Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за разводнови [re: Kamelia]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 17:00



Ми мърсува я!

Ти как би го нарекла, ако мъж ти кръшкаше?



Тема Re: Не искам развод!нови [re: Илиaнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 17:14



А мъж ти - да ти бие шута .



Тема Re: Догадки....нови [re: Илиaнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 17:25



Като си голяма и печена, какво дириш тука? Оправяй се сама...



Тема Re: Има друг вариант!нови [re: Илиaнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 17:31



Отново показваш колко си примитивна...

По-горното е 100% вярно. И най-големия дървар ще те изработи.



Тема Re: Догадки....нови [re: Илиaнa]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 21:45



Ti kato si tolkova goliama kakichko kak taka ne znaes che maj koito e siguren che si se chukala s niakoi drug sastia den naprimer ne bi te chukal i teb daje moje da zagubi jelanie da te chuka vaobste.I az ne bih te chukal v takav sluchai.Ti kat si tolkova goliama kak ne znais kak da vazbudis edin maj che da ne mojes da go nakaras da te chuka pone 2-3 pati v sedmitzata.Ili toia maj e tolkova za oplakvane che da ne mu stava ili ti si tolkova otvratitelna che da ne mojes da go nakaras da te pojelae.Pri vsichki sluchai ima nesto sbarkano i v tebe.Da go znaes.
Moje da si kurva no da ne si tolkova lesna ama i trudnata kurva si ostava kurva.
A ne vsichki maje si padat po kurvi.Daje i jenenite maje.



Тема Re: Типично по мъжкинови [re: Илиaнa]  
Авторmilmink (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 13:49



Мисля че си права. Аз съм мъж и аз наскоро се разведох. Трябва да действаш по-решително . Бий му дузпата и толкова.



Тема karpatski valtziнови [re: Илиaнa]  
АвторBlagoi (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 01:13



Iteresno sto ne mu se ebe na choveka?



Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за разводнови [re: Илиaнa]  
АвторBeceлa (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 19:19



скъпа ти си една нещастна жена защото изобщо не си наясно с това що е секс
освен това сигурно никога не си обичала мъжа си, а и тези с които се "чукаш"(използвам твоят речник защото е по-подходящ в случая),
причината да се чувстваш незадоволена е в теб, и количеството няма да ти донесе така необходимото качество, докато не проумееш, че секса е тайнство, създаване на живот, връх на любовта м/у двама души, творчество, игра повече на чувствата и на въображението, сливане на душите на двама души, отколкото физически акт
аз съвсем не съм противник на секса за удоволствие и разнообразието му, напротив, но когато ги има налице всички тези условия по-горе всичко си идва само, няма нужда да казваш или да искаш нещо от някого
жал ми е за теб
за теб секса наистина е само лашкане и съпруга ти е абсолютно прав да не иска да го прави с теб
жал ми е и за него
направих си труда да изчета обясненията ти и на моменти ми се повръщаше
нима е възможно за такова красиво нещо каквото е секса да се говори така просташки



Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за разводнови [re: Beceлa]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 18:31



Напълно съм съгласна и заставам зад всяка една дума казана от Весела.
Любовта и съвместният живот с човек , когото истински обичаш са много , много повече от елементарна физиология .....
Илиана - пожелавам ти искрено да откриеш ЛЮБОВТА някой ден и тогава вярвам всичко за теб ще стои по различен начин.
Колкото до твоят брак - на практика той явно не съществува и е по-добре да бъде прекратен , колкото и да е болезнено и за двамата.



Тема Re: Обичам секса! Причина ли е за развод [re: Beceлa]  
АвторAngel (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 19:49



Bravo!Naistina dobre go kaza.Tochno i na myasto!Napalno sam saglasen s teb!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.