Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:22 01.07.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови  
Автор petjapetja ()
Публикувано08.07.00 14:17



ето къплет от песен мна ЪПСУРТ> да ти го туря във устата и във путката космата,майкати да еба скаъай бърза на кревата . За тръбатаа ми се дръж само тя ще те спаси когато се удавиж в белите води.Искам да си с мен ,всеки шибан ден и неискам никога да се разделяш с мпят ълиен.Няма правилаа такава е играта пий воадата направо от ъешмата. ПЕСЕНТЯА СЕ КАЗВА " ХВАНИ МЕ ЗА ТРЪБАТА"

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: petjapetja]  
Автор a tribe called quest ()
Публикувано08.07.00 15:06



xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax P R O P A g A n J a-CITAT "IOVKO ISKAM DA VI KAJA AZ BRUTALNA SLUCHKA S NEKVA IZVRATENA 25 GODISHNA KUCHKA KATO Q VIDQH NA PLAJA S LEDENA BUCHKA DA SI TURKA ZIZITE I DA IM PRAVI SMUCKA OT VEDNUJ MI STANA PALATKATA OPUNAH OT GLEDANE V ZIZITE I DAJE SE SPUNAH SEDNAH DA NEQ I PERDASHKA SI SGUNASH SLEDTOVA Q PREGURNAH VNIMANIE NA GUZA I MAI VUOBSHTE NE OBURNAH I ZARADI NEGO V KUSHTI GNEVNO POVURNAH.. ..ISKAM DA VI KAJA CHE PICHETATA ME KEFAT VSE EDNO DA PRAVISH TI SUS SNOWBOARD QKO MEMFIT CHUVSTVOTO KOETO ME OBZEMA OT MINETI..... UPSURT DA MI QDUT KURA

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: a tribe called quest]  
Автор Yukmouth ()
Публикувано09.07.00 02:39



milo momchence, na tva poslednoto izrechenie kadeto si go napisal mu se vika ZAVIST are leka vecher

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: petjapetja]  
Автор The Creator of Magic ()
Публикувано09.07.00 19:50



Mnogo si negramotna, be, dewoiko. Dano Panchew ne popadne tuka, che shte se pokrie ot sram.

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: The Creator of Magic]  
Автор very_juana ()
Публикувано09.07.00 20:50



za koi Panchev govorish pich? mnoo i e strashen? ne be, seriozno-za onia , za kogoto i az si mislia ili za drugia ot Kneja?

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.п [re: petjapetja]  
Автор very_juana ()
Публикувано09.07.00 20:59



pesenta ne e predstavitelna, predvid che kogato e pravena srednata vuzrast na horizata ot UPSURT e bila okolo 12, 5 godini........inache e shediovur i zenit na mingolskata misul, mnoo iasno

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: The Creator of Magic]  
Автор GG ()
Публикувано09.07.00 22:34



Ako Upsurt sa nai-dobri togava neznam kakvo trjbva da se kage za drugite. Tez upsurt da sa tolkoz smotani. Ot rapar4etata v BG priznavam samo GG, Kubaka i Amnistia. Drugite sa PULEN bokluk.

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: petjapetja]  
Автор Sketch ()
Публикувано10.07.00 00:36



i RAP NACIQ SYSHTO SA QKI EHOO

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: Sketch]  
Автор Da Boss!! ()
Публикувано10.07.00 22:15



A be pisna mi da pischa po taq tema.Zatova scthe vi kaja che kato se vurna drygiq mesetz v BG, az scthe sum nai-velikiqt raper!Xaxaxaxaxaxaxaxa "Kogato si doida, scthe stane djangur az scthe dokaja che sum prosto nai-dobur Scthe si sedna krotko da si piq kafeto ili scthe sum na plaja da si topkam dypeto Eh che e syper kogato si na moreto Dai edna treva da se kacha na nebeto Pichkite krescthqt i izpadat v ekstaz zascthoto znaqt te otlichno koi sum az Tolkova velik, tolkova krasiv vseki znae kolko sum igriv" p.s.Tva sega si suchenih, inache imam 20 syperski teksta, s koito napravo scthe sloja v malkiq si djob vsichki grypi v BG!!!!!Xaxaxaxaxa, Da Boss baby!

Тема Ъпсурт,най-добрата Българска рап група.пнови [re: petjapetja]  
Автор Sketch ()
Публикувано11.07.00 00:03



hahaha


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.