Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 27.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Оф айденови [re: Apнoлд Швapцeнerep]  
Автор Paзвeдeн c Дeцa (PhD)
Публикувано08.09.03 17:20



А не може ли да има повече уважение между хората тук. Сигурен съм, че ако всички в този клуб седяхме на една маса, едва ли щяха да се чуват такива реплики, каквито сме принудени да четем тук.
Аз в момента наистина не съм много добре настроен към жените. Но в крайна сметка гледам да запазя това дълбоко в дебрите на собствената си душа

Толкова ли е трудно да сте достойни хора


Тема Лили, и аз не одобрявам, повярвай ми!нови [re: Лили Ивaнoвa]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 17:22



Повярвай ми, толкова често оставам сама и плача и се мразя за това, което върша.
Но ти, като жена непознала върховната наслада на секса не очаквам да ме разбереш. Не желая да причинявам болка на съпруга си, затова не му натяквам, не го мъча, а му помагам както мога.
Но ако веднъж разбереш какво е да те залеят 5-6 оргазма един след друг, да потънеш в океана на удоволствието, и да познаеш насладата от секса, повярвам ми ще се обурнаеш назад и ще разбереш че си живяла за нищо. Ще разбереш какво си изпуснала!
Един съвет от мен - духовната връзка е за цял живот - нея можеш да я имаш и на 50 и на 60 и на 70 години. Със сексът не е така. Граби от живота докато можеш, после ще е късно да върнеш часовника назад!

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема Re: Лили, и аз не одобрявам, повярвай ми!нови [re: Илиaнa]  
Автор Лили Ивaнoвa (новак)
Публикувано08.09.03 17:34



Илиана, виждам че си чувствителна жена, акто мен и наистина се измучваш от положението, в което се намираш. Мисля, че ти имаш нужда от нещо по различно от бурни сексуални преживявания, защото очевидно изневерите не могат да ти осигурят душевна хармония и те карат да се чувстваш омърсена. Ти се нуждаеш от спокоен и сигурен семеен живот, от силен мъж до себе си, който ще те изпълва с уважение и доверие и на само на когото ще искаш да отдадеш тялото си. Нека то бъде награда само за твоя съпруг, за това че те обича и е винаги до теб.



Тема Ох незнамнови [re: Лили Ивaнoвa]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано08.09.03 17:44



ще се радвам ако намеря нещо, което да ме накара да забравя за секса, за състоянието, което изпадам, когато се любя!
може би ако имам деца бих живяла по друг начин.
Но скъпа Лили децата се правят със любов но и със секс. Опитвам се да забременея но отново съпругът ми е пречка. Не иска да ме заполоди докато не се увери, че мога да живея месеци без секс. А това е толкова трудно.
Виждам че и ти имаш своето страдание и се надявам, че можем да се видим.

Може да съм курва, но не съм лесна!


Тема Духовноста е за по възрастнитенови [re: Лили Ивaнoвa]  
Автор Cлaдkaтa Aни (сладурана)
Публикувано08.09.03 17:54



Какъв духовен контакт търсиш, за тебе може да, но за мен това по скоро е второстепено, в една връзка секса е много важен и ако го няма, то следва връзката да се разпадне...



Тема Re: Духовноста е за по възрастнитенови [re: Cлaдkaтa Aни]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано08.09.03 18:20



ако освен секса има и чукане духовната връзка се заздравява



Тема Може да е, малконови [re: akulcho]  
Автор Mama Netty (блондинка)
Публикувано08.09.03 20:44



вулгарно, но и аз , в случая , съм склонна да мисля като теб.

Qui scribit, bis legit.


Тема Re: Духовноста е за по възрастнитенови [re: MG42]  
Автор Cлaдkaтa Aни (сладурана)
Публикувано09.09.03 01:11



Е то чукането спада към секса



Тема Re: Духовноста е за по възрастнитенови [re: Cлaдkaтa Aни]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано09.09.03 09:50



Не е така ..
Българският МЪж не прави секс той чука:)) и е**
/пожелавам ти да го разбереш час по скоро/ :)))))))))))



Тема Мила Ани... [re: Cлaдkaтa Aни]  
Автор Илиaнa (коловатка)
Публикувано09.09.03 10:28



Мисля, че ти ме разбираш най-добре от всички.
Все пак сексът се оказва в основата на нещата.

Може да съм курва, но не съм лесна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.