Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 04.07.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Sravneniq.......!!!!нови  
Автор Yonko ()
Публикувано25.02.00 05:04



Ha sega da pochna edna interestna tema!Mi taka de, neka stane po-goresctho, za da poddurjame klyba jiv! Eto vi NIGGAZ malko sravneniq da napravite i suotvetno da izkajete nqkakvo mnenie: 2PAC - The Notorious B.I.G Dr.DRE - LL Cool J Snoop Dogg - Puff Daddy Ice Cube - DMX 2PAC - DMX Da BRAT - Lil' Kim Snoop Dogg - Ma$e DMX - Jay-Z Maraih Carey - Whitney Huston Boyz II Men - Jodeci Teddy Railey - Jermaine Dupri Zasega mislq che tova e predostatuchno.No ako vie imate drygi sravneniq, molq zapovqdaite!!!!Ochakvam vi fenove! PEACE GEE'Z

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Sketch ()
Публикувано25.02.00 10:57



Hitro ,hitro....ami oswen da otgoworq na gotinite sypostawki! I taka: Kym pyrwoto wyobshte ne moje da stawa duma za srawnenie-BIG spored men e edin typak,koito e mnooo nazad ot 2pac w rap-kulturata. Dr.Dre i LL sa zapo4nali po gore -dolu edno i syshto wreme da izdawat pesni...no stilowete im se razli4awat-dokato dre pee gangsta rap,LL go obqwiha za princa na nejniq rap...ne 4e LL nqma pesni ot sorta na "mama said knock you out" ili "I`m bad".A tehniqt duet w "zoom" mnooo me nakefi! Tuka Snoop e po-dobriqt!Puff we4e go komentirahme dostaty4no i ni e predelno qsen shto za muzikant e... EHEEEE!WE BE CLUBBIN`-EYE OF THE TIGER REMIX!ICE CUBE FEAT. DMX!Az li4no DMX ne sym go slushal oswen w taq pesen s Ice Cube..no za men Ice Cube si e po-dobriqt!Shte me izwinqwate za newejestwoto po otnoshenie na DMX. Pak syhstoto kato po-gore!2pac si e i shte byde Nr.1.. uhhhhh ami tuka neznam...nikoq ne sym q sledil 4e da kaja ... Snoop estestweno!Mase e edin typak!Mnoo me drazni kyw glas ima -edin nikakyw !!! ne znam tuka! amiiii i dwete kefqt no kato 4e li pesnite na Karey sa po-ednoobrazni!A li4no men starite par4eta na Whitney sa po-dobri-kaTO naprimer "i will always love you"-klasika e twa par4e!! Boyz II men sreshtu koj??? JD kefi,a drugiqt samo sym mu 4uwal imeto.. a da setih se za edno srawnenie- 2pac-makveli!!!!:))))))

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Sketch]  
Автор ICE-T ()
Публикувано25.02.00 12:02



ne vidiah sravnenie v koeto da ima ICE-T... i oshte po dobre zashtoto toi e nesravnim....

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: ICE-T]  
Автор Yonko ()
Публикувано25.02.00 21:12



za ICE-T: Brato ne si mnogo prav.Eto ti edno sravnenie: Ice Cube - ICE-T ICE-T - Busta Rhymes ICE-T - LL Cool J Sega da te vidq kvo scha kajesch!!!??? A inache se setih i za drygi sravneniq!!! Public Enemy - Run D.M.C N.W.A - Junior M.A.F.I.A MC Lyte - Missy Eliot I eto kakvo mislq az za predischnite sravneniq: - Vseki edin ot izbroenite ima svoite hitove na koito sum se kefil mnogo!Yvajavam vseki i nemoga da kaja che nqkoi ne stryva!Moga samo da kaja koi e po-dobur: 2Pac e klasa nad BIG! Tyk veche nemoga vuobscthe da pretzenq, zascthoto tova sa syper legendite i tqhnata pesen "Zoom" e edna ot nai-velikite praveni nqkoga!!!Nai-dobrite ot dobrite!!!!!! Ako vzemesch nai-dobroto ot Snoop i Puff, to togava purviqt e po-dobur.No Puffy e i prodytzent.I dvamata ne mi haresvat!!!! Mejdy Cube i DMX bih kazal che vtoriqt e mnooooogo dobur.Prosto pravi nai-besniqt i lyd rap na sveta!!!! Mislq che Ma$e mi e po-liybim ot Snoop.Dva albyma my bqha nyjdni za da se ottegli kato zvezda.Dokato Snoop oscthe se opitva da bude "on top". Da Brat e po-dobra za men pone.Pee po-raznoobrazno i glasut i e po za rap! 2Pac e nomer 1, no vijdam DMX v mnogo dobra svetlina.Vse pak toi ne e dostoen da zamesti velikiqt "thug"!!!! Boyz II Men s/y Jodeci?Sketch Jodeci bqha K-Ci, Jojo, mr.Dalvin i DeVante koito oscthe im pravi myzikite na K-Ci i Jojo!!!!Taka che za men Jodeci sa po-klasika ot Boyz!!!!No puk...."End of the Road" i "On bended knee" kakto i "I'll make love to you" sa syper.Tova e kato sravnenieto m/y Dre i LL!!!! Mariah Carey ne zvychi ednoobrazno!!!Pochna da obrusctha poveche vnimanie na Rap-a i to predi Whitney Huston!!!!Purvata pecheli 100%!!!!! Za JD nqma kvo da kaja!Toi i Railey sa purvite v branscha!!!Kolko sa izpqli i prodytzirali samo te si znaqt.Nai-velikite sa, no sve pak JD mi e liybimetz, zascthoto pravi i Rap!!!! Kvo scthe kajete za: Busta Rhymes - DMX Death Row - Bad Boy - So So Def - DEF JAM - No Limit ( tova sa zvykozapisni stydiq!!!) Ima li smisul da vi pitam za WEST - EAST, a??????

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Sketch ()
Публикувано26.02.00 23:47



ZA STUDIATA- 1.DEATHROW!!! 2.DEF JAM(ZARADI LL) DRUGITE KWO DA GI FOWORIM-SYGLASEN SYM S 2PAC ZA BAD-BOY!!! KOI THE @!#$ SA SO SO DEF???EDINSTWENOTO ,KOETO ZNAM ZA TQH E 4E SA GREEDY(SPORED CUBE)! BUSTA E LUDDDDDDDDDDD!EDNA OT NQJ QKITE RAP PESNI SPORED MEN E FIRE IT UP!!! RUN DMC -PUBLIC ENEMY- AMIII NE ZNAM MOJE BI RUN DMC NWA RULEZZZ WHO THE @!#$ ARE JUNIOR MAFIA???(ZNAM GI AMA NWA SA SI LEGEND!) I DWETE RAPYRKI NE ME KEFQT ZNA4I ILZIZA KOQ POWE4E ME TWARI-A TWA MAJ E MISSY....NISHTO NEJNO NE ME KEFI -PARADOX NO EDINSTWENATA PESEN I NA DWETE ,KOQTO STRUWA E ROCK THE BODY A TQ E I NA DWETE!

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Juve ()
Публикувано27.02.00 02:56



Kvi sravneniq be pi4 Vseki e razlichen ot drugite tva da ne sa ti avtomobili vseki si ima sobstven still i TN

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Yonko]  
Автор ICE-T ()
Публикувано27.02.00 10:54



ti lud li si be kade she sravniavash ICE-T s tia neshtasnici busta rhymes ll cool j nikoga ne e kazval "@!#$" v pesnite si edinstveno ima neshto obshto c ice cube ama mai e samo v imeto......

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Yonko]  
Автор Sketch ()
Публикувано27.02.00 15:34



LL E kazwal @!#$ w pesnite si no mnoo malko .... ne mu e w stila na 4oweka

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: Sketch]  
Автор ICE-T ()
Публикувано27.02.00 18:58



mi togava kvo obshto ima s ice-t izobshto tia sravnenia sa glupavi vseki e razlichen ako busta rhymes biaha kato ice-t shtiaha da se kazvat ice rhymes ama ne sa... ICE-T FOREVER !

Тема Sravneniq.......!!!!нови [re: ICE-T]  
Автор Yonko ()
Публикувано28.02.00 01:56



za ICE-T: Toq puk nescthastniiiiiiiiiiiiiiik!Ti da ne mislisch che da budesch velik trqbva da izpolzvasch dymata "@!#$", a?Ti si lydiqt v slychaq, zascthoto dokato LL pravi myzika ICE-T bere djodjan po Holywood Bulevard!!!!!!!!!!Ili puk luska bastyna i se oslanq na stari lavri.Toi e suscthiqt kato Vannila Ice i MC Hammer - izpulniteli koito scthe se pomnqt ne s tova che sa bili veliki.V USA vseki veche e zabravil za tqh, taka che .....No ti moje da si slischasch de , men mi e prez hyq!!!!!!!!!! p.s.ICE - T nemoje da stupi na malkiqt prust dori na takiva velichiq kato LL, Dr.DRE i 2PAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.