Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Знаете ли кое ме вбесяванови  
Автор ФEMИHИCTKA (strong woman)
Публикувано07.09.03 02:56



ето след поредното женско парти в събота вечер се връщам в къщи и си мисля, че най-после някое създание от този клуб е просветнало истината за мъжете, че са гадни използвачи, а то се случва точно обратното. Идват още женски офце. Слепи и стадни. Добитък, говеда.
Ужасявам се при гледката на жените, които са се примилили с тяхната съдба - ВЕЧНО ДА СА ВТОРИ. Вечно да мият чинии, перат чорапи и да бъдат насилствани да правят секс, само за да задоволяват ужасните си съпрузи. Да се събуждат с мисълта само и само съпругът им да не ги пребия, шефа им да не ги изнасили или в трамвая да не ги обарват. СТАНЕТЕ!! НЕКА И ВАШИЯ ГЛАС СЕ ЧУЕ.
Ние вече не бива да сме прости мравки. Нашата държава се превърна от България в Мъжкария. Нека нашия извор на знание бъде - Женската академия. А нашата вярност във правата на жените Е НАШАТА ЧЕСТ!!!

Нищо не е по-красиво от женската душа!


Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор Octavia (пролетарий)
Публикувано07.09.03 03:01



Ти яко се забавляваш, като ти се връзват, нали?

Aledar~


Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано07.09.03 08:18



Ох, миличката!
Дано си успяла да заспиш малко успокоена, а не ужасена!
Утре като поизтрезнееш, ще ти е по-добре!



Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор Лили Ивaнoвa (непознат)
Публикувано07.09.03 10:55



ох, а пък аз никога не съм била на женско парти, ходих преди на няколко банкета в службата и това е. Винаги ми ставаше тъжно като гледак как другите танцуват и се забавляват, а аз стоя настрани и чакам нещо да се случи.



Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор Birdy (птица проклета)
Публикувано07.09.03 15:43



Аз и в друга тема те питах, ама не ми отговори, та и тук да попитам. Ако се залюбя с пищна лесбийка чорапите сами ли ще се перат и чиниите сами ли ще се мият?
Да се ориентирам докато е време да се метна на врата на някоя убавица




Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано07.09.03 16:36



Фемина, та черпя един СРЕДЕЦ, м?



Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор svetlinus (додофил)
Публикувано07.09.03 16:42



Знам кое те вбесява
Това, че си се родила



Тема Re: Знаете ли кое ме вбесяванови [re: ФEMИHИCTKA]  
Автор Mickey ! ()
Публикувано07.09.03 17:02



Мисля,че малко попрекаляваш в преценките си спрямо мъжете.
Не всички са лоши и безскрупулни,не всички гледат на партньорката си като на предмет разбираш ли ? Според мене проблема е главно във вас жените защото сте комплексирани от тази роля за която говориш ти-ВЕЧНО ДА СИ ВТОРИ и ви е яд на мъжете !
Аз за това предпочитам да бъда с мъж ,а не с жена

<<<Everything I do ,I do it for you !>>>


Тема Re: Знаете ли кое ме вбесява [re: Birdy]  
Автор Aл Бънди (пич)
Публикувано07.09.03 17:06



хаха, верно :)) сигурно тая пачавра като носи едни чорапи два дена ги изхвърля и си купува нови, защото и е под достойнството да ги пере А какви чинии? Ти да не мислиш, че си готви? Сигурно яде в МакДоналдс...

.
писна ми!


Тема Re: Знаете ли кое ме вбесява [re: Aл Бънди]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано07.09.03 17:10



Тъй де ! Като в оня виц... дето един отишъл в Париж и решил да опита френската кухня. Като се върнал споделил с приятели " Е, кво толкова и хвалят на тая френска кухня, МакДоналдс като Макдоналдс..."

Редактирано от нoвakoв на 07.09.03 17:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.