Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:28 28.09.24 
Музикални
   >> Rap, Hip-Hop, RnB, G-Funk, Soul......
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема voina v hip-hopeca ni?ebasi shitaнови  
Авторcappadonna (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 10:57



abe hora kvo 6e kazete za tva....spored mene vsi4ko e ebasi pozata,nqkva us imitaciq.v kraina smetka nqma smisal fenovete da se delqt na heitari i nekvi si drugi...nqma smisal marto(aka kolumbieca) daphuva "heitarite" v tapoto si predavane.pi4a trqq da mu stane qsno 4e kintite mu idvat ot teq hora...i cqlata taq rabota koi sre6tu kogo(ne viziram samo r'n'b vs sniper),e ebasi izsranata reklama.mi da mu eba maikata ama nali v kraina smetka vsi4ki se stremqt kum edno?da si razvivat talantite i da im e kef da pravqt muzika....a pala4inkata se oburna ....ebasi sme6nata izlagaciq
ae pisec:)



Тема Re: voina v hip-hopeca ni?ebasi shitaнови [re: cappadonna]  
АвторStreetboy (Нерегистриран)
Публикувано20.11.02 13:00



!!!!!!!!!!!!!!!!!!Прав Си!!!!!!!!!!!



Тема Re: voina v hip-hopeca ni?ebasi shitaнови [re: cappadonna]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано22.11.02 13:14



Ne si prav, moi. Kolkoto po- jestoka e voinata, tolkova po- gotina myzika pyskat.

Peaz all you real niggaz


Тема stop stop stopнови [re: Dr.Flex]  
Автор kabuki_warrior.x (my life is well)
Публикувано22.11.02 14:31



abe stiga gluposti, ne mojem da goworim za hip-hop woina tam, kydeto nqma hip-hop
trqbwa da razberete, 4e wsi4ko tuk e falsh, ne samo "woinata", a i "rapyrite", "hip-hopyrite"; wsi4ko prosto e edno gowno, porojdenie na jadni za pari skapanqci, koito prawqt rap-chalga, zamestitel na starata chalgata, koqto gubi populqrnost.
Ne se o4udwaite, na zapad se slu4wa neshto podobno - hip-hopyt stawa mtv muzika ednodnewka. To4no taka e i s bg rapa - i toi e muzika, koqto byrzo shte otmine, kakto otmina i 4algata. Struwa mi se, 4e wseki now stil muzika byrzo izgrqwa po mediite, producentite obirat parite na zqpa4ite, koito osirat pop-folka (starata 4alga) i blagoslowqt rapa (nowata, neotli4awashta se osobeno po kulturno rawnishte i syshteswo 4alga). Sled kato parite sa sybrani, izpylnitelite i producentite se preorientirata na now stil i promiwkata na mozyci prodylzhawa. I towa ne si go izmislqm, towa kazwa dori dobre poznatiq ni misho shamara.
towa e ot men, wreme e da razberem, 4e hip-hop ne se prawi, ako iskame hip-hop prosto trqbwa da bydem hip-hop.

Редактирано от kabuki_warrior.x на 22.11.02 14:35.



Тема Re: stop stop stopнови [re: kabuki_warrior.x]  
Авторcappadonna (Нерегистриран)
Публикувано22.11.02 15:39



da brat,ti mai si nai-prav:)
pisec:)



Тема Re: stop stop stopнови [re: Dr.Flex]  
Автор kabuki_warrior.x (my life is well)
Публикувано23.11.02 09:44



TYPAK
RAPYT NE E 4ALGA, 4ALGA E "BG RAPYT"



Тема Re: stop stop stopнови [re: kabuki_warrior.x]  
Автор Gun Rhymer (thuggedout)
Публикувано23.11.02 11:59



imenno.. goliama chast ot BG rapa e pylna chalga.... kakto e trygnalo skoro niama da mojem da gi razlichavame.....

Now Playin' : Kool G Rap & DJ Polo - Streets Of New York


every man bleed like I do ,so why fear you?

Тема Re: stop stop stopнови [re: kabuki_warrior.x]  
Автор Dr.Flex (Gangsta)
Публикувано23.11.02 12:48



Gleite go kav ymnik bil - mi 4e az za nego ti govorq, be glav4o!

Peaz all you real niggaz


Тема Re: stop stop stopнови [re: Dr.Flex]  
Автор kabuki_warrior.x (my life is well)
Публикувано23.11.02 13:52



OK gospodin, dr, professor. Idi si nabiwai w typata glawa miho komara i muhite, maniacite i taka natatyk. Idi i se zaorawai w typotiq i laina. I nai-wazhnoto: PRIQTNO IZKARWANE KATO ROB NA SISTEMATA!



Тема Re: stop stop stopнови [re: kabuki_warrior.x]  
Автор escobar ()
Публикувано23.11.02 13:58



Emi kato e chalga - chalga da e AZIZ 4EVER! Sasho Roman - Prezident!

Death Before Dishonour




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.