Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 07.06.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Prochetete istinata za tazi musica  
Автор LuboPenev ()
Публикувано23.02.00 09:09



Predstaviam si srednostatisticheskija fen na "chernoto" tuk kato malak 16 godishen zapartuk, koito e vidial, che jakite negra se kefiat na tva i e reshil , che moje da se dokaje kato muj v ranen stadii. Ili kato malka mujkarana, sushto na 16, koiato prosto ne izglejda i nikoga niama da moje kato jena i za tva se pravi na muj... Tva stava...ama aide da vi sloja tuka koi stavat za slushane i koi -ne. Da vi obogatia kulturata taka da se kaje.... Grandmaster Flash, Run DMC, LL Cool J, Ice Cube, Dr.Dre, Snoop Doggy Dogg( edinstveno debutnia mu album, drugoto e mizerna pomija), Notorious BIG, Puff Daddy, Busta Rhymes i tva e mai... 2pac nikoga ne e bil nishto, toi si napravi hitovete sled smurtta - izkustveno napraven muzikant....chista mizerija.. Ice T e neshtastnik- ni gram znae ot musica, edinstvenoto, za koeto go biva e da se pravi, che trepe chengeta... Aide, i se uchete...

Тема Prochetete istinata za tazi musicaнови [re: LuboPenev]  
Автор Sketch ()
Публикувано23.02.00 11:02



hmmm dosta interesno mnenie...wse pak muzikalnite ti predpo4itaniq po4ti sywpadat s moite...no 2pac....ne mislq po tozi na4in....naj-malkoto zaradi California love! a kakwo obhto ima muzikata s wuzmujawaneto i godinite i drugite gluposti? az slusham 4erna muzika shtoto me kefi....

Тема Prochetete istinata za tazi musicaнови [re: Sketch]  
Автор ICE-T ()
Публикувано23.02.00 20:26



xaxaxa ICE-T bil neshtasnik a ti kakuf si be sopol umirai u kofite be travestit nedoklaten...

Тема Prochetete istinata za tazi musicaнови [re: ICE-T]  
Автор Krazy Bastard ()
Публикувано23.02.00 21:28



ЕЙ ЛЮБО ПОМЯР МРЪСЕН ЩЕ ТИ ЕБА ПУТКАТА МАЙЧИНА.АКО ТЕ ЗНАЕХ КОЙ СИ ЩЕХ ДА ТИ ИЗБИЕМ КОЧИНАТА.МАМАТА ДА ЕБА И КОПЕЛЕ ТЪПО.ТИ СИ ТЪП.ТИ НИЩО НЕ РАЗБИРАШ ОТ ЧЕРНО.ВЪОБЩЕ СИ НЯМАШ ПОНЯТИЕ ОТ ЧЕРНА МУЗИКА ПЕДЕРАСЧЕ МАЛКО. ДА ГО ДУХАШ!!!

Тема Prochetete istinata za tazi musicaнови [re: LuboPenev]  
Автор Krazy Bastard ()
Публикувано23.02.00 21:31



АПА Е ЯСНО ЧЕ И ОТ ФУТБОЛ НЕ РАЗБИРАШ ЧОРБАР ЕБАН. КУР ЗА ЛЕВСКИ ЛИ? НА МАЙКА ТИ У ПУТКАТА

Тема Prochetete istinata za tazi musicaнови [re: LuboPenev]  
Автор Yonko ()
Публикувано24.02.00 01:31



za LuboPenev: A be taschak sctho si ne ebesch maikata be?!?!Ti li scthe me ychisch kvo da slyscham?!?!2PAC bil izkystvenno suzdaden - HA ta toi napravi Hit'em up oscthe dokato be jiv, a tova e edna ot nai-gotinite my pesni.I chakai oscthe nesctho az da te svetna be tapak - All eyez on me e nai-prodavaniqt albym nqkoga i toi e predi smurtta my!!!!Ami koi e nai-prodavaniqt singul, znaesch li?How do u want it!!!!!!!!E, kvo scthe kajesch be kopelentze?!?!Ela v USA da vidisch kuv fyror pravqt DMX,Jay-Z, Juvenile i tn!!!Ako iskasch mnogo da znaesch, Puff Daddy e izkystveno suzdaden, zascthoto toi nqma edno parche, koeto da e negovo!A mi BIG?Toi puk govori samo vmesto da pee!!!!Edinstveno Ma$e moga da yvajavam ot Bad Boy Intertaiment!!!!Ice -T e pql i e bil izvesten predi ti da razberesch , che imasch pischka da si igraesch! I scthe mi razpravqsch za 16 godischni rapercheta.Che te kvo da slyschat be, chalga li???Samo zatova che ti imasch svoi liybimtzi neznachi che drygite sa boklytzi!!!Az susctho imam svoi, ama yvajavam vseki koito se stremi da napravi nesctho( sobstveno) gotino i razlichno.Kato Eminem, ela da vidisch kak chernite go bogotvorqt, zascthoto pravi nesctho razlichno i novo!!!!! Tova e bezplaten yrok i ako pischesch pak takiva nesctha za nai-gotinata myzika , dano detza da nqmasch kopele takove. DA PYKNESCH DANO BE, MAMA TI DE'EBA!!!!!!!!!!!!!! Aide chao i dano te nqma poveche , che si sram za tazi myzika!!!!!!

Тема Prochetete istinata za tazi musicaнови [re: Krazy Bastard]  
Автор Yonko ()
Публикувано24.02.00 01:38



za Krazy Bastard: A be brato kaji ti ot kude si , zascthoto toq laf "na maika ti y pytkata" mi e mnogo poznat.Az i moite priqteli go izpolzvame vseki den.Ili po-tochno GO izpolzvahme vseki den, zascthoto az sega sum v USA. I mejdodrygoto, evala samo kak my ebavasch maikata na toq pymiqr nescthasten!!!Scthe razpravq toi che 2pac bil neznam-kakvosi tam i t.n.Q maika my de'eba az che go e rodila takuv!!! p.s. Az sum ot Sofia , kvartal "Lagera"

Тема KUROVE I PUTKI:)нови [re: Yonko]  
Автор LuboPenev ()
Публикувано24.02.00 02:55



2PAC E MURTUV I BRAVO, OK , IMAL E EDIN HIT PREDI DA PUKNE! APLODISMENTI!!!!! KAKTO I DA E, NA MAIKA VI V PUTKITE KOSMATI MURTVI:)))) ICE T E HIPER MIZER- EBASI NEMUZIKALNIJA KAPUT:) KUR ZA 2PAC

Тема KUROVE I PUTKI:)нови [re: LuboPenev]  
Автор Yonko ()
Публикувано24.02.00 05:00



za LuboPenev: A be kopele takova, sctho ne vzemesch da pyknesch nai-nakraq!Kak moje taka da govorisch za nai-dobriqt raper - 2PAC?Ne te li e sram mi kaji?Kakuv fen na chernoto si scthom go mrazisch nego?Ama toi za takiva kato teb i Biggy e napisal "Hit'em up"!Nali znaesch tam kak besche - "Call the cops, when you see 2PAC"!!!Sega da ne ti izpisvam tzqlata pesen, che kato gledam ti taka ili inache si si edin mrusen gaden kapyt, koito gram nerazbira ot cherna myzika!Ti na koi svqt jiveesch be da ti eba pykata maichina??!!Ako si ot nqkoe selo v BG, to togava mi e qsno vsichko!Ei, grum da te ydari be nescthastnik takuv!!!Tvoite skapani mrusni predpochitaniq vuobscthe neoznachavat che 2PAC e laino!!!!Kak moje tzql svqt da my pravi evala, samo ti da pliyesch v/y nego?Ah, sctho ne si mi pred ochite sega, da vidisch kak scthe ti razmaja litzeto, taka che i maika ti da ne te poznae!!!Takiva kato tebe zaslyjavat tzql jivot na koletz da sedqt i nikoga ot nego da ne stanat.Da ti eba dyschichkata mijava, da pyknesch v sledvascthiqt mig!!!Mama ti de'eba smotana, nescthastna!!!! YMRI, YMRI, YMRI, YMRI KOPELE NEOBRAZOVANO!!!

Тема KUROVE I PUTKI:)нови [re: Yonko]  
Автор Krazy Bastard ()
Публикувано24.02.00 09:38



ЕЙ КОПЕЛЕ ТЪПО ОМРЪЗНА МИ ОТ ТЕБ БЕ.МАХАЙ СЕ КАПУТ ГАДЕН.КАК МОЖЕ МАЙКА ТИ ДА Е РОДИЛА ТАКЪВ ИДИОТ.ТИ СИ МРЪСЕН ПЕДЕРАСТ. ps - ot Lozenetz


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.