Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 28.09.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Относно лайняната пародия на рап в Българиянови  
Автор kenny mccormick (Gangstarr)
Публикувано17.06.03 01:33



слушайте, нямам нищо против че сте на по 13 години не знаете английски и се възхищавате на Шамара. Обаче едно е да му се възхищавате друго е да имате така нареченото Критично Мислене.
Според вас колко копия на албума си продава шамара? Не повече от 15 000. Чиста печелба МАКСИМУМ $ 5-6 000. Сами разбирате че всичките тези неща в неговите песни са 100% фейк. Аудиторията му е от 13-16 годишни. Песните му са крадени - текстове и музика
АБСОЛЮТНО СЪЩОТО Е И С ОСТАНАЛИТЕ БОКЛУЦИ.. спенс слим и прочие не знам как се казват, защото не гледам ММ. Печалбата им е $3 000 на албум. То поне и да ги заслужават. Всичките им песни крадени. Най-голямата простотия бе когато излязоха с РиЗА на един концерт. Аз се чудя човекът как не ги застреля на място когато бяха песни под негов бийт, който той е писал и те леко са го преработили. Всичко гепено.. не само семпли.
ХИП-ХОП а в България не струва и пукната пара. Нещастна история. Спенс отраснал в гетото на Студентски Град. Буахахах какво гето бе братче нема гето там.
Бълграскяи хип-хоп в момента замества чалгата. Интелектуалните им нива са абсолютно едни и същи.
За това ми е едновременно и смешно и трагично когато поредния 12 годишен дришльо, без извинение, пусне тема как се възхищава от еди кой си български рапър. На какво точно? На крадени рими (ако има рими по принцип), на крадена музика, на крадени клипове, на крадено държание.
Изток и запад. КЪДЕ ТИ БРАТЧЕ ИЗТОК И ЗАПАД на 500 километра в диаметър. Война, удари и всичко е истинско. Ванко 1 гангстер. и някакви пишльовци с лепенки протестират да освободят ванко 1. ТРАГЕДИЯ. ако бях родител бих сериозно си поговорил с детето си на тема елементарна култура.
Българския рап отдавна е погребан. Още преди да се роди.


southpark mexican

Редактирано от kenny mccormick на 17.06.03 01:38.



Тема Re: Относно лайняната пародия на рап в Българиянови [re: kenny mccormick]  
Автор mCKiLLaH (The Devil...)
Публикувано17.06.03 10:38



respect ... bro... hmm samo ne sam na mnenieto che bulgarskiqt hip-hop e martav.. Choveche kvo shte kajesh za hora kato X-Team, UGS?!...


Аз позирам, но ти нямаш стил!

Тема Re: Относно лайняната пародия на рап в Българиянови [re: kenny mccormick]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано17.06.03 13:20



за аудиторията - когато арестуваха ванку по bTV казаха , че той е "идол на 11-15 годишната аудитория" .
като споменаваме конкретни имена какво бихте казали за DRS , Nokaut , Хората от гетото и тн ... X-Team...
ps - във форума на Снайпер има доста изчерпателна тема за крадените песни в БГ .



Тема ще кажа че не съм ги слушалнови [re: mCKiLLaH]  
Автор kenny mccormick (Gangstarr)
Публикувано17.06.03 14:36



не съм слушал повече от 2-3 песни. На хикс тийм съм слушал едно дето са го откраднали от Кила Прийст бийт малко преработен НО КРАДЕН.
другите изобщо не съм ги чувал. нямам и намерение. честно:)


southpark mexican

Тема Re: Относно лайняната пародия на рап в Българиянови [re: kenny mccormick]  
Автор spider4o™ (паяк унищожител)
Публикувано17.06.03 14:39



"Бълграскяи хип-хоп в момента замества чалгата. Интелектуалните им нива са абсолютно едни и същи. " -> абе има нещо такова
Ако не греша шамарчо се хвалеше, че имал 45 000 продадени копия на последния си албум. А преди години си спомням, че четох във вестника за албума на една чалга изпълнителка Кали - 120 000 копия. Тая ги удря у земята.



Тема Re: Относно лайняната пародия на рап в Българиянови [re: spider4o™]  
Автор mCKiLLaH (The Devil...)
Публикувано17.06.03 17:01



bg hip-hop = bg fun stories..


Аз позирам, но ти нямаш стил!

Тема Абсолютно си прав...нови [re: kenny mccormick]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано18.06.03 01:03



обаче старите песни на Шамара си ги пускам от време на време - става въпрос за тези от Квартал 41 и Гуми Втора Употреба... Вярно е че и там е здраво гепено, ама ме кефи...

Ама не си прав за студ. град. :)) Гето си е там, най-голямото в БГ :)))

C.R.E.A.M.


Тема Re: Абсолютно си прав...нови [re: Viper X]  
Автор mCKiLLaH (The Devil...)
Публикувано18.06.03 10:08



v greshka si nai golqmoto ghetto v Bulgaria e Lulin... Nad 200 000 choveka kvartal... 10 chasti .. nai-golqmo ghetto i nai-golqm kvartal ...


Аз позирам, но ти нямаш стил!

Тема Re: Абсолютно си прав...нови [re: mCKiLLaH]  
Автор beastie (Млад Снайперист)
Публикувано18.06.03 21:25



столипиново , факултета .... има потенциал...



Тема Re: Абсолютно си прав...нови [re: mCKiLLaH]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано19.06.03 20:56



зависи какво влагаш в думата :)
Иначе наистина факултето и столипиново сигурно са номер едно, ама те просто не се включват, по обясними причини... просто надали това е България :)) Поне за мен не е...

C.R.E.A.M.

Редактирано от Viper X на 19.06.03 20:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.