Ще си кажеш: пука ми! - друг все ще ме хареса. Та така и с вашата любовница - грозна ама - обичана, т.е. - победителка!

Понякога трябва да си признаваме и пораженията, нали Ерика?

Редактирано от Stefan на 20.09.03 13:43.



Тема Re: Лаленце бе!нови [re: Hell]  
АвторLalentze (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 09:36



Kakvi svejari ste samo!

Niamate predstava kolko mi pomagate v momenta.Naistina poniakoga oblatzite sa tolkova gasti ,che chovek zabravia fakta che NEBETO si go ima vse oshte.A vsashtost vsichko e tolkova otnositelno:koi spomena Diana?Nali mnogo e stradala ot vrazkata na Charles s Kamila.I za kakvo???? Vmesto da si gleda jivota,i Nebeto toest da si kazvashe "Mainata mu,az sam tolkoz mlada,gotina,hubava,imam dve chudesni momcheta,harcha parite na tapoto mu krasko semeistvo kakto mi e kef,kakvo da si trovia jivota s taia kranta Kamila??????Kamila e prosto edin Oblak,koito shte se razsee a Nebeto edin den shte bade po sinoi ot lazur i niama nachin da ne greine slantze.Jivotat e tolkova kratak!!"
Diana veche chetvarta godina ia niama,i kato si pomislish,za kakvo sa i bili tezi stradania?Utre moje i nas da ni niama.

Blagodaria vi i za savetite,naistina nai loshoto e da deistvash nepodgotven,bez plan B i voden ot loshi emotzii.Triaba da si go povtariam,da vi preprochitamdori,zashtoto priatelite mi sa daleche i da ne ostaviam na bolkata i naranenata gordost da me zaslepiava i razrushava.

Blagodaria na vsichki!



Тема Яааа, можела си и да се усмихваш, а?нови [re: Lalentze]  
Автор ASSASSlNМодератор (ветеран)
Публикувано22.09.03 11:48



Брееей, видя ли чудото колко лесно става? Престана ли вече да го питаш оня? Ама, да не вземе да дойде времето да те попита, защо не го питаш? Хм, ще вземе да се разсърди, че не му обръщаш внимание. Хм, ядосвай го отвреме-навреме, че да се чувства обичан мъж.

Беше ми омръзнала да те гледам как вървиш с наведена глава и плочките на тротоара да броиш, като че ли се каниш да ги приватизираш.

Ми, не се продават, бре, жено! Общинска собственост са!



Тема Браво!нови [re: Lalentze]  
Автор Mama NettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.09.03 20:06



Хубав постинг. И мен ме утеши...също. И ми даде идея за друга тема.
Благодаря ти.

Qui scribit, bis legit.


Тема не мисля, че ще съжалявашнови [re: Lalentze]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано27.09.03 17:11



трябва да се махнеш имаш право на щастие и свобода не си длъжна да търпиш , а за парите при развод трябва да плаща издръжка.
Сложно е всичко, но не е невъзможно, нали?

...to paradise with pleasure haunted by fear.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.