Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 02.07.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Za istinskite fenove!!!!нови  
Автор Yonko ()
Публикувано24.02.00 05:09



What's up MF's?Mnogo se kefa che si imame fen-klybche!Ama takiva schibanqtzi kato toq LuboPenev samo go razvalqt! Kakto i da e, jivota produljava i chernata myzika nabira vse po-golqma skorost!!!Tyk e mqstoto da izkajete svoeto mnenie po slednite vuprosi: Koi e nai-golqmata legenda na Rap-a? Koq e nai-dobrata pesen za vsichki vremena? ( RAP) Koi e legendata v Rn'B myzikata? Koq e nai-dobrata pesen? ( Rn'B) Koi e nai-dobriqt rap-prodytzent? Koi e nai-dobriqt Rn'B-prodytzent? Kvo scthe kajete za Westside vs Eastside?Koq vi e liybimata? Koi e raperut na budesctheto? Koi pravi Rn'B-to na sledvascthiqt vek? Ochakvam otgovori ot vsichki vas, istinskite fenove na nai-gotinata myzika!!!!!Moje i men da me popitate suscthite vuprosi.Az zasega izchakvam vaschite otgovori! See ya' NIGGAZ!

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Sketch ()
Публикувано24.02.00 21:03



hmmm gotino.Shte se probwam da otgoworq:)) 1.2pac&LL COOL J 2.OOO tuka sa mnogo i ne moga da precenq koq e naj-dobrata-za men te sa:"california love","I can`t live without my radio","i`m bad","hit `em up","i ain`t mad atcha","check `yo self","it was a good day","ameriKKKa`s most wanted","keep the head`s ringin'","regulate" 3.za men towa e R.Kelly!No syshto taka i BoyzIImen!! 4.ami towa shte da e "down low ",ili nqkoq ot hitowete na BoyzIImen-"end of the road" naprimer... 5.za men towa e Jazzy Jeff! 6.o tuka ne gi znam mnogo:( 7.WESTSIDE 1&ONLY!!!!! 8.Hmm interesen wypros:))spored men shte si ostane LL:))No zaedno s Ice Cube 9.R.Kelly:)) mojem da obsydim tezi otgowori.nqmam nishto naprotiw dano stane interesno:)az 4akam s netyrpenie da widq otgoworite na drugite:))

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: Sketch]  
Автор !!!!!!РАПЪР ()
Публикувано24.02.00 21:19



1.2PAC, MC HAMMER, WU-TANG,OUTLAWZ,CYPRESS HILL... 2. HIT'EM UP, CALIFORNIA LOVE I POVECHETO NA 2PAC 3. BOYZ 2 MEN 4. TURN BACK THE HANDS OF TIME 5. NEZNAM 6. NEZNAM 7.WEST SIDE NO I EASTA SI E GOTIN 8. ZA SAZALENIE RAPERITE NA BADESTETO SA PUFF DADDY I WILL SMITH 9. MOZEBI TLC

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: !!!!!!РАПЪР]  
Автор Yonko ()
Публикувано25.02.00 02:49



A MI FENOVE MISLQ CHE E MOI RED DA IZKAJA MNENIE 1.THE 1 & ONLY - DR.DRE!!! 2.HIT'EM UP , MONEY AIN'T A THING i NUTHING BUT A "G" THANG 3.TYK LEGENDATA ZA MEN SA NEW EDITION, ZASCTHOTO OT TAZI GRYPA SA IZLEZLI - BEL BIV DeVOE, BOBBI BROWN I JOHNNY GILL.PUK I TE SA EDNA OT PURVITE Rn'B GRYPI.MOJE OBACHE I Teddy Railey DA SE POSTAVI TYK 4.Nomer 1 ZA MEN E: "In my Bed( So So DEF remix) NA DRU HILL s JD & Da BRAT!!! 5.Dr.DRE VZIMA I TYK NAGRADATA.SAMO POMISLETE - Snoop Doggy Dogg I EMINEM E GI E OTKRIL TOI!!!!! 6.ZA MEN BEZPOREN NOMER EDNO E Jermaine Dupri.OTKRIL E XSCAPE i USHER( PREOBRAZIL ) , A PISCHE PESNI I PRODYTZIRA ZA MONICA, TLC, MARAIH CAREY, DRU HILL I t.n. 7.BUDESCTHETO SPORED MEN PRINADLEJI NA JA RULE, JAY-Z ILI DMX 8.OPREDELENO MISLQ CHE E SISQO OT DRY HILL!!!NO NEZABRAVQM R.KELLY, NEXT I 112!!!!! OCHAKVAM OSCTHE INTERESTNI OTGOVORI I NAI-VECHE KOMENTARI!!!!!!CHAO NIGGAZ

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Член1 ()
Публикувано26.02.00 07:02



1 2 PAC , Dr Dre , CYPRESS HILL 2 HIT'EM UP , Tequila Sunrise i mnogo drugi 3 BOYZ 2 MEN 4 mnoga sa 5 ami mai da -Dr DRE opredeleno 6 neznam 7 Opredeleno WEST SIDE , no i na iztok se praviat hubavi nesta 8 jay-z i Will Smith

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: Yonko]  
Автор FIGHTER! ()
Публикувано27.02.00 14:59



ЙОНКО:НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСНА С ТЕБ ,ПИЧ!

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: FIGHTER!]  
Автор Brunei ()
Публикувано27.02.00 23:28



Mnogo se izvinqvam za tupia vupros, no:"FIGHTER ti momiche li si?" Prosto za info

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Juve ()
Публикувано28.02.00 00:00



ETO MI I MENE 1. Dr. Dre - toi syzdade GANGSTA RAP-a, predstavi na sveta edni ot nai-dobrite izpylniteli v industriqta (Snoop Dogg, Tha Dogg Pound, a pokrai tqh i mnogo drugi kato Warren G, Nate Dogg i tn) 2. Bez otgovor, shtoto ako trygna da ti gi pisha she mi se iztyrka klaviaturata 3. Az taq muzika mnogo mnogo ne q haresvam no vse pak JODECI gi biva 4. Mi neznam kopele 5. Pyrvoto mqsto zaemat Dr. Dre i Daz Dillinger. ako ne znaete koi e Daz znachi si nqmate ni nai-malka predstava ot RAP MUZIKA, 6. Eba li mu mamata 7. i ot dvata brqga ima rezachki, WEST sa po leki i melodichni, dokato EAST (ne govorime za ligavite raboti na BAD BOY RECORDS) sa po tejki. Zavisi ot nastroenieto. 8. Abe kato gi gledam CASH MONEY kva skorost nabirat.............. 9. ---------------------- aide jivi i zdravi

Тема Za istinskite fenove!!!!нови [re: Juve]  
Автор Yonko ()
Публикувано28.02.00 02:43



za vsichki vas: Fenove mnogo mersi che vzehte aktivno ychastie v otgovarqneto na tezi vuprosi!Vie ako imate nekvi intesesni susctho moje da gi napischete tyk, zascthoto vse pak tova e kut na istinskite maniatzi.Mejdy koito ima i jenski individ!Tova mnogo me radva i predpolagam che slyscha "po-leka" myzika!?Kato Rn'B naprimer, a men tova me kefi!!! Da vi priznaq chesno , az slyscham po-veche Rn'B otkolkoto Rap!No zavisi ot nastroenieto mi, vupreki che postoqnno moga da slyscham DRU HILL!!! Scthe pomolq koito e ot Sofia da mi kaje kak vurvqt chernite pertita tam.Koi pesni v momenta s nai-golemi hitove i t.n.?A susctho tezi ot provintziqta!!!Ne mislete che iskam da vi obidq s nesctho - obicham naprimer Byrgas! E tyk v Amerika v momenta golemite hitove sa: RAP: DMX - What's my name, Lil' Zhane - Money Stretch, Ice Cube & Mack 10 - You can do it, JAY-Z s Do it again i 2PAC & Outlawz - Baby Don't Cry Rn'B: Mariah Carey & JOE - Thank God I found you, Sisqo - Thong Song, GUY - Dancin' , JOE - I wanna know i J-Shin & LaToscha Scott - One night stand Aide fenove, chakam vi Chao

Тема Za istinskite fenove!!!! [re: Brunei]  
Автор FIGHTER! ()
Публикувано28.02.00 19:04



момиче съм за жалост ;що някви възражения ли имаш?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.