Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема До мърмораните в клуба -нови  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано10.09.03 14:02



малка препратка към класиците на женския (и мъжкия) морал:

Не отегчавай хората с проблемите си.
Когато те попитат как си, отгвори:
"Прекрасно, както никога досега."
Когато те попитат: "Как вървят работите ти?"
кажи: "Отлично, по-добре от всеки друг път."


H.Jackson Brown, JR. "Life's Little Instruction Book" Nashville, Tennessee, 1991
-314-

P.S. Момичета, клубът няма да ви помогне нито да станете по-добри, нито по-красиви, нито да се отървете от лошия навик вечно да мърморите и оплаквате (особено в работно време). Нито да се харесвате повече на мъжете.
P.P.S. Фукла, благодаря ти, че махна бана (сама разбра, че не съм от тези, които се молят за прошка) - той ще тежи на съвестта на тези, които ме уредиха за него - и на съвестта на децата им.



Тема Re: До мърмораните в клуба -нови [re: Stefan]  
Автор Marina (стегната)
Публикувано10.09.03 14:04



За мърморковците отделна тема ли ще пуснеш?



Тема Re: До мърмораните в клуба -нови [re: Stefan]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано10.09.03 14:05



Лайно рядко, а посмей да кажеш, че не си молил да ти го махат



Тема Не съм молил -нови [re: нoвakoв]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано10.09.03 14:10



попитай Фукла - тя ще ти каже! Даже й казах да не го маха, защото принципно не се разбрахме с нея. Нито се моля някому, нито съм умрял за шибаните клубове... Все пак съм от Бургас - ние тези неща не ги познаваме (униженията, де!) - нали знаеш, че Бургас е единственият небългарски град, той е космополитен.
Аз, разбира се, пак можех да си вляза в клубовете - като сложа proxy-то и влизам одма!!! - нали ме банват по IP-то (ама ти си просто момче, не ги разбираш тези неща) - попитай някой батко или кака да ти ги обясни. Тук нещата опират до достойнство, синко - ама ти и тая дума не си я чувал - вие, у Варна - не я употребявате май?



Тема Поненови [re: Stefan]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано10.09.03 14:11



махни снимката на детето бе, нещастник!
Криеш се зад нея, щото иначе досега мониторите на половината клуб да са се размазали от плюнките дето ще хвърчат по твоя ник!



Тема Те не сенови [re: Marina]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано10.09.03 14:11



различават от мърмораните, освен по това, което им е между краката...



Тема Щотнови [re: Stefan]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано10.09.03 14:14



не си умрял за клубовете, затова ше си счупиш краката да пускаш теми навсякъде, нъл тъй лайно достойно



Тема Re: Не съм молил -нови [re: Stefan]  
АвторKиpo Биka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 14:14



Аре, Стефак, идвай да пишеш тук, че нема купон без тебе. То си жива трагедия. Един пише, други го трие, трети му благодари, че трие и така от два дена насам. Зациклила е работата, види се.



Тема Вие дваматанови [re: Smile]  
Автор Stefan (хич ме няма)
Публикувано10.09.03 14:19



с бозавия стихоплетец брат и сестра ли сте?
То същото е до теб, Усмивке - ето

.
Ти забрави как позорно те изгониха от клуба на майките - даже с тази, която искаше да те измести от модераторството, сега си махате с ръчичка срещу Стефан - колко по-ниско да паднете вие, жените, в завистта и омразата си...

Дъщеря ми е моя дъщеря и е част от мен - моето второ аз - ама на теб не ти изнася, защото е прекрасна... Тя ми носи много радост и ми дава сила срещу боклуците!!! Покажи си ти децата, да те видим колко струваш!



Тема Re: Не съм молил -нови [re: Kиpo Биka]  
Автор Пeшo (Пешеф)
Публикувано10.09.03 14:21



нема апиеме с тебе деба то сее видело.
се од другата старна на барикадата си тураш газа.
што тека.

аре неме карай аси мислим че ити си говно като тоа боргаски тумбаг.

очарован сам като поберитет от парва сфирка само каде вече не сам



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.