Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:59 16.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Обичам секса! Причина ли е за разводнови  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 12:51



Чета какви ли не мнения разни, на някакви мъже, или по-скоро мъжленца, хленчещи непрекъснато за това или за онова.
Нека ви кажа, че и аз имам един такъв в къщи. Обичам го, обаче му изневерявам... защо ли? защото ме чука веднъж месечно!
На мен не ми стига, обичам секса, не чувствата а просто секса, лашкането! Той не ми го дава.
Е, разбра че му кръшкам и развод та развод. Казах му го в очите! Искам те поне 3 пъти седмично и няма да помисля за друг мъж.
"Толкова ли е важно това за теб" ме пита,
Е важно е. И едно му казах, не ме ли задоволява ще продължавам, че се чукам, ще се еба защото ГО ОБИЧАМ!!
Едно нещо обаче не ми дава мира... ако се разведем ще кажат, ето, курва беше и разби семейството. защо никой не се опита на мое място да застане да видите какво е кур от великден на коледа, с извинение.
Затова си мисля, че вината за развода наистина е винаги в жената, като си взех преди години такъв мухльо сега затова съм на тоя хал.

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за разводнови [re: Илиaнa]  
АвторKamelia (Нерегистриран)
Публикувано08.09.03 13:02



prava si.
a toi zashto ne iska po-chesto?



Тема Защо ли?нови [re: Kamelia]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 13:06



вечните оправдания, уморен съм, не сега и незнам какво!
важното е, че просто не ме задоволява!
Поне да правехме френска любов по-често... пък за анален секс да не говорин, не иска и да чуе, било "мръсно".
Както и да е... вече съм отчаяна!

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за разводнови [re: Илиaнa]  
Автор Paзвeдeн c Дeцa (PhD)
Публикувано08.09.03 13:06



А вие опитахте ли се да разпалите неговата страст. Може пък човекът да се скапва от работа, за да може да ви осигури нормално съществуване. Може би има нужда да му вдъхнете малко самочувствие.
А Вие удовлетворена ли се чувствате, когато мърсувате с чужди мъже.Наистина, не мога да разбера жени като вас.

Толкова ли е трудно да сте достойни хора


Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за развод [re: Илиaнa]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано08.09.03 13:16



Как те хвана?



Тема Как [re: Green light]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 13:23



От приказливи мъже.
Естествено не и на калъп, не бих си позволила да мърся леглото с което спим двамата. Все пак ми е съпруг когото уважавам.

София е малка, а мъжете имат удивителната способност да се хвалят след всеки полов акт!

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема Господине с децата [re: Paзвeдeн c Дeцa]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 13:32



Едва ли има мъж, който би се удържал при всичко, което правя.
Не мислете, че не съм опитала всячески.
не желая просто да се впускам в подробности, но в повечето случаи напразно.

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема Добре, де, какво искаш? [re: Илиaнa]  
Автор ASSASSlN (ветеран)
Публикувано08.09.03 13:45



- Искаш да се развеждаш поради липса на секс?

или

- Питаш дали липсата на секс може да бъде юридическа причина за развод?

или

- Да продължаваш ли да търси секс извън семейството, без да търсиш развод?



Тема Не искам развод! [re: ASSASSlN]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 14:17



Искам да получавам секс от мъжа си!
като не ми го дава ИМАМ право да го получа как си го намеря!

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема И аз го обичам и аз [re: Илиaнa]  
Автор Cлaдkaтa Aни (сладурана)
Публикувано08.09.03 14:18



Виж скъпа усещам, че имаме много общи допирни точки с тебе...какъв е тоя смотан мъж който имаш?? Само един път в месеца хах , ми и аз не бих издържала, не си ли задоволена как да живееш с този простак. Аз ако бях на твое място и аз щях да му изневерявам, щом не ти дава това което искаш можеш да си го вземеш от друг...мъже има много той за какъв се мисли, че е единствен ли?
И виж мила, да не ти пука какво казват другите и мен много пъти са ме обиждали на тая тема но просто не трябва да ти пука от това какво ще кажат другите, така че прави това което ти харесва докато си млада , после няма да имаш тая възможност




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.